Noviny

Top 10 tetovanie samurajov

Top 10 tetovanie samurajov

Neexistuje žiadny lepší spôsob, ako chváliť body art ako cez tetovanie. Tetovanie sú novým trendom v umení tela, a to ako medzi mladými ľuďmi a staršej generácie, pretože sú veľmi atraktívne. Sú vytvorené vstrekovaním bio-atrament pod dermis vrstvy kože, a ak chirurgicky odstránené, sa celý život. Môžu byť čiernym alebo farebným atramentom, alebo dokonca v UV atrament, ktorý svieti v tme.

Tetovanie Samurai:

Medzi najčastejšie definície samuraja je japonský bojovník. Propagovaný anime a manga komiksu, sú zúriacej trend tetovanie po celom svete. Oni sú zvyčajne nazývaný Bushi alebo bukom v japončine, a vznikli vo vojenskej šľachty v priebehu stredoveku v Japonsku. Jednalo sa o japonský koncept rytierov, keď ležali v účasti na kráľa a šľachticov. Ich najväčší vplyv bol na bojové umenia, s samurajský meč rastie ako podpisový zbraň. Filmy ako Kill Bill spôsobili oživenie záujmu o Samurai kultúre. Tu je niekoľko Samurai tetovanie:

1. Samurai Chief tetovanie Design:

To je čierny a biely obraz s červenými odleskami. Ukazuje náčelníka samuraja s fúzy, držiace kopije. Je oblečený v tečúcich rúchu a drží pernatej lapač snov v druhej ruke. Pozadie obrázka je zakalený a zvýraznené šedou farbou. Čelo samuraja je zvýraznené červenou farbou, prípadne zobrazovať zlosť.

load...

2. Samurai Skull Tattoo Design:

Toto tetovanie je úplne čierne a biele, a nie je striktne japonské tetovanie. Avšak, tetovanie ukazuje tvár samuraja. Samuraj má hlava brnenie; sa skladá z dvoch rohov a je posadené na vrchole rohov, je ľudská lebka. Samuraj tvár sa rozzúrený a on vyceril zuby.

3. Žena Samurai Tattoo Design:

Toto tetovanie je v čiernej a bielej s oranžovými odleskami. Japonsko má patriarchálnej spoločnosti; teda nájsť ženu samuraja je extrémne zriedkavé. Napriek tomu sa jedná o tetovanie ženy samuraja. To ukazuje len jej tvár, ktorá je napoly ukryté pomocou zámkov jej rovné vlasy. Ona drží meč v blízkosti tváre a kvapky krvi, môže byť vnímané ako zvyšku na meče.

4. Meditating Samurai Tattoo Design:

Toto tetovanie je čiernym atramentom a určené pre chrbát. Horná časť má kanji, alebo japonské znaky, a spodná časť zobrazuje samuraja, meditovať. Sedí na kolenách s rukami na ne a oči zatvorené v meditácii a koncentráciu. Zdá sa, že sedí na vyvýšenej plošine.

load...

5. Boj samuraj design Tetovanie:

Toto tetovanie je v červenej farbe a odtieňoch gaštanovej farby. Ukazuje samuraja uprostred boja. On je v brnení a jeho telo je chránený ťažko. Má meč v ruke, že má zdvihnutý, ako by sa chystal zaútočiť a zdá sa jeho noha sa pohybuje vpred s pohybom. Pozadie je červené pruhy.

6. Tradičné Samurai Tattoo Design:

Toto tetovanie je v plných farbách a z obrazu. Ukazuje samuraja, s hlavou oholený a tenké, dlhé fúzy. Má šaty vo farbách béžovej a zviazané ju žltú šerpou pri páse. Drží smrtiace samurajský meč a sa pozerá na svoju stranu.

7. Japonský kôň namontovaný Samurai Barcode tetovanie Design:

Samuraji niekedy bojoval na koňoch, čo je zobrazenie rovnaké. Tento japonský samuraj tetovanie ukazuje koňa, s hlavou v centre pozornosti ako cvála. Sediaci na jeho zadnej strane je samuraj, ovládať meč, na ktoré sa vzťahuje v plnej paráde svoje kovové brnenie.

8. Samurai s kvetinami tetovanie Design:

Toto tetovanie je čiernym atramentom a kvety sú označené červeným atramentom. To ukazuje bočný profil samuraja stojaci s hlavou sklonenou v kovovom brnení. Červené kvety, ktoré sa nachádzajú na jeseň sa zdajú byť fúka cez neho.

9. Minimalistický Samurai tetovanie:

Toto tetovanie je čierny atrament, a pomerne jednoduchý a minimalistický. To ukazuje nahý telom samuraj s jeho vlasy stiahnuté dozadu a habitu, tečúcou. On drží meč.

10. Žena samuraj tetovanie design:

Toto tetovanie je ženy samuraja z manga komiksu. Ona je v bielom rúchu a drží meč. To slúži aj ako rameno tetovanie.

Dúfam, že sa vám páčilo týchto samuraj tetovanie. Budeme späť s viac!

load...