Noviny

Top 10 tetovanie stopy dizajn

Top 10 tetovanie stopy dizajn

Stopa tetovanie boli rýchlo získava popularitu vo svete tetovanie, stopa tetovanie alebo tetovanie sa stopou motívy sú často používané deklarovať lásku k dieťaťu alebo milovaného človeka. To je často sprevádzané menom a dátumom narodenia. Avšak stopy tiež symbolizovať správnu cestu života, že naši predkovia a veľa dobrých mužov išiel pred nami.

Ak ste dlho priala mať stopy tetovanie napísaný na svojej koži, ako vyjadriť svoju lásku pre niekoho alebo pre duchovné inšpiráciu, potom je tento nižšie uvedený zoznam z desiatich najväčších stope tetovanie vám pomôže definovať svoj vlastný štýl vyhlásenie.

Tattoo vzory Top Ten stopa:

1. Modrej a červenej stopy:

Toto tetovanie zrejme obsahuje vrodené záznamy o niektorých jednotlivcov a je celkom spôsob popisovania dátum emočného významu na koži. Poznačte si krásne ozdobné skriptu. Avšak, toto je väčšinou príkladom toho, ako možno pomocou odtlačku motív pre tetovanie. Tie sú zadarmo k experimentovať s rôznymi farbami alebo zmeniť skript.

load...

2. Dieťa stopa Tetovanie:

Vezmite svoju lásku pre vaše deti o krok ďalej s týmto roztomilé a inovatívne tetovanie. Táto stopa tetovanie stojí za jeho prevedenie a ponímanie. Pozrite sa bližšie a uvidíte, ako rozmazaný stopa opísanie kontrastuje dokonale s tučným čiernym nápisom.

3. Horné Back stopa Tetovanie:

Ešte ďalšie stopy tetovanie vyjadriť nesmiernu lásku k niečí dieťa, to ozdobený stopa tetovanie je umelecké dielo, ktoré vyniká svojou pojmov. Poznačte si na drevené uhlie čierneho atramentu použitého jasné stopy a ozdobné písmo použité na vyjadrenie srdečné posolstvo čistej lásky.

load...

4. Niekoľko Footprints Tetovanie:

Pre tých z vás s viac ako jedno dieťa, je to skvelý spôsob, ako vyjadriť svoju lásku Božie požehnanie v podobe svojich detí. Tieto viacnásobné stopy so zodpovedajúcimi názvami mohli byť dokonale umiestnený na hornej časti chrbta. Za predpokladu, budete vyhľadávať služby expertné tetovanie, aby nedošlo k pokaziť túto výnimočnú umelecké dielo.

5. Stopa a Handprint tetovanie:

Táto stopa tetovanie s odpovedajúcou handprint je efektívny spôsob, vpísať pamätné príležitosti, ako je narodenie svojho dieťaťa na koži. Poznačte si na jednoduchej, ale účinné poňatie a prevedenie, táto myšlienka je najlepšie replikované vo svojej pravej podobe.

6. Motýľ a stopa Zlúčenie tetovanie:

Tento geniálny koncept účinne zlučuje motýľ a stopy dohromady. Toto tetovanie je väčšinou príkladom toho, ako by ste mohli použiť túto myšlienku vytvoriť abstraktné stopy tetovanie s použitím iných farieb alebo iný dizajn.

7. Stopa tetovanie na nohy:

Tento brilantný prevedenie vyniká samotné jeho umenie. Poznačte si intenzívnu tieniaci prácu, ktorá vytvára dokonalú ilúziu skutočnej nohy dojem. Ťažké replikovať a najlepšie ponechať ako to je, mali by ste dať do nejakej výskumu nájsť ten správny tetovanie replikovať tento kus umenia.

8. Stopa a Message Tetovanie:

Táto stopa tetovanie s emocionálne správou je skvelý spôsob, ako vyjadriť svoju lásku pre niekoho. Avšak, je to väčšinou len príkladom toho, ako možno použiť tento pojem vyjadriť svoje emócie, skúste inú správu v blízkosti svojho srdca s rôznymi fonty alebo farby, ak to vyhovuje lepšie.

9. Footprints vnútri srdca tetovanie:

Je len prirodzené, že naše deti zanechať celoživotné dojem na našich srdciach, a to tetovanie vyjadruje, že sentiment dokonale. Poznačte si tučným čiernej farby použité a abstraktné tvorby srdca. Tieto stopy vnútri srdca tetovanie je jeden taký tetovanie, ktorá zostane v tesnej blízkosti svojho srdca.

10. Ankle Footprints Tetovanie:

Tento miniatúrne rozmery tetovanie vyniká jednoduchým dizajnom koncepcie a efektívnu realizáciu. Ľahko replikovať avšak jeho veľmi dôležité mať odborník tetovanie vpísať to na vás.

Tieto prvej desiatke stopa tetovanie sú báječné, nie? Teraz budete musieť rozhodnúť, ktorý tetovanie by ste chceli mať to napísané na vašej pokožke. Len nezabudnite, aby nám, ktorý z nich chcete.

Tetovanie na celý život, takže si spojená do komunity a tvar vašej tetovanie design pre správne vplyvu.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...