Noviny

Top 10 tetovacie salóny

Top 10 tetovacie salóny

Ak máte vážne o získanie tetovanie, mali by ste ísť na to správnym spôsobom. Navštívte rôznych umelcov, výskum a zistiť, či je najlepší salón a tak ďalej. Nesprávajte sa spontánne a len si tetovanie kdekoľvek, pretože niekedy môže spôsobiť infekcie a ďalšie problémy.

Tu je zoznam 10 najlepších tetovacích salónoch v Indii, ak máte v pláne sa dostať tetovanie, ktoré ste kabína skúsiť.

1. Brahma tetovací salón, Bangalore:

Štúdio má mystickú strašidelnú atmosféru, ktorá úplne vyhovuje jeho skvelých tvorcov tetovanie! Jednalo sa o vôbec prvý tetovací salón v Bangalore a má mnoho zákazníkov na návšteve to vo dne iv noci. Presná adresa je číslo 5 ° - 1 Church Street, off MG cesty, pod State Bank of India.

load...

2. Večný výraz, Bangalore:

Večný expresia je ďalší z jemných tetovanie štúdia sa nachádzajú v Bangalore. Oni sa špecializujú na výšku tetovanie, ale bude navrhovať niečo, čo je požiadať, aby bol.

3. Devil'z tetovanie centrum, New Delhi:

Lokeš Verma, zakladateľ tohto centra je veľký umelec, ktorý sa zvýšil z ničoho a dosiahol veľa od tej doby. Jeho tetovanie salón sa stal najlepším je v New Delhi! Hoci vlastné TRAIN, d jeho talent je jednoznačné a mladí ľudia sa hrnú do neho každý deň, aby sa ich kože napustené. Existujú tri vetvy devilz tetovanie. Pokladňa ich webové stránky pre ďalšie informácie.

4. 3d tattoo štúdio, New Delhi:

3d tattoo štúdio otvorila len nedávno. Ale oni sú stále veľmi populárne veľmi rýchlo. Ich špecialitou je na liečbu staré opotrebované tetovania a aby vyzerali lepšie. Môžu skryť jazvy a iné značky obratne. Ich adresy A - 454, obranu kolónie, New Delhi, 110024.

load...

5. KDZ tetovanie, New Delhi:

KDZ tetovanie je najväčší tetovacie štúdio v Dillí. Je to aj vlaky záujemcov o učenie, ako sa robí tetovanie! Existujú dve vetvy. Ešte pokladnice svojej oficiálnej webovej stránky pre ďalšie informácie.

6. Anjel tetovanie design studio, New Delhi:

Anjel tetovanie štúdio je registrovaná tetovací salón. Jeho vzory sú jedinečné a podliehajú autorským právam. Má dve braches jeden v Dillí a tretí v Gurgaon.

7. Umenie a kožné tetovanie, New Delhi:

Umenie a tetovanie pleti je najdôležitejšie, pokiaľ ide o hygienu a efektivitu. Zákaznícky servis je dobré a talent umelcov pozoruhodné. Jeho adresa je S - 3, druhé poschodie, Pankaj Plaza Community Center, Opposite Dayanand Vihar (East Dillí).

8. Mokša tattoo štúdio, Goa:

Moksha tetovacie štúdio je najlepší tetovanie centrum v celom Goa. Tvorcovia tetovanie tu navrhovať akékoľvek tetovanie sa ich spýtate sa. Všeobecne sa špecializujú na výšku tetovanie, tribal tetovanie a vlastné tetovanie. Je umiestnený na pláži Calangulate ceste.

9. Andy tetovanie salón, Goa:

Andyho tetovací salón bol zahájený, ako je zrejmé z názvu, Andy. On je skvelý tetovanie a hoci jeho salon je trochu malá, je bez škvrnky. Tvrdí, dobré hygienické podmienky a jeho vzory sú bezpochyby najlepší v Indii!

10. White star tattoo štúdio, Kalkata:

Biela hviezda tetovacie štúdio je najväčší tetovanie a body art centrum v Kalkate. Ak žijete v meste Kalkata a chcú, aby si sa napustené, je to pravé miesto pre vás. Tunajšie umelci sú vynikajúce a navrhne akúkoľvek tetovanie sa ich spýtate sa. Sú umiestnené na IB - 150, sector 3, jazera Salt.

Nájsť perfektné tetovanie nápad pre vás pred vami opraviť na salóne.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...