Noviny

Top 10 stresových guličiek Môžete skúsiť práve teraz

Top 10 stresových guličiek Môžete skúsiť práve teraz

Bol ste daroval uvoľňuje stres? Nebuďte prekvapení, ak zviera alebo v tvare podivné tvarovaný, flexibilné, squeeze loptu vyniesol k vám ako stres gule. Určite to môže byť hračka, ale slúži skôr pre zmiernenie stresu, a preto je tiež známy ako uvoľňuje stres.

Existujú rôzne druhy stresu relievers s rôznych tvarov a veľkostí. Chceli by ste ich poznať? Potom si prečítajte tento príspevok.

Druhy stresu gule

Narazíte na rôznych druhov stresových loptičiek. Niektoré z nich sú vyrobené z uzavretými bunkami polyuretánovej penovej gumy. Kvapalná zložka peny sa vstrekuje do formy na prípravu tohto typu stresu lopty. Chemická reakcia uvádza oxid uhličitý s bublinkami ako vedľajší produkt, čím sa vytvorí penová guma stres loptičku.

load...

Stresové guľôčky sa používajú aj vo fyzikálnej terapii. Takéto guľôčky obsahujú gél rôznej hustoty uložených v tkaniny alebo gumenej kože. V inom type stresu lopty, tenká gumená membrána obklopuje jemný prášok, ktorý je možné tiež pripraviť za použitia jedlej sódy ako výplň. Nájdete tu tiež niekoľko stres lopty, ktoré sú podobné Footbag.

Tvar antistresových loptičiek

Hoci nájdete málo stresu relievers v guľovitý tvar, nebuďte prekvapení, ak narazíte na tvarovaných záťažových guličiek v zábavnej tvary, transferových výtlačkov, alebo vankúšiky s firemným logom. Obvykle sú nadaní na klientov a zamestnancami ako propagačné darčeky pre účely branding. Povedomie o stresových loptičiek sa v poslednej dobe zvyšuje s nárastom zdravotných problémov súvisiacich s duševným stresom.

Takže, ktoré sú najlepšie stres lopty okolo seba a ako si môžete vybrať jeden pre zbaviť stresu? Tu je krátky na horných 10 stresových loptičiek, ktoré sú najobľúbenejšie. Pokladňa a rozhodovať podľa svojich preferencií:

load...

1. Splat Balls

Meno pochádza z činností, ktorú robí, keď hodíte tento loptičku na tvrdý povrch ako je múr alebo stôl. Keď to zasiahne akýkoľvek tvrdý povrch, to robí, cákanec 'zvuk a prichádza späť k vám s rovnakou silou. Väčšina ľudí, ktorí milujú hrať loptu a odraziť sa baví hrať s loptou ikona po celý deň. Môžete ju stlačiť, odraziť sa a zap. Sa vráti k vám. Môže to byť obľúbený priechod čas so svojimi kolegami počas prestávky, a môžete ľahko zdieľať loptu s každým. Mnoho ľudí je závislý vidieť to rozpľaští v beztvarú, Goey lopty a potom sa vrátiť do svojho pôvodného tvaru, a to fascinujúce. Ak chcete získať pocit, ako to ide, môžete sledovať Splat gule video na internete a vidieť ich v akcii. A čo viac, nájdete niekoľko splat gule v rôznych farbách a rôznou hustotou. Takže pri výbere jedného, ​​vyskúšať skákacie málo, a vyzdvihnúť ten, ktorý prináša úsmev na vašej tvári sa jeho ikona.

2. Koosh ples

Hlavným motívom vytvorenie Koosh lopty bolo pripraviť hračka pre deti, ktoré budú ľahko chytiť. To bolo navrhol Scott Stillinger ako plyšovou hračkou a bol by zábavný zvuk zakaždým, keď pristál, k veľkej radosti detí. Aby sa jeho nápad úspech, uviazal pár gumičky do gumeného jadra, a tak bol vytvorený Koosh loptu. Vzhľadom k svojej mäkkosti a zvláštne hluk to robí, mäkké, návykové a farebné gule stal sa viac populárne, než sa očakávalo. To prešlo veľa spin-off a dnes, po prekročení milióny predajov, je považovaný za uvoľňuje stres a tiež klasický hračka pre deti. A to, čo dáva guľu jeho zvláštne meno? Ďalej len, koosh, koosh 'zvuk to robí, keď ho zrazil je ochranná známka tejto gule, odkiaľ pochádza názov.

3. Squeeze Balls

Mnoho ľudí v dnešnej dobe používajú stlačiť gule sa dostať cez drsné deň. Môžete si vybrať z nespočetných odrôd roztlačený pnutie stlačiť guličky, ktoré môžete nosiť so sebou na pracovisko, stretnutia, a tiež umiestniť na stole v kancelárii. Všeobecne platí, že ľudia používajú, keď sa cíti v strese počas pracovnej doby a chcem, aby chill trochu. Avšak, jedna vec je bežné vo všetkých týchto typov zmenšovanie loptičiek - všetci sú dobrí v absorbovať stresu a dáva vám niektoré momenty zábavy. Môžete tiež vyzdvihnúť niekoľko stlačiť gule získať celý rad zatiaľ čo má zábavný a pnutie reláciu.

