Noviny

Top 10 suchých šampónov k dispozícii

Top 10 suchých šampónov k dispozícii

My všetci milujú lesklé, dlho a bez oleja vlasy. Ale s vonkajšími faktormi, ako je znečistenie, prachu a rýchlo sa meniacom živote hrá otrava, väčšina z nás je ťažké udržať zdravie našich vlasov. Ale existuje spôsob, ktorým môžete získať krásne vlasy, bez tráviť hodiny - Suchý šampón! Jednoducho sprej nejaký suchý šampón a voila! Krásne vlasy je na vás!

Suché šampóny sľubujú vdýchnuť život do vášho ochabnuté vlasy, keď nemáte čas na sprchu. Tak, teraz môžete zostať svieži bez sprchy! Ale to nie je všetko, suchý šampón robí! Dnes sa tiež poskytujú ďalšie výhody, ako je objem, tepelná ochrana a hojenie výhody pre vaše vlasy. Len sprej suchý šampón do vášho bytu vlasy a hrebeň to, aby vzorec absorbovať všetok prebytočný olej a okamžite eliminovať váhu osviežiť svoje vlasy kedykoľvek a kdekoľvek. A najlepšie na tom je, že mnoho značiek ponúkajú top-end suché šampóny v Indii. Takže si môžete vybrať ten, ktorý vám najlepšie vyhovuje!

Top 10 Suché šampóny k dispozícii v Indii:

Tu sú naše top 10 suché šampóny, ktoré vám poskytne nádherné vlasy v žiadnom momente.

1. Batiste Dry Shampoo:

Batiste je veľmi populárny suchý šampón na trhu k dispozícii. Impozantný vec o výrobku je, že je k dispozícii v 9 čerstvej vône okoreniť náladu. Takže môžete ľahko sprej na vlasy, aby si svieži a mastnoty vlasov vzhľad. Vyberte si vôňu, ako je napríklad čerešňa pre svetla a čerstvého nálady alebo Wild pre hlboké a pižmový náladu. Vzorec tohto suchého šampónu osvieži vaše vlasy, bez toho aby ich cítiť ťažký.

load...

Cena: Rs. 1300

2. TRESemmé Fresh Start Dry Shampoo:

Tresemme je populárny meno pre profesionálnu starostlivosť o vlasy. Vzorec tohto suchého šampónu sľubuje, aby vyhovoval normálne a mastná na suché vlasy. Je k dispozícii v troch rôznych vzorkách, ako sú objemová, posilňovanie a vyhladzovanie vlasy. Tresemme suchý šampón revitalizuje vlasy a udržuje ju sviežu hodín.

load...

Cena: Rs. 800

3. Dove Refresh + Care Dry Shampoo:

Špeciálne vyvinutý ako terapia vlasy je Dove Refresh + Care suchý šampón chráni vaše vlasy, rovnako ako udržuje ho čerstvé. Tento vzorec šampón absorbuje ďalšie olej alebo tuk, bez toho, aby vaše vlasy cítiť suchá alebo bez života. Obohatené Hydra boostery vo vzorci pridať späť vlhkosť, rovnako ako nádherné odraziť na vaše vlasy. Vzorec má jemnú vôňu, ktorá je bežné vo všetkých produktoch Dove pre starostlivosť o vlasy. Je svieža, bez over-napájanie. Jediné, čo musíte mať na pamäti, nie je sprej je veľmi blízko k svojim vlasy proximities.

Cena: Rs. 850

4. Loreal Professional Tecni Art Fresh Dust Shampoo:

Loreal Professional Tecni Art Fresh Dust Shampoo poskytuje absolútne žiadne zvyšky vľavo späť na vlasy. Je jemne čistí vlasy a vlasovú pokožku, pretože mikro oleja vo vzorci vstrebať všetku špinu a nečistoty z vlasov, čím zanecháva vlasy svieže, rovnako ako čistý. Vzorec dodáva jemnú textúru na vlasy takže je vhodná pre akúkoľvek vzhľad vlasov.

Cena: Rs.950

5. Suave Profesionáli Keratin Infusion Dry Shampoo:

Suave keratín infúzia suchý šampón je s prírodným keratín proteín vzorca. Riadi vlasy a zanecháva ju zvládnuť. Ak máte suché a kučeravé vlasy, ktoré je ťažké štýlu potom tento produkt bude pracovať pre vás naozaj dobre. Tento suchý šampón je dodávaný s keralock technológie, ktorá pohlcuje ďalší oleja z vlasov pomocou keratínu obsahu. To tiež čistí vlasy, takže sa cíti svieži, hladký, mäkký a zvládnuteľné medzi vašimi vlasmi umýva.

Cena: Rs.1199

6. Garnier Volume Extend Okamžitá Bodified Suchý šampón:

Ak hľadáte sa osviežiť, rovnako ako zvýšiť svoj objem vlasov, potom sa tento suchý šampón je ideálny pre vás! Tento suchý šampón vzorec obsahuje prírodné zmes extraktov z pomaranča a hrozna, ktorý poskytuje osviežujúca zvýšenie vôňa spolu so zdvíhacím olejnatosť. To sľubuje obnoviť vaše vlasy okamžite. To tiež robí vaše neživých vlasových pramienkov objavia objemný.

Cena: Rs.1018

7. Schwarzkopf got2b Rockin to Encore čerstvým suchým šampón:

Tento suchý šampón je pomerne drahé v zozname, ale je to určite stojí za to vyskúšať na úžasné vzorce. Tento vzorec je ľahký, mierne voňajúce a stanovuje po kefovanie sa úplne neviditeľná. Ďalšou výhodou je, že to funguje na vlasy po dlhú dobu.

Cena: Rs.1500

8. Keratin Complex Volumizing Shampoo Dry Lift Powder:

Obal tohto suchého šampónu je veľmi odlišná a pohodlné pre použitie. Suché šampón osviežuje a zjemňuje vlasy okamžite. Ďalšou výhodou spolu s odstránením olejnatosť je to, že dodáva nádherný objem vlasov od korienkov.

Cena: Rs.2547

9. Pantene Pro V Original Fresh Dry Shampoo:

Tento konkrétny suchý šampón je možnosť rozpočet-priateľské v zozname. Funguje to slušne za cenu. Čistí, odstraňuje prebytočný olej alebo tuk a osviežuje vlasy. Vzorec obsahuje prírodné výhody tapioky, ktorý absorbuje prebytočnú mastnotu a poskytuje vám čerstvé vlasy bez umývania.

Cena: Rs.1549

10. Bed Head Oh Včelí úľ! Matný Dry Shampoo:

V neposlednom rade môžete tiež skúsiť značku Bed Head. Tento suchý šampón na vlasy je vyrobený výhradne jemný prášok vzorca, ktorý absorbuje všetok prebytočný olej bez váženia sa vaše vlasy. To tiež sľubuje poskytnúť objem sky-high vašich vlasov kadere.

Cena: Rs.1597

Takže, to sú naše tipy na top 10 suché šampóny, ktoré sú k dispozícii v Indii, ktoré budú okamžite osvieži vaše vlasy a urobiť je čerstvý, mäkký a objemný. Ktorý z nich je vaše najobľúbenejšie? Oznámte nám to v komentári časti.

load...