Noviny

Top 10 tetovanie tetovanie paliem

Top 10 tetovanie tetovanie paliem

Palmy symbolizovať lásku, mier, pravda, česť a hodnotu medzi inými vecami. Avšak, popularita palmy tetovanie môže byť spojené s tým, že palmy často pripomínať ľuďom plážových prázdnin a dovoleniek. Majú zdanlivý upokojujúci účinok príliš. Tieto prvej desiatke dlaň vzory strom tetovanie by mohlo byť pravda memento z poslednej dovolenky či inšpirovať ísť na ďalšie.

Top Ten Palm Tree Tetovanie:

1. Predlaktie Palm Tree Tetovanie:

Toto tetovanie zobrazujúci jeden palma vyniká jednoduchou, ale elegantný a atraktívny pojmov. Preveďte duševné vedomie rovným kmeňom a vetvami, ktoré sú len správny odtieň zelenej. Táto jednoduchá tetovanie môže byť ľahko replikované však jeho najlepšie konzultovať odbornej tetovanie znovu túto umelecké dielo na koži.

load...

2. Farebný Palm Tree Tetovanie:

Toto farebné tetovanie znázorňuje prímorské scény s piesočnou plážou a sponiek palmy. Je absolútne nevyhnutné, aby ste si poznačte, ako to tetovanie pokrýva stranu hornej časti tela a využitie upokojujúcich farbách. Ak ste na pláži človek a chcú vyjadriť, že prostredníctvom umenia tetovanie, to je tetovanie pre vás.

3. Dolné končatiny Palm Tree Tetovanie:

Ďalšie pláž scénu s sponiek palmou, poznačte si krásne zapadajúce slnko v pozadí. Ak ťa palma tetovanie pripomínať toľko potrebnú dovolenku, tak to je zvyčajne to je hlavný zámer.

load...

4. Palm Tree Kvetinové Tattoo:

Táto palma tetovanie s kvetinovými motívmi vyniká svojou jasnou a rozjarení aury. Poznačte si slnečných lúčov vychádzajúceho slnka a vtáky na obzore. Toto tetovanie je určite vás nakaziť s nostalgiou na dobré časy ste mali na svojom poslednom dovolenku na pláži.

5. Classic Palm Tree Tetovanie:

Ak chcete, palma tetovanie, ktoré je tučné a čiernej a rozhodne nemožno ignorovať, je to ideálne pre vás nájsť. Nechaj si to čierne a jednoduché. Akýkoľvek miestny skúsený tatér by nemal mať veľký problém sa replikujúce to.

6. Miniatúrny Palm Tree Tetovanie:

Táto palma tetovanie má vysokú roztomilosť a trend faktor. Pozrite sa na svetlé farby rozjarení a jednoduchý, ale moderný dizajn a je tu dobrá šanca, to môže apelovať na vás. Je dôležité, že sa budete držať dizajnového konceptu tu zobrazené. Avšak, môžete experimentovať na tom, kde chcete mať tento moderný miniatúrne tetovanie napísané.

7. Miniatúrny Foot Palm Tree Tetovanie:

Miniatúrne tetovanie s ich takmer nenápadný vzhľad majú príťažlivosť ich vlastné a to isté platí s týmito trendmi miniatúrne palmy tetovanie taky. Nechaj si to čierne a malý. Avšak, máte možnosť hrať s tým, kam chcete umiestniť tieto miniatúrne palma tetovanie na svojom tele.

8. Ramená Palm Tree Tetovanie:

Táto palma tetovanie je určite ísť dlhú cestu pre svoju jednoduchú koncepciu palmy vyhodenie vo vetre. Pozrite sa bližšie na to, ako umelec vytvára realistický účinok vetvy palma je vháňaný vetra cez mierne zatienenie. Jeho najlepšie ponechať túto výnimočnú tetovanie v rukách skúsený tetovanie, ktoré majú byť replikované na kožu.

9. Palm Tree zápästia Tetovanie:

Malý, ale efektívne, palma zápästia tetovanie vyniká Miniature ešte mnohými drobnými detailmi. Je to len múdre, že ste využiť služby skúseného tetovanie účinne replikovať tento tetovanie, pretože je tu znázornený na zápästí.

10. Samoan Palm Tree Tetovanie:

Palmy sú dôležitým motívom Samoan tetovanie a to palma tetovanie je účinným príkladom. To je najlepšie využiť služby skúseného tetovanie replikovať tento kus umenia na iných častiach tela.

Dúfame, že tento článok na top 10 palmové vzory Strom tetovanie bolo zaujímavé. Tak na čo ešte čakáte na vybrať svoj dizajn a dostať ju vykonáva profesionálne. Prosím, pokles pod vaše komentáre.

Ďalšie také tetovanie nápady na tetovanie For All a vybrať si, čo hovorí o vás najlepšie.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...