Noviny

Top 10 tetovanie tetovanie Lily

Top 10 tetovanie tetovanie Lily

Tetovanie sa postupne stáva veľmi populárny. Oni vydrží po celý život, pokiaľ nie sú chirurgicky odstrániť. Môžu byť vykonané v čiernej a bielej, alebo viac farieb. Môžu byť vzory alebo písmená v závislosti na tom, čo chce jedinec, alebo dokonca symboly.

Lily Tattoo vzory:

Ľalie tetovanie sú novo vznikajúce obľúbené u žien. Kým muži často zdôrazňujú svoju mužnosť, kvet ľalie tetovanie sported ženy upozorniť na svoju ženskú stránku. Tieto návrhy sa líšia od zložité kresby, aby tie minimalistické; Symbolist výtvory na jednoduché obrazy znovu na tele.

Tu je zoznam niektorých unikátnych ľalie tetovanie nápadov by ste mohli nájsť zaujímavé

1. Pink lily s peľnice Tetovanie:

Toto tetovanie ukazuje jeden veľký ľalie. Ľalia je dieťa ružovej farby s pruhmi dole do stredu každého plátku. Tieto pruhy sú vo farbe oranžovej žltej a čiernej pehy. Peľnice z ľalie sú výrazné a tmavé a okraje majú oranžovej púčiky čo je vyzerajú veľmi pekne. Stonka je čiernym atramentom. Jedná sa o veľmi detailné a farebné tetovanie.

load...

2. Lily On Horns Tetovanie:

Toto tetovanie je celkom neobvyklé. Ukazuje sob s obrovskými parohy. A ovinula okolo parožia, sú ľalie. Ľalie sú malé a oranžovú farbu s poprednými čiernymi peľnice. Existujú tri ľalie povešané na každom parohy. Zelené púčiky lilium sa striedajú. Parohy sú hnedej farby, sob je v béžovej.

3. Lily s motýľ tetovanie:

Toto tetovanie je skopírovaný z obrazu. To ukazuje broskyňovej farebné lily. Obrys je vykonané v čiernej a bielej zvýraznené. Prašník je vystavená a je žltá v baňaté špičke. Veľké modré a čierne motýľ je vidieť vznášajúci sa nad ľalie, ktorá je zavesená na polceste v procese opelenie. Pod väčšia ľalia je menšia, ktorého bočný profil je vypracovaný. Ľalie sú obklopené listy, ktoré sú lakované v matne zelenej a stočené vyzerať ako krúžky okolo tetovanie.

4. Modrá ľalia tetovanie:

Toto tetovanie ukazuje dve modré ľalie. Ľalie sú tetovaný úplne modrým atramentom. Obrys je tmavo modrá s vnútrom vyplneným s svetlo modrej farby. Peľnice sa vykonáva v indigové modrej. Tieňovanie sa realizuje aj v bielom, aby jej textúru.

load...

5. Japonská Lekno Tetovanie:

Toto tetovanie je Symbolist vo svojom prístupe. Ukazuje obrys ľalie v podobe odvážne ťahy a čiary, aby to vyzeralo ako znak. Línie ľalie sú všetko urobil v tmavočervené. Cez červené ľalie znakom je japonský znak pre, lekna '. Japonský znak abecedy sa tetovať v čiernej farbe.

6. Orange lily na vlnách Tetovanie:

Toto tetovanie sa deje, je odlišné farby. Ľalia je oranžovej farby. Vlny sú zobrazené vo forme krúžkov, vykonáva na oblohe modrej farby. Existujú dva ľalie. Ten na vrchole je prostý oranžovú farbu. Nižšie ten má čierne škvrny cez oranžovú.

7. Lily Outline Tetovanie:

Toto tetovanie je v čiernej a bielej farbe. Ukazuje obrys ľalie s stonky a jeho lístky inked s čiernym atramentom. Ťahy sú tučné a krásne.

8. Pink lily s pruhmi Tattoo:

Toto tetovanie je obrys v čiernej farbe. To ukazuje, tmavo ružové ľalie na stopke. Ľalie sú pruhy, ktoré sa dejú v čiernej farbe pre textúry.

9. Lily S kolibrík tetovanie:

Toto tetovanie ukazuje veľký oranžový ľalia. Nad ľalie je kolibrík v tlmených odtieňoch. Za vtáka sú mraky vykonané v šedej farbe a je uvedené v čiernej farbe.

10. Čierna a biela ľalia Tetovanie:

Toto tetovanie ukazuje klasické biele ľalie. Ukazuje dlhú stopku a na ňom dva veľké biele ľalie. Biele ľalie majú čierne škvrny na okvetných lístkov.

Na jednom mieste pre všetky tetovanie sa 300 kvetinových tetovanie nápady.

load...