Noviny

Top 10 tetovanie Piercing zobrazenia

Top 10 tetovanie Piercing zobrazenia

Tetovanie piercing je nový vek spôsob použitia strategicky umiestnený piercing pre zvýraznenie alebo kontrastu s tetovaním. Uplatnenie metódy prepichovacia vpísať tetovanie je tiež známy ako tetovanie piercing. To je trend, ktorý prijal tetovanie svet útokom, a súdiac podľa kladných odpovediach, ktoré dostal, je to len prirodzené, že tetovanie piercing je tu k pobytu. Tieto prvej desiatke vyobrazenia tetovanie a piercing umenia by mohlo byť veľa pomáhať tým, ktoré uvažuje o experimentovanie s touto formou tetovanie.

Top Ten Tattoo Piercing Vyobrazenie:

1. Horná časť tela Tetovanie a piercing fúzy:

Toto dielo účinne pokrýva väčšinu hornej časti tela v nadväznosti, bez toho by sa zdalo náhodne. Motívy, farby a koncepcie sú striktne ženský v tandeme s jej oblečenie. Avšak, strategicky umiestnené tváre piercing na chrupavky nosa a pod dolným perou, dáva gotický okraj k celému vzhľadu. To je dokonalý príklad šoku a hrôza vzhľad.

load...

2. Edgy Tattoo s ženskej tváre Piercing:

Podráždený tetovanie a piercing tu dokonale kontrastuje so ženskými piercingom na nose a nad hornou perou. Pozrite sa bližšie na abstraktného umenia tetovanie na paži, ktorá zachytáva dokonalý zmätok, pokiaľ ide o dizajn. Sotva znateľný zďaleka, tetovanie vyzerá skôr ako koláž náhodných farieb.

3. Príklad Piercing Technika:

Toto dielo je dokonalým príkladom použitia metódy prepichovacou zdôrazniť tetovanie. Toto presné zobrazenie Native americkej ženy vyniká tučným použitie čiernej farby a zložité prenikavé účinky, ktoré dokonale zdôrazňujú toto dielo.

load...

4. Lebky a strategicky umiestnené piercing:

Lebka je štandardná motívom tetovania. Avšak, toto tetovanie vyniká brilantným použitie tieňovanie a králičie uši na lebke, ktoré poskytujú dojem kontrastný medzi roztomilé a desivé. Strategicky umiestnené piercing slúži na zvýraznenie tetovanie na celok.

5. Brucho Tattoo s Belly Button Piercing:

Toto tetovanie používa ženské motívy, ako sú kvety pre tetovanie na brucho a potom pokračuje ďalší krok k pridanie sex-appeal na celý vzhľad tým strategickým umiestnením prívesok na pupku. Ženský šarm a sex-appeal zlúčiť dokonale s týmto tetovanie a piercing.

6. Gotický rock Tetovanie a piercing:

Táto extrémna tetovanie a piercing odráža získané chuť. Na rozdiel od iných príkladov uvedených vyššie, v tomto prípade tetovaním a piercingom úplne vzájomne dopĺňajú. Sa bližšie a budete pozorovať, že tmavá horná časť tela tetovanie dokonale ladí s nadrozmerných tváre piercingom na nose a pod dolnú pery. Tento vzhľad by bolo najlepšie pre tých, ktorí sú veľmi odvážne a majú hlbokú túžbu po gotických alebo punk rock.

7. Ultra Ženské tetovanie motívy a piercing:

To je pohľad na dievča, ktorá miluje svoje tetovanie a piercing. Tetovanie motívy sú pravdivé k ženskému pohlaviu, je v prvom rade ruže a listy. Piercing je len subtílny krúžok na chrupavke nosa. Všimnite si, že tetovanie Vyniká čierna efekty tieňovanie a ako malý strieborný piercing úplne ho dopĺňa.

8. Korzet Piercing Tetovanie:

Ešte ďalší príklad tetovanie, ktoré boli vykonáva pomocou metódy prepichovacou autenticky líči korzet. Pozrite sa pozorne vidieť zložitý odtieň, ktorý slúži len pre zdôraznenie tohto umeleckého diela. Perfektné lúk na dne naozaj vyniká. To je skvelá voľba, ak hľadáte jednoduchý dizajn a koncepcie.

9. Oyster tetovanie s Pearl Piercing:

Možno, že dokonalý príklad strategicky umiestnených piercing, ktoré slúžia na zvýraznenie tetovanie, to ustrice tetovanie s perleťovým piercing nie je nič menšieho než brilantné umeleckého diela. Vezmite druhý pohľad na to, ako perla vyčnieva z hlivy tetovanie; to stojí za váš čas.

10. Ear piercing a tetovanie:

Tento hraničí trochu na extrémne a rozhodne nie je pre každého. Avšak, toto je dokonalý príklad tetovanie piercing.

Dúfam, že sa vám to páčilo čítanie tohto článku. Ešte nám zanechajte komentár nižšie.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...