Noviny

Top 10 tetovanie Amy Winehouse

Top 10 tetovanie Amy Winehouse

Tetovanie sú veľmi populárne forma zdobenia tela. Sú novým trendom ako viac a viac ľudí volí sa vyťahovať svoje chute na svojej koži v podobe citácií, vzory, obrázky alebo jednoduchými symbolmi. Sú vytvorené vstrekovaním bio atramentu v epidermis vrstve kože, ktorá leží priamo pod povrchovou vrstvou. Môžu vyblednúť s časom, ale inak sú trvalé a ich odstránenie vyžaduje chirurgické zákroky.

Amy Winehouse Tattoo vzory:

Amy Jade Winehouse bol spevák a skladateľ, ktorého žáner hudby zahrnuté jazz, soul, R & B a reggae. Ona je známa pre jej ohromujúci vokály a jej 2006 album Back to Black získala päť cien Grammy 2008. To ju viazané na záznam z väčšej počet Grammy vyhral speváčku na jeden album. To tiež ju prvý britský žena vyhrať päť Grammy. Narodený 14. Septembra 1983, zomrela 23. Júla 2017 vo veku 27. Ona bola známa pre jej viac telo tetovaním.

Nižšie sú ňou desať slávne Amy Winehouse tetovanie:

1. Dvojlôžková Srdce tetovanie Design:

Tieto dve srdcia sú umiestnené priamo nad jej babička Cynthia tetovanie. Tieto srdcia sú červenej farby, s čiernym atramentom obrysy. Keď Amy dostal jej babička vytetovať na paži, dostala tieto o niekoľko mesiacov neskôr na pravej strane Cynthia tetovanie symbolizovať jej láska k babičke.

load...

2. Táta Horseshoe tetovanie Design:

Amy bola vždy ockova dievčatko. Byť lipnú na jej otcom od útleho veku, to bolo len prirodzené, že jej otec bol jej manažér, keď jej kariéra vzlietla. Na počesť tohto strach únii, Amy dostal tento tetovanie. Ukazuje slovo "Tati to" v Cursive písmo. Pod ním je podkova, čo je v modrej farbe.

3. Nikdy klip krídla slávik tetovanie design:

Byť vedúci speváčka svojej doby, a to najlepšie vo svojom žánri, je to len prirodzené, že si slávik vytetovať. Amy bola vždy divoké dieťa a hudba bola jej jedinou útechou. Dostala toto tetovanie Čoskoro po jej prijatí u kritiky. Ukazuje modrú slávika, spev preč na vetve. Nad a okolo tento obraz je tetovaný slová: "Nikdy pod svoje krídla", svedčí o jej nezdolného ducha.

4. Native American Feather tetovanie Design:

Jednalo sa o vôbec prvé tetovanie, ktoré Amy vôbec dostal. V Native americkú kultúru, biele perie symbolizovaný odvahu a statočnosť. Amy má toto tetovanie na vnútornej strane predlaktia. Ukázalo sa získa biela vločkovitá peria, popísaného a tienistou čierno.

load...

5. Nahá žena trupu design Tetovanie:

To je Amy najkontroverznejší tetovanie. Ukazuje zmyselná ženský trup, a vedľajších žien horná časť tela je nahý, odhalil jej prsia. Keď bolo Amy pozvaný na odovzdávanie cien Grammy, bola požiadaná, aby "zakryť" toto tetovanie pre cenzúru. Amy odmietla a namiesto toho len vytiahol podprsenku popruhy na prsia ženy.

6. "Dobrý deň, námorník" s Anchor Tattoo Design:

Nič sa vyjadril Amy koketná náladu viac, než je táto "Hello Sailor!" Tetovanie. Je vo forme kotva s lanom ovinula okolo neho. Má nápis všetko okolo neho.

7. Lightning Bolt tetovanie Design:

Lightning, Amy cítila, bola prírodná katastrofa, ktorá bola rýchla a silná. Toto tetovanie Amy Winehouse ukazuje strieborný blesk.

8. Blake Pocket tetovanie Design:

Amy manželstva s Blakeom bola na svojom vrchole, keď to mám. Má "Blake je" vytetované cez kapsu. Amy sa snaží dostať ju odstrániť potom, čo jej manželstvo s Blakeom zlyhal.

9. Babička Cynthia tetovanie:

Amy dostal babičkin mladší obraz zmyselné teenager tetovanie na paži, s "Cynthia" písaný na boku.

10. Girl with Fan tetovanie Design:

Ďalší z Amy, dievča tattooes ', tentoraz ukazuje, It Girl', ako sedí a fénovaní sama s farebným ventilátorom.

Dúfame, že tento článok ukazuje rôzne tetovania Amy Winehouse zdvihol náladu vo vás mať jeden taký! Neváhajte sa podeliť o svoje komentáre s nami!

Nájsť všetky celebrity tetovanie v tomto tetovanie galérie, ktorá má viac ako 8000 tetovanie

load...