Noviny

Top 10 šampónov na farbenie vlasov k dispozícii

Top 10 šampónov na farbenie vlasov k dispozícii

Pokiaľ ide o zachovanie farbené vlasy, väčšina z nás cíti potuchy o vyberaní správnych produktov. Základná vec, ktorú treba vziať do úvahy pre tento účel je kvalitný šampón pre udržanie odtieňa vašich zámkov neporušený.

Top 10 farbenie vlasov Šampóny k dispozícii v Indii:

Poďme sa pozrieť na najlepšie farbách na vlasy šampóny, ktoré vám pomôžu dostať mäkké, zvládnuteľné a žiarivé kadere bez väčšej námahy:

1. L'Oreal Paris Expert Séria Expert Vitamino Color Shampoo:

Serie Expert Vitamino Color šampón z rady Professional L'Oreal Paris je predovšetkým určený pre farbené vlasy. Využíva pokročilé Incell Hydro-odolávať technológiu, ktorá poskytuje, dvojitej ochrany 'na vlasy podľa očistenie, klimatizácia, posilňovanie a tienenie ju dokonale. To tiež obsahuje horčík a vitamín E, ktorý nám dávajú strapatenie-free, lesklé a objemné zámky s pridanou odrazu.

load...

Cena: Rs. 500 na 250 ml

2. TRESemmé Color Revitalize Shampoo:

To je úžasný recept, ktorý je dodávaný s pokročilou technológiou farieb zámku pre zabezpečenie ochrany na farbu vlasov. Tento šampón tiež sľubuje udržať vlasy žiarivé po dobu až 8 týždňov alebo až 40 po sebe idúcich umýva. Využíva prírodných ingrediencií, ako je aloe vera, rozmarínu, slnečnice a zeleného čaju udržiavať pokožku hlavy čistú. Tento šampón tiež podmienky vlasových prameňov do ponúkajú mäkké, kontrolovateľné a zdravé vlasy s jasným odtieňom.

load...

Cena: Rs. 690 na 946 ml

3. Matrix Biolage Shampoo Color Care:

Biolage Colorcaretherapie je vhodný pre všetky typy farbených vlasov. Jeho nadriadený technológia Fade Guard obsahuje ochranný UV filter brániaci farbu vlasov pred škodlivými ultrafialovými lúčmi slnka a ďalších voľných radikálov. Naopak, výživný slnečnicový olej, ibištekový extrakt, citrusové extrakt a vitamín E, aby nudné a suché vlasy svetlejšie a mäkšie. Výsledkom je, že vaše vyblednutých farieb vyzerá úplne geniálne.

Cena: Rs. 195 na 200 ml

4. Body Shop Rainforest Radiance Shampoo pre farbené vlasy:

Rozsah Body Shop Rainforest je široko známy pre svoje chemické látky (paraben, sulfát, silikón, farbivá atď) voľných prostriedkov. Je jemný na farbené vlasy, ale stále robí svoju prácu skvele. Ako už názov napovedá, že zvyšuje farebný lesk vlasov a umožňuje lesklá vďaka dokonalému očistenie. Takisto uzamkne prirodzenú vlhkosť vlasov a chráni ju pred škodlivými UV žiarenia.

Cena: Rs. 695 na 250 ml

5. Dove Hair Therapy Color záchranu Shampoo:

Táto farba Záchranné Shampoo od Dove prichádza s aktívnymi vláknami, ktoré idú hlboko do vlasového vlákna a obnovu ich v Aby bolo možné blokovať farbu. Pomáha vlasy vyzerať jasnejšie a živšie s každým umývanie. Na druhej strane je jeho mikro vlhkosť sérum obnovuje lesk na farbené vlasy účinne opravou jej poškodené miesto. Ako výsledok, dostanete hladké, lesklé vlasy s dlhotrvajúcim farby.

Cena: Rs.130 na 200 ml

6. L'Oreal Paris Elvive Color Protect Šampón Starostlivosť:

To je ďalšie úžasné farby na vlasy šampón v Indii od L'Oréal Paris, ktorá poskytuje vynikajúcu výživu a maximálnu ochranu pre naše vlasy. Najlepšie na tom je novo vynájdený farba seal elixír, ktorý, tesnenia farba vnútri vlasové vlákna 'efektívne. Okrem toho, že obsahuje nutričné ​​koncentráty a UV filtre, ktoré sa hlboko vyživujú zámky a ochrana proti slnku škody. Sme si dobre hydratovaná vlasy intenzívnu farbu a lesk, a to aj po 28 praní.

Cena: Rs. 230 na 400 ml

7. Kérastase Reflection Bain Chroma Riche Shampoo:

Kérastase má prísť s týmto unikátnym zloženia, najmä u dievčat s, suchú, zvýraznené farbené vlasy '. Chroma Riche Šampón je obohatený s ochrannými a anti-blednutiu látok, ktoré chránia vlasových vlákien z vonkajších agresiou a udržať jeho farbu bez zmeny. Účinné zložky prípravku tiež hrajú kľúčovú úlohu v indukcii dostatok vlhkosti do prameňov, čo je mäkká, pružná a hladká. Je tiež známe, že pridanie nádherný lesk vlasov.

Cena: Rs. 1600 na 250 ml

8. Schwarzkopf Bonacure Color Freeze Sulfate-Free Shampoo:

Ak hľadáte pre vzorec síranu bez predĺžiť svoju farbu vlasov, to bude tou najlepšou voľbou. Je bohatým kombinácia exkluzívne farebné zmrazenie vzorce a najnovšie Amino Cell Rebuild technológie, ktoré sa chopili farebné pigmenty na povrchu vlasu tým, že usporiada ich do svojich miestach a posilniť prirodzenú pružnosť vlákien tým, že bunka architektúra silnejší , Stručne povedané, dostanete dlhotrvajúci (až 90%) farba s maximom (až 100%) živosti.

Cena: Rs. 750 na 250 ml

9. Wella System Professional Color Save Shampoo:

To Color Save Šampón od Wella System Professional je obohatený o prielom, Color Protecting 3D čistiace technológiu '. Účinné látky obsiahnuté v ňom sú veľmi užitočné pri kondicionovania vlasy, odvrátenie vyblednutiu alebo posunutie jeho farbu a udržanie jej svietivosť.

Cena: Rs. 895 na 250 ml

10. Matrix šampón Biolage Delicate Care:

Delikátna rozsah starostlivosti od Matrix Biolage tiež prísť s úžasnou šampón pre ľudí s farbené vlasy. To zahŕňa najmä prírodných surovín, ako je arganový olej a Acai komplexnú ochranu a vyživujú efektívne farbené vlasy. Byť síranu bez vzorci, je tiež schopný robiť naše vlasy jemné, lesklé a žiarivé bez sušenia von.

Už ste vyskúšali niektorý z týchto šampónov pre udržanie farbené vlasy? Podeľte sa o svoje skúsenosti s nami.

load...