4. Čínskej zdravotné Balls

Tie boli po viac ako 600 rokov a je tiež známy niekoľkými inými menami, ako je čínsky antistresových loptičiek, čínske Ying Yang gule, a čínske loptách. Bez ohľadu na to, čo im hovoríte, môžete si byť nikdy núdzu s týmito guličkami okolo. Tieto guľôčky stlačte akupresúrne body v ruke a pomôže vám dosiahnuť Chi alebo Qi. Začiatočník by mal začať tým, že tlačí guličky s prstami, a pokročilý praktík môže začať rotujúce loptu s prstami a dlaňami bez námahy. V pokročilejšom štádiu, budete môcť otočiť loptu vo dlani bez dotyku s prstami.

5. Hovoriace Stres Balls

Tieto stres odľahčovacia loptičky prísť s pridanou funkciou - hlas. Môžete ich použiť ako uvoľňuje stres a užiť si zábavu v kancelárii, pri cestovaní alebo doma a de-stres sami. Môžete ich použiť, aby sa vaše spolupracovníkmi zmierniť ich napätie po náročnom dni v práci alebo po dlhých hodinách stretnutí. Aby to talk, všetko, čo musíte urobiť, je stlačiť to na správnom mieste a správa začne coming out. Častejšie, ak si myslíte negatívne, všetko, čo potrebujete, je pár slov povzbudenie alebo zdôvodnenie, a táto guľa funguje presne tak, ako potrebuje, aby vás z šera. Lopta je dodávaný s viac správ a môžu náhle zasa jednotvárny a vážnu atmosféru do žoviálny jeden.

6. Penové lopty

Penové gule sú vyrobené z bežného polyuretánovej peny a sú známe ako klasické stresu relievers. Mäkké a roztlačený, sú veľmi jednoduché, ako žmýkacích a vytvárajú vynikajúce objekt odstránenie pnutia počas prestávok alebo po dlhých konferenčných sedení. Použite tieto cenovo dostupné a trvanlivé loptičky kedykoľvek počas dňa a de-stres sami. Tieto penové lopty sú k dispozícii v širokej škále farieb, a môžete dať ich na vašom stole oživiť svojho ducha pri práci.

7. Vody a gélu guličky

Vy ste príliš zaneprázdnený? Potom, prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je dostať vodu a gél lopta pre váš stôl. Je veľmi dôležité, aby si pauzu od monotónnej a stresujúcej práci celý deň a nič funguje lepšie ako dobrý stres lopty vyrobené z gélu a vody. Tieto guľôčky sú silnejšie, pevnejšie napriek tomu majú tiež Squishy a mäkký pocit k nim. K dispozícii v niekoľkých farbách, tieto vodné a gélové guľôčky zmení svoju farbu, keď stlačíte, zatiaľ čo niektorí prísť s chladnou vonkajšou vrstvou, ktorá robí budete cítiť skvele, keď je vytlačiť. Od gélové perličky na trblietky, narazíte na všetkých typoch gél stresových loptičiek. Niektoré z nich sú dokonca aj potiahnuté látkou. Zvoliť farbu a dizajn, ktorý pridáva osobitosť vášho pracovného stola.

8. Puffer Balls

Puffer gule majú elastický vonku a plnený vzduchom vnútri. Je to veľká zábava pretiahnuť, odskočiť, a prebiť a stlačiť tieto guličky a oživiť pracovisko počas prestávky s množstvom zábavy a radosti. Oni sú dobrí v lámanie monotónnosť práce a tiež pridať ďalšie farbu do vášho pracovného stola. Nájdete ich vo všetkých typoch štýlov, veľkostí a farieb. Napríklad, ak máte radi zvieratá, môžete si vybrať na zvieratách v tvare gule Puffer ako sú tvor pusinky alebo okrúhleho Puffer lopty s chápadlami. -Li navyše veľkosť je váš požiadavku, môžete tiež kúpiť extra veľké alebo super veľkosti Puffer loptu.

9. Porcupine Guličky

Najväčšou prednosťou Porcupine guličiek je spôsob, akým sa budete cítiť, keď je držať v ruke. Tie majú málo pružné gumové body, čo je dôvod, prečo oni sú známi ako dikobrazov lôpt. Len stlačiť, zvitok na stôl, hodil ju do svojho spolupracovníka a hrajú počas prestávky sa zbaviť stresu.

10. Terapia Balls

Tieto guľôčky sa obvykle odporúča pre rozvoj sily rúk a sú hustejšie ako bežné stresové loptičky. To znamená, že na rozdiel od zbaviť stresu, tieto terapie guličky tiež poskytovať dobrú spevňujúce cvičenia do svojich rúk. Obedná tréning s niekoľkými ľuďmi vo svojej kancelárii v priebehu tea time prestávke pomáha rozvíjať silu ruky a tiež zosvetlí náladu.

Takže, tu ste s desiatich najlepších pnutia lôpt. Skúste vybrať pár na začiatku a akonáhle sa stanú závislými na ne, určite pridať ďalšie do svojej zbierky z týchto stres Busters.

Ako sa vám tento post? Povedzte nám to tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...