Noviny

Top 10 rúžov ​​pre ženy s tmavou pleťou

Top 10 rúžov ​​pre ženy s tmavou pleťou

Preč sú dni, kedy sa svetlú pleť zamenený s krásou. Ale faktom zostáva, že väčšina z nás chcú mať spravodlivejší pleť. India je obdarený mnohých tmavou pleťou krásy. A skutočne, to je mylná predstava, že make-up nebude vyhovovať tmavej pleti osôb. Zahnednuté pleť je krásna a jej krása môže byť rozšírený o výbere správneho pery farbu, ktorá bude vyhovovať vašej pleti. Zamerajme sa na rúž odtieňov, určených pre tmavej pleti. Niektoré z farieb, ktoré výrazne dopĺňajú je zahnednuté pleť patrí Burgundsku, fuchsie, bronz, čokoláda hnedá, nahé hnedej, slivky, gaštanové tehlovo červená atď

Najlepšie Rúže pre ženy tmavej pleti

Nižšie sú uvedené niektoré z rúžu odtieňa pre tmavej pleti, ktoré ponúka popredných značiek.

1. Maybelline Color Sensational Fuchsia Fever:

Kúpiť Maybelline Color Senzačný Fuchsia Fever Pre ₹ 1,942.80 @ www.amazon.in / -maybelline-farebnou senzačný fuchsiová ošípaných

Táto farba na pery od Maybelline je neón ružový odtieň. Je vysoko pigmentovaná a obsahuje med nektár, ktorá poskytuje potravu na pery. Jeho krémová a hladká textúra ľahko kĺže na perách. To je non-krvácanie, nelepivé a ľahký pery farby. Má približne 3-4 hodiny výdrž.

load...

2. Maybelline Color Senzačný Jewels Lipstick - Amethyst Ablaze:

Ďalšia odtiene od Maybelline, je to krásne fialovej farby s jemným leskom. 1 - 2 oháňa sa musí dostať skutočnú ametyst fialovú farbu. Jeho štruktúra je hladká a krémová. Ľahko to kĺže na pery. To tiež obsahuje med nektár, ktorý hydratuje vaše pery. To nekrváca, suché alebo usadiť do jemných liniek. Jeho vytrvalosť je 4 - 5 hodín, po ktorom odtieň pobyty počas 6 - 7 hodín.

3. Lakmat Absolute Creme Lip Color - Plum Delight:

Kúpiť Lakmat Absolútna Creme Lip Color - Plum Delight @ www.amazon.in / -lakme-absolute-creme-pery-color-slivkovej-potešenie

Táto tmavo fialové odtiene od Lakmat výrazne dopĺňa temný tón pleti. Je to jeden z najlepších Lakmat rúž odtieňov tmavej pleti. Ak chcete tmavšiu farbu, môžete pridať ešte pár oháňa. Obsahuje vitamín E a olej z pšeničných klíčkov, ktoré poskytujú výživu pre vaše pery. Jeho štruktúra je krémová a kĺže hladko. Je ľahký a poskytuje plné pokrytie. Jeho vytrvalosť je 3 - 4 hodiny, načo sa vytráca a zanechá škvrnu.

load...

4. Revlon Lesklé Lipstick - Chocolicious:

Je to čokoládovo hnedá odtieň, ktorý sa hodí tmavé odtiene pleti dobre. Má dobrú pigmentáciu s krémovým hladkou textúrou a matnou povrchovou úpravou. To nekrváca alebo vyschnúť vaše pery. Jeho vytrvalosť je 2 - 3 hodiny, po ktorej zanecháva dobrý flek.

5. MAC - Bronze Shimmer:

Kúpiť MAC - Bronze Shimmer Pre ₹ 3,625.00 @ www.amazon.in / -Mac-bronzovým-lesk

Je to krásna zlatožltá odtieň s trblietavým častíc. Je vysoko pigmentovaná a nepriehľadný. Len jeden výpad vám poskytne plné pokrytie. Jeho štruktúra je hodvábna a krémové. To nevysychá alebo krvácať. To je non-šupinatá a nepriehľadná. Jeho vytrvalosť je 3 - 4 hodiny.

6. Colorbar Creme Dotykový Lipstick - Taupe:

Kúpiť Colorbar Creme dotykový Rúž - tmavošedý Pre ₹ 499,00 @ www.amazon.in / -colorbar-creme-touch-rúžu-tmavošedý

Tmavošedý z Colorbar je nudistická hnedastý odtieň, ktorý vyzerá dobre na tmavej pleti. Táto rúž je vysoko pigmentovaná krémovú a hladkú textúrou. To dáva lesklý lesk bez akéhokoľvek lesk. Bambucké maslo a vitamín E vyživujú vaše pery. Má SPF - 15, ktorá chráni vaše pery pred poškodením slnkom. Jeho vytrvalosť je 3 - 4 hodiny, načo sa vytráca, zanechal dobrý fľak.

7. NYX Matte Lipstick - Alabama:

Kúpiť NYX Matte Lipstick - Alabama Pre ₹ 1,316.00 @ www.amazon.in / -nyx-matného-rúžu-Alabama

Alabama rúž je krásny tmavo červený odtieň rúžu pre tmavej pleti žien. To je dobre pigmentovaná s krémovou, hladkú textúrou. To vám dáva matný povrch bez sušenia alebo krvácanie. To hydratuje vaše pery. Je ľahká, non-cake a non-šupinatá. Jeho vytrvalosť je 4 - 5 hodín, po ktorej zanecháva dobrý odtieň.

8. L'Oreal Color Riche - Škorica Toast:

Kúpiť L'Oréal Color Riche - škorica toast na ₹ 674,00 @ www.amazon.in / -l'oreal farbách-Riche-škorica-toast

Táto rúž je hnedý odtieň s koralových tónmi. Má dobrú pigmentáciu, krémovú a hydratačné textúru a poskytuje krásny lesklý povrch. Nevysušuje, krvácanie alebo sa usadiť do jemných liniek. Má omega - 3, ktorý udržuje vaše pery mäkké a poddajné, a vitamín E, ktorý zaisťuje výživu. Jeho vytrvalosť je 3 - 4 hodiny.

9. Bobbi na hnedé Soft Akt:

Táto rúž je krásne nahé hnedý odtieň, ktorý sa hodí tmavé odtiene pleti. To dáva plnú nepriehľadné krytia. Je dobre pigmentovaná s krémovou, hladké a ľahkú textúru. Je semi-matný, vôňa a chuť zadarmo a hydratačné taky. SPF - 12 v ňom chráni vaše pery pred poškodením slnkom. Má dobrú výdrž 4 - 5 hodín.

10. MAC údené Fialová:

Kúpiť MAC Smoked Purple Pre ₹ 2918,61 @ www.amazon.in / -Mac údené fialové

Je to hlboká purpurovo červené odtieň, ktorý vám dáva saténovou matnou povrchovou úpravou. Je vysoko pigmentovaná a poskytuje komplexné pokrytie v jedinom výpad. Je nevysychavé, non-krvácanie a hydratáciu. Má výdrž 4 - 5 hodín, po ktorom to zanecháva škvrny.

Boli to jedny z najlepších rúžu odtieňa pre tmavé odtiene pleti! Už ste vyskúšali niektorý z týchto odtieňov? Chceli by ste odporučiť nejaké ďalšie rúž odtieň pre tmavých odtieňov pleti? Zanechajte nám komentár nižšie.

load...