Noviny

Top 10 tetovanie tetovanie Ladybug

Top 10 tetovanie tetovanie Ladybug

Tetovanie sú najstaršie forma zdobenia tela, je známe, že muži. Sú vytvorené vstrekovaním bio-atrament pod dermis vrstvy kože. Sú trvalé, kým sa farba chirurgicky odstránený. Typy a varianty tetovanie boli rastie s časom, od počiatočných domorodé umenie tetovanie k súčasnému trendu dostať fotografiu milovaného človeka alebo zviera tetovanie na svojom tele. Od monochromatické tetovanie na tie farebné, aby 3D umenia a dokonca aj UV tetovanie, ktoré svietia v tme, tetovanie majú za sebou dlhú cestu, aby sa stal obľúbený u más.

Ladybug Tetovanie:

Lienky či lienky (ako sa nazývajú Britmi) patrí do čeľade chrobákov zvanej Lienkovité. Prichádzajú v odtieňoch žltej, oranžovej alebo červenej a majú drobné čierne bodky na vrchole týchto farieb. Sú vo veľkosti pomerne malé a často sa nachádzajú v okolí brilantné odtiene lesných kvetov. Oni sú non-jedovatý a považované za užitočné, pretože sa živí menšie hmyz a udržať ich populácie dole. Avšak, keď sa množia a množiť, ich roje môže spôsobiť vážne škody na úrode. Vzhľadom na ich zaujímavých farebných odtieňov, ktoré boli upravené do karikatúry. Tu sú niektoré zaujímavé Ladybug Tetovanie Designs-

1. UE Ladybug Tetovanie Design:

Tu je tetovanie, ktoré je napoly vo farbe a pol v čiernej farbe. Ukazuje dve iniciály prepletené medzi sebou navzájom. UE je v Cursive písma a čierny atrament, a písmo je zvýraznený atramentu biely tieň. Pozdĺž UE nápisy sú čierne kvety, ktoré ju obklopujú, ako brečtan. Na okraji UE je obraz lienky. Vyobrazenie na lienka je tradičný, s čiernymi škvrnami na červené krídla a parohy.

load...

2. Ladybug S White Flower Tattoo Design:

Jedná sa o veľmi pekné a ženské tetovanie. Ukazuje veľký biely kvet. Kvetina má žltý stred a čierny stonku s lienka visí na ňom. Lienka sedembodková je červenej farby s čiernymi škvrnami nad červenú na jeho krídlach.

3. V tvare srdca lienky tetovanie Design:

Toto tetovanie je v plných farbách. To je animovaný zobrazenie lienky, kde sa hmyz v tvare srdca. Guľatý tvar slunéčko sedmitečné je miesto v tvare srdca tu. Je červenej farby s čiernymi škvrnami. Čierne škvrny sú označené bielou farbou. Je určený pre paže alebo členku.

4. Winking Animované Ladybug Tetovanie Design:

Toto tetovanie je veľmi zábavný. Ukazuje animovanú verziu lienky. Chyba je červená s čiernou polka škvrny. Je vidieť, že má hlavu a to sa obracia späť k žmurkať a vyhodiť bozk.

load...

5. Boston teriér lienky design Tetovanie:

To tetovanie je veľmi inovatívne. Ukazuje Boston teriér. Pes je ohliadnutie so svojím jazykom vyplazeným von a šťastný výraz v jeho tvári. Má krídla lienky ďalej. Jedná sa o červené s čiernymi bodkami a pod tým je hromada kostí.

6. Symbolist Ladybug Tetovanie Design:

Toto tetovanie má lienka, ktorá nie je červená pre zmenu. Krídla Ploštice sú v odtieňoch žltej a oranžovej. Chyba je neprirodzene guľatý tvar; cez žlté a oranžové odtiene, sú škvrny čiernym atramentom. Krídla nie sú geometrické ale abstraktne zvlnená a symbolické.

7. Multi-Colored lienky tetovanie Design:

Toto tetovanie ukazuje pol tucta lienky v rôznych farbách. Krídla týchto chýb sú v odtieňoch ružovej, oranžovej, zelenej a fialovej. Nad týmito farebnými krídlami sú čierne bodky. Tie budú robiť veľmi kvalitné 3D tetovanie.

8. Lienky Trail tetovanie Design:

Toto tetovanie je v plnej farbe a ukazuje stopu lienky. Cesta je znázornené bodkovanou čiarou vyrobené s čiernym atramentom; po chodníku sú tri lienky s čiernymi škvrnami nad svojimi červenými krídlami.

9. Ozdobná Heart and Ladybug Tetovanie Design:

Toto tetovanie je obrys ozdobený srdce. Na rohu srdce je malá lienka s červenými krídlami a čiernymi škvrnami.

10. Ladybug na pobočke tetovanie Design:

Tu je noha tetovanie. Ukazuje pobočku porastenou s čerstvými listami v odtieňoch svetlo zelenej. Chôdza cez vetva je malá lienka.

Dúfam, že sa vám to páčilo pohľade na tieto návrhy ladybug tetovanie. Ktorý z nich sa vám páči najviac? Nechať svoje myšlienky k nám.

Ste inšpiroval k farbe seba? Vyvarujte sa unáhlených rozhodnutí a dať tvar do svojho tetovania nápadu s tetovaním galérií plnou rozprávkových vzorov.

load...