Noviny

Top 10 rúk na riasy k dispozícii

Top 10 rúk na riasy k dispozícii

Každé dievča miluje mať vlajúce bábiky podobné riasy, je to tak? Riasa natáčky vám pomôže dostať, že krásne lokne na vašich rias a pripraviť je dobre pre vašu riasenku aplikáciu. To vyzerá ako komplikované nástroje pre dievčatá, ktorá je začiatočník v make-up. Ale to je veľmi jednoduchý na používanie a s malou praxou sa stanete majstrom v ňom.

Ako sa používa riasa natáčky?

Držte rias kulmy palcom a ukazovákom. Riasa natáčky má polkruhové konce, ktoré sú dokonale navrhnúť, aby sa zmestili obrysy tvaru oka. K dispozícii je mäkký gumový grip medzi otvormi očí rias kulmy, ktorými vaše riasy sedí. Museli by ste jednoducho otvoriť oko rias kulma, držať dolnej otvor kulmy na vašej línii rias horného očného viečka a stlačte dohromady. Teraz ju držať pevne za dobré 20 až 30 sekúnd a uvoľnite ho. Riasa kulma sa okamžite krútiť vaše riasy. Potom naneste maskaru obľúbený pre lichotivé hrubé bábiky podobné riasy.

Teraz skontrolujte top 10 riasa natáčky sú k dispozícii v Indii, aby si to najlepšie z vás.

1. Vega riasa natáčky

Vega riasa natáčky je najzákladnejšia konštrukcia a tiež priaznivú cenu. Telo oka rias kulmy je robustný a kovové. To má tenkú gumičku, aby sa zabezpečilo, že riasa natáčky je mäkký na vašich rias. Ak ste začiatočník v make-up, potom tento bude fungovať dokonale pre vás.

load...

Cena: Rs. 150

2. Basicare Euro riasa natáčky

Basicare Euro rias kulmy je dodávaný s pekným robustné telo s zovrel rukoväte. Plastový grip pomôže dať dobrú kontrolu za držanie a tiež prsty ľahko skĺznuť do nich. Značka sľubuje, aby sa zmestili svoje prirodzené riasy dokonale. Je tiež prichádza s ďalší pár gumených vložiek, ktoré sú upevnené na otvorov oka rias kulmy. Gumové podložky ľahko dostať opotrebované s využitím, takže ďalší gumové podložky umožňuje používať očné rias kulma na nejaký čas. Je tiež prichádza s decentnou vreckový priaznivú cenu.

load...

Cena: Rs. 169

3. Konad riasa natáčky

Každé dievča miluje mať ružové farebné make-up príslušenstvo. Ak ste fanúšikom roztomilé vyzerajúce balenie, potom to oko riasa natáčky je pre vás najlepšie. Dodáva sa v žiarivo ružovej farbe vozidla s bielou plastovou rukoväťou. Značka tiež sľubuje, že krútiť vaše riasy s extra dráma. Táto riasa natáčky tiež prichádza s extra gumovou podložkou pre výmeny.

Cena: Rs. 175

4. Faces Canada riasa natáčky

Tváre Canada riasa natáčky je jednoduché použitie a tiež prichádza s cenovkou rozpočet príjemný. Riasa natáčky má plastový úchyt pre dobrú priľnavosť a tiež prichádza s ďalšou pružnom bloku.

Cena: Rs. 225

5. Colorbar showstopper riasa natáčky

Colorbar riasa natáčky je nedávny štart od značky. Verní svojmu menu, značka má naozaj urobil dizajn a funkcie rias kulmy v exkluzívnom spôsobom. Telo rias kulmy je v nádhernej elegantnej čiernej a svetlej ružovej farebných kombinácií. Riasa natáčky má mäkký silikónový vankúšik namiesto bežných gumových podložiek, ktoré zvyšuje životnosť nástroja. Kvalita oka rias kulmy je horná zárez tým, že prima držať rovnako ako tiež poskytuje jemné curling zážitok.

Cena: Rs. 520

6. Inglot BP riasa natáčky

Inglot BP riasa natáčky je dizajn veľmi unikátne. Dodáva sa v čisto čiernej farby, telo kulmy je vyrobená z plastu. Telