Noviny

Top 10 šampónov Sebamed k dispozícii

Top 10 šampónov Sebamed k dispozícii

Vaše vlasy je dôležitou súčasťou vášho tela. To zvyšuje vašu celkovú krásu a príťažlivosť. Ale viete, že nie? Nie nadarmo trávite hodiny obáv o zdravie vašich vlasov, alebo nedostatok toho!

Ale krásne, zdravé vlasy nepríde jednoduché! Starostlivosť o vlasy nie je o olejovanie, šampónovanie a klimatizácia vlasy každý deň. Budete musieť použiť dobré kvalitné vlasové prípravky rovnako. Jedna značka, ktorá má vyrezávané meno pre seba v starostlivosti o vlasy priemyslu je Sebamed. Rôzne šampóny začala táto spoločnosť sa špecializuje na starostlivosť o rôznych problémoch vlasy a podmienok.

Tu je náš top 10 zoznam najlepších Sebamed šampóny nájdené v dnešnom trhu:

1. Sebamed proti vypadávaniu vlasov Šampón:

Strata Sebamed Anti Hair Šampón je určený pre všetkých, ktorí trpia ťažkou vypadávanie vlasov. Je vhodný pre všetky druhy vlasov a neobsahuje žiadne mydlo alebo zásady. Pomáha funkciu vlasovej pokožky na optimálne a zabrániť padaniu vlasov do značnej miery.

load...

Cena a Množstvo: Rs. 650 na 200 ml.

2. Sebamed Každodenné šampón:

Sebamed Každodenné šampón je niečo, čo by ste mohli použiť na pravidelnom základe. Tento produkt môže byť použitý na šampón a umyť si vlasy trikrát týždenne by malo stačiť. Pokiaľ máte vlasy, ktoré sú suché, bude tento výrobok byť ideálne pre vás. Udržuje zdravé vlasy, skákacie, hladká a žiarivá po celú dobu.

load...

Cena a Množstvo: Rs. 630 na 200 ml.

3. Sebamed šampón proti lupinám:

Unavený vidieť lupín na pokožke hlavy a ramien? Musíte mať dobrý produkt, ktorý sa postará o tomto stave trvalo. Sebamed šampón proti lupinám sa špecializuje na efektívne odstránenie lupín a prepožičiava zdravé a krásne vlasy, na oplátku.

Cena a Množstvo: Rs. 630 na 200 ml.

4. Sebamed skalp Aktivácia šampón:

Ak máte pocit, že vaše vlasy stenčovanie dole, potom pravdepodobne váš šampón sa musí zmeniť. Zdravé a účinné náprave v tomto prípade by bolo Sebamed skalp Aktivácia Shampoo. Neobsahuje mydlo alebo zásady, rovnako ako ostatné prípravky Sebamed a pomáha stabilizovať štruktúru vlasových folikulov.

Cena a Množstvo: 12,99 $ za 200ml.

5. Sebamed Revitalizačný šampón:

Chcete vidieť vaše vlasy hladké, lesklé, žiarivý a živý? Určite by som navrhnúť Sebamed Šampón obnovovaciu! Poskytuje úľavu od podráždenia pokožky hlavy, pomáha pri regenerácii suché a krásne vlasy a zabezpečuje krásne vyzerajúce vlasy po celú dobu.

Cena a Množstvo: Rs. 990 na 200 ml.

6. Sebamed Relief Shampoo:

Ďalšie šampón, ktorý pracuje dobre pre vlasy, ktoré je extrémne dehydrovaný je Sebamed Relief Shampoo. Obsahuje 5% močoviny, ktorá je známa pre udeľovanie skákacie a lesklé vlasy. Pravidelné používanie zaručuje dobré výsledky.

Cena a Množstvo: Rs. 650 na 200 ml.

7. Sebamed Každodenné šampón Daily Care:

Myslíte si starosti umývanie vlasov každý deň? Dozvedáme sa, aby naše vlasy šampónom striedmo, aby sa zabránilo vysušeniu. Ale s touto úžasnou šampón, môžete umyť vlasy bez obáv každý deň!

Cena a Množstvo: Rs. 580 na 200 ml.

8. Sebamed Extra Mild Shampoo:

Tento šampón je ideálny pre najmladšieho člena vašej rodiny. Áno! Hovorím o deti. To pomáha udržiavať vlhkosť vašich maličkých vlasov a zaisťuje, že je hladká, jemná a čierne ako uhoľ za všetkých okolností. Tento produkt je ideálny pre všetkých tých, ktorí majú citlivú pokožku.

Cena a Množstvo: Rs, 440 na 150 ml.

9. Sebamed detský šampón:

Tento šampón je ideálny pre všetky deti. To má žiadny slzný vzorec, ktorý umožňuje vaše dieťa vychutnať jeho / jej sprchu. Bude tiež zaručiť jemné a hladké vlasy po celú dobu.

Cena a Množstvo: Rs. 425 na 150 ml.

10. Sebamed Repair šampón:

Aby bolo možné opraviť vaše vlasy pred poškodením, tak by som rozhodne odporúčam používať Sebamed Repair šampón. To má rastlinný proteín, ktorý hydratuje vlasy aj pokožku hlavy oblasť.

Cena a Množstvo: Rs. 700 (približne) na 200 ml.

Takže to boli úžasné Sebamed výrobky pre starostlivosť o vlasy, ktoré možno použiť na získanie krásne vlasy. Skúste ho ešte dnes!

Už ste niekedy skúšali na Sebamed šampón? Aká bola vaša skúsenosť? Zdieľať svoj názor s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...