Noviny

Top 10 tetovanie tetovanie Gemini

Top 10 tetovanie tetovanie Gemini

Ľudia narodení pod Gemini narodenia znamení je známe, že byť láskavý, milujúci, lojálni, nadšený a vtipný. Avšak, Gemini sú tiež veľmi zadarmo rázny so silným zmyslom pre individuálneho štýlu a módy. Čo je jeden z dôvodov, prečo Gemini by takmer nikdy nevyhýbal, ktoré majú tetovanie vpísaný, ktorý vyjadruje ich individualitu. Ak ste Gemini a tie sú hrdí na svojho narodenia znamenie, tieto prvej desiatke Gemini tetovanie by mali účinne pomôže chváliť.

Top Ten Gemini Tetovanie:

1. Gemini dvojčatá tetovanie:

Toto zobrazenie z dvojčiat Gemini cez umenie tetovanie je povinný mať všetci, kto na ňu očarovaný. Poznačte si zdanlivé tieňa výkresu účinku a využitie tmavej čiernej farbe, ktorá slúži len na to niečiu pozornosť a to tým skôr k tejto umelecké dielo. Je to len múdre, že ste toto tetovanie replikované skúsený tetovanie expert.

load...

2. Gemini oddelenými Fish Tetovanie:

Za normálnych okolností ryby znamenať slnečné znamenie Ryby. Avšak v tomto prípade dvojice identických ryby účinne zachytávajú tému Gemini. Poznačte si toto tetovanie v tvare prívesok na krk, ktorý môžete hrdo nosiť, ak ste Gemini.

3. Panna Žena Twins Tetovanie:

Tento Gemini tetovanie dizajn je zrejme dielom geniálneho umelca. Poznačte si ultra ženský okraji tohto výtvarného umeleckého diela a sledovať, aký je prepracovaný pokrývky hlavy. To je určite bude ťažké umelecké dielo replikovať, takže jej najlepšie nájsť skúseného tetovanie vpísať toto umelecké dielo presne tak, ako je tu znázornený na koži.

load...

4. Gemini Black And White Tetovanie:

Toto poňatie Gemini umenia je spoločná pre retro symbolov era tarotových kariet a vyniká svojimi abstraktné forme a dizajnu cítenie, ktoré majú tajomný efekt. Pozrite sa bližšie na hrozný zavrel oči a zlúčenie vlasy, a to tetovanie iste ste závislý.

5. "Gemini" gotickým písmom tetovanie:

Toto tetovanie gotickým písmom jednoducho hovorí "Gemini" a je účinný spôsob, ako sa vyťahovať svoj rodný znamení. Môžete priniesť svoje vlastné nápady s požadovaným fontom alebo farbou alebo ho nechať ako to je. To je rozhodne ponechané na vás.

6. Gemini Znamenie zverokruhu Tattoo s hviezdami:

Ešte ďalší Gemini symbol tetovanie, ktoré značí Gemini narodenia podpísať s hviezdami, ktoré účinne zdôrazňujú tento moderný umelecké dielo. Tento moderný vziať na veku starej Gemini znamení je jasnou známkou toho, že tie šťastné, že mám tetovanie napísané znaky na svojej koži rozhodne hviezdy.

7. Miniatúrny Gemini tetovanie:

Pokiaľ chcete chváliť svoju pôrodnú podpísať a byť subtílne o tom, že táto miniatúrne tetovanie, že jednoducho hovorí: "Gemini" v štylistické písmo je perfektný pre vás nájsť. Ľahko replikovať, nebudete mať veľké problémy nájsť skúseného tetovanie zvládnuť tento kus umenia. Nechaj si to malé a vyberte čierna pre úžasnú ešte jemnejšie efekt.

8. Gemini Kontrastné Twins Tetovanie:

Ak ste v pohode naladení ako vaše dobré aj zlé stránky a verejne uznať, anjela a diabla v tebe, to Gemini tetovanie je perfektný kus módne umenia pre vás. Získať tento tetovanie mať určitý šok a hrôza vplyv na všetkých, ktorí vidia to napísané na vašej pokožke. Chytiť nejakú pozornosť verejnosti, chváliť sa neohrozene na holej koži.

9. Gemini dvojitá víly tetovanie:

Toto tetovanie zobrazujúci dvojčatá víly je pravda, k téme Gemini a je viazaný, aby vám veľa obdivoval a často šokované pohľady. Zostať verný konceptu, ako je znázornené tu a máte sami víťaz Gemini tetovanie.

10. Gemini Prihlásiť Kvetinové Tattoo:

Posledný, ale rozhodne v neposlednom rade na našom zozname, to Gemini tetovanie s kvetinovými motívmi najlepšie replikované v malej veľkosti a strategicky umiestnená na zátylku krku, členkov a zápästí. Tento Gemini podpísať kvetinové tetovanie pomôže vytvoriť éterickú aj farebné tetovanie design.

Áno, ktorý z týchto desiatich najlepších Gemini tetovanie je vaša najobľúbenejšia? Nezabudnite k poklesu pod vaše komentáre. Zostať štýlový, zostane nádherná.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...