Noviny

Top 10 tetovanie sú k dispozícii

Top 10 tetovanie sú k dispozícii

S rastúcou popularitou pre tetovanie v krajine, mnoho nádejných tetovanie umelci majú skočil do rozbehnutého vlaku. Rovnako ako akékoľvek iné techniky, veľká sada základných nástrojov je dôležité pre veľké tetovanie taky. Takže ak ste začiatočník alebo profesionál, a premýšľal, kde získať správne nástroje, aby svoje umenie pri živote, tento zoznam desiatich najväčších tetovanie súprav by mali byť na úžitok.

Top Ten Profesionálny Tattoo Kits v Indii:

1. Inktribe tetovanie Kit 1:

Inktribe len indický výrobca tetovanie zariadení s dôrazom na inovatívny dizajn, účinnosť a životnosť. Inktribe tetovanie balenie 1 je prvý vo svojom rozsahu špičkových tetovanie sád, ktoré prichádza s high-end tetovanie stroje, jeden napájací zdroj množín, 1 chirurgickej ocele uchopenie, 20 ihly a špičky na jedno použitie, 30 ml Starbrite atrament a hecto Karbónový papier mj ,

load...

Cena: 25,000 INR

2. Inktribe Tattoo Kit 2s:

Inktribe je Tattoo Kit 2 je high-end produkt zameraný na profesionálov, ktorí boli v podnikaní na chvíľu. Rovnako ako všetky produkty Inktribe, Inktribe je Tattoo Kit 2 je dodávaný s doživotnou zárukou s zaistené nahradenie v prípade akýchkoľvek závad. Inktribe tetovanie Kit 2 obsahuje tetovanie stroja high-end, jeden napájací zdroj sada, 2 z chirurgickej ocele rukoväte, 20 ihly a špičky na jedno použitie, 1 balenie 30 ml Starbrite Ink, 2 balenia po 15 ml Starbrite atrament, oxid papiera hecto a ďalšie nevyhnutné položky.

load...

Cena: 30,000 INR

3. Kings Tattoo Supply Tattoo Kit 1-Tribal Kit:

Kings Tattoo Supply je významným dovozcom a dodávateľom medzinárodne vyrobeného tetovanie zariadení v Indii. Kmeňový kit je zameraný na kmeňové tetovanie a skladá sa z high-end tetovanie stroj, základné napájací sady, nožného spínača, základné klip kábel, 20 rozmanité tetovacie ihly, vyrobené v USA čiernym atramentom, dizajnový DVD a ďalšie potrebné príslušenstvo.

Cena: 4600 INR

4. Kings Tattoo Supply Tattoo Kit 2-Basic Kit:

Toto tetovanie kit je zameraný na účinné tetovanie všetky základné motívy a vzory. Táto sada je potrebné kúpiť zvažuje ponuky Kings Tattoo dodávku v zahraničí vyrobeného tetovanie zariadení a táto sada je kompiláciou najlepších základných tetovanie zariadenia. Táto základná sada sa skladá z high-end tetovanie stroje, jeden prívod nastaveného výkonu, 50 rozmanité ihly, 2 tetovanie rukoväte, červenej a čiernej atrament vyrobený v USA, latexové rukavice, dizajn DVD a ďalšie potrebné predmety.

Cena: 6100 INR

5. Tattoo Gizmo Základné Tattoo Kit:

Tieto náklady priateľský napriek tomu efektívne tetovanie stroje kit od tetovania Gizmo má všetko vybavenie, ktoré začiatočník potrebuje získať základné tetovanie kľúčovými zručnosti, ako je efektívna tetovanie stroj, napájanie, čierny atrament a najrôznejších ihiel.

Cena: 5900 INR

6. Tattoo Gizmo Hobby Kit:

Iného začiatočníkov kit podľa tetovania Gizmo, Hobby Kit vyrába Tattoo Gizmo spoločnosť sama a nie je možné importovať odinakiaľ. Obsahuje všetko vybavenie potrebné pre jednu zvládnutie základných zručností v tetovanie. Hobby Kit je dodávaný s šesťmesačné záruku na cievkach.

Cena: 10.800 INR

7. Kings Tattoo Supply Tattoo Learning Kit - 3:

Learning Kit Tattoo od Kings Tattoo Supply je zameraná na tých, ktorí sa chcú naučiť umenie tetovania. Toto tetovanie sada sa skladá z 2 tetovanie strojov, 1 napájací sady, červený a čierny atrament vyrobený v USA, prax kože 5 ks, inštruktážne DVD, rôzne ihly 100 ks a latexové rukavice 8 dielov okrem iného podstatné.

Cena: 9100 INR

8. Kings Tattoo Supply Hobby Kit - 4:

Hobby Kit od Kings Tattoo Supply je ďalší začiatočníkov kit, ktorý je trochu drahšie, ale s niekoľkými ďalšími doplnkami. Hobby Kit sa skladá z dvoch tetovacie strojčeky, napájacie sady, 200 atrament poháre, prax koža 2 ks, inštruktážne DVD a latexové rukavice mimo iné potreby.

Cena: 10800 INR

9. Inktribe tetovanie Kit 3:

Tieto prechodné úroveň tetovanie kit je vyrobené v Indii na rozdiel od dovážanej z nerezovej ocele chirurgických nožov. Tieto Inktribe tetovanie súpravy sú vybavené stopercentné náhradné záruky. Toto tetovanie kit sa skladá zo všetkých základných nástrojov potrebných pre tetovanie.

Cena: 35,000 INR

10. Inktribe tetovanie Kit 4:

Tento profesionálnej úrovni tetovanie kit je dodávaný s niekoľkými add-on doplnky, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou profesionálne použitie. Trochu na strane drahý však rozsah Inktribe svoje tetovanie súprav prichádza s sto percent doživotnou zárukou, že robí to stojí za to.

Cena: 35,000 INR

Dúfam, že sa vám páčilo týchto desať najlepších tetovanie výstroje v Indii. Nezabudnite nám zanechať komentár.

Prečítajte si, ako dať svoje nástroje k optimálnemu využitiu na tetovanie pre všetkých.

load...