Noviny

Top 10 rúžov ​​z Oxblood

Top 10 rúžov ​​z Oxblood

Aquamarínovou pery sú najhorúcejšie trend robí kolách v tejto sezóne. Rozhodne to vyžaduje veľa energie a dôvery nosiť túto farbu, ale keď urobil správne, môže to určite pomôže, aby odvážne tvrdenie. Takže, je čas myslieť mimo krabici! Zbohom do mäkkej ružovej a červenej hrnca a pozdraviť hlbokých tmavých odtieňov na pery! Ak ste hra na nejakú tučnú rúžu, môžete ľahko vybrať jednu z trhu.

Top 10 aquamarínovou Rúže v Indii:

Tu je zoznam 10 najlepších aquamarínovou rúže farby ľahko dostupné v Indii:

1. Mac Rebel Rúž:

Buy Mac Rebel Lipstick Pre ₹ 3,060.00 @ www.amazon.in/mac-rebel-lipstick

Ak máte radi make-up, budete určite poznať MAC! Jedným z najobľúbenejších make-up značky po celom svete, MAC ponúka kvalitné top-zárez, a odtiene zomrieť!

load...

Mac Rebel Rúž farba obsahuje nádherné strednej tón bobule s nádychom čiernych ríbezlí semien. Farba má mäkké jahodovej tóny na neho, čo sa zdá jemnejšie a sofistikovanejšie. Rúž poskytuje saténový povrch s slušné pokrytie v 2 až 3 oháňa. Ľahko sa vzťahuje na všetky vaše pery pigmentáciu. Vzorec má peknú krémovú textúru. Môžete ju nosiť aj bez balzam na pery. Nezáleží akcentovať vysušenie alebo šupinatosť na pery.

2. Revlon Super Lustrous Creme Black Cherry:

Kúpiť Revlon Creme čerešňa lipstic Pre ₹ 531.00 @ www.amazon.in/revlon-creme-black-lipstic

Farba Revlon Super Lustrous Creme Lip v čiernych čerešní je veľmi tmavý odtieň aquamarínovou. Vzorec je hydratačný. To neobťažuje na pery. To bohato pigmentované rúž dodáva lesklý povrch. Farba bude vyhovovať fér stredných a tmavých odtieňov pleti.

load...

3. Revlon Super Lustrous Matte Víno nie je:

Revlon Super Lustrous Lip Color na víno, ktoré nie je je bobule tónovaný aquamarínovou odtieň. Vzorec je hydratačný. Dobrý pocit na perách. Rúž je bohato pigmentované. To dáva pekný lesklý povrch na pery. Farba bude vyhovovať zahnednuté a tmavé odtiene pleti.

4. Maybelline Superstay 14 hod Lipstick-Wine A Forever:

Kúpiť Maybelline Wine Lipstick Pre ₹ 1,239.00 @ www.amazon.in/maybelline-wine-lipstick

Táto rúž je pravda aquamarínovou farba s červenkastým sliviek tónmi. Stanovuje do pekného matnou povrchovou úpravou. Vyzerá to lichotivé na stredné tóny pleti. Tieň trvá dobrý 5 až 6 hodín, po ktorej zanecháva mäkké gaštanové odtieň na perách.

5. Maybelline ColorSensational klenoty výborné víno Rúž:

Tento odtieň pôjde dobre s ťažkou očný make-up vzhľad alebo tučné dramatické okrídlené očný make-up. Jedná sa o unikátnu variácie aquamarínovou tieňa. Rúž má mäkké červené tóny na neho, čo je o niečo jasnejšia ako ostatné rúžov ​​v zozname. Navrhnuté pre teplé, tmavých a hlbšie tóny pleti, rúž zostane po dobu 3 až 4 hodín. Vzorec sa domnieva, krémovou a svetlo na pery, a nerieši v jemnej linky. To poskytuje dobrú farebnú prínos. Je to dobrá voľba pre pigmentované pery. Rúž tiež prichádza s pocket-friendly označiť.

6. Revlon ColorBurst Lip Butter Red Velvet:

Kúpiť Revlon Red Velvet lipstic Pre ₹ 640.00 @ www.amazon.in/revlon-red-velvet-lipstic

Odtieň červenej zamatovej je subtílny aquamarínovou s nádychom červených tónoch na neho. Vzorec nastaví do polo lesklým povrchom, ako to je mäkký lesklý balzam textúru. Ak nie ste na sebe tmavé, sýte farby na pery, potom je tento odtieň je prefekt mix farieb pre vás. Zostáva len 3 hodiny, pretože má vzorec peru maslo. Ponúka zvlhčujúci účinok na pery v dôsledku hydratačných prísad.

7. Revlon ColorStay suedes Trendsetter:

Kúpiť Revlon ColorStay lipstic Pre ₹ 899,00 @ www.amazon.in/revlon-colorstay-lipstic

Revlon ColorStay suedes rúže majú jemnú textúru zamatové. To dáva pekný hydratačný účinok, takže krásny lesk na pery. Odtieň Trendsetter je nádherný malina tónovaný aquamarínovou odtieň. Vzorec trvá 4 až 5 hodín ľahko. Odtieň bude vyhovovať fér stredných a tmavých tónov dobre.

8. YSL Volupte Shine Lipstick Fuchsia V zakázané:

Tieto YSL rúžu sú k najdrahším na zozname, ale rozhodne stojí za vyskúšanie pre svoju krémovú a hydratačné formuly. Tieň je intenzívna a tučným písmom. Je to nádherný červenkastá aquamarínovou farba, ktorá sa okamžite zdvihnúť tupý tvár. Rúž je lesklý v štruktúre a zostáva na 4-4 a pol hodiny.

9. Mac Viva Glam I:

Mac Viva Glam Aj rúž je nádherný červenkastý odtieň slivky. Farba má teplé tóny na neho, čo sa zdá mäkká a vibrujúci. Rúž poskytuje krásny matný povrch s nepriehľadným pokrytia. Ľahko pokrýva pigmentáciu na perách. Vzorec má mierne suché textúru. To je najlepšie používať poriadnu dávku balzam na pery pred aplikáciou rúžu. Bude sa zabránilo vysušeniu alebo šupinatosť na perách.

10. Lakmat obohatiť satén rúž 267:

Buy Lakmat obohatiť Satin rúž @ www.amazon.in/lakme-enrich-satin-lipstick

Lakmat obohatiť Satin rúžu sú najpopulárnejšie vreckové príjemný rúže, ktoré sú k dispozícii v indickom trhu. Odtieň 267 je celkom slivka tón a má nejaké slabé červené tóny na neho. Navrhnuté tak, aby vyhovovali väčšine indických tóny pleti, bude to rúž okamžite zdvihnúť svoju tvár a budete vyzerať prirodzene krásna. Vzorec tejto rúžu je krémová a hydratačné. Poskytuje bohatú farebnú intenzitu. Rúž sa vzťahuje na všetok pery pigment sa 2 oháňa.

To sú niektoré úžasné odtiene! Ja osobne milujem každý z nich. Vyberte si a byť pripravení dráhy, vždy!

Páči sa vám aquamarínovou odtieňoch? Ktorý z nich je vaše najobľúbenejšie? Podeľte sa o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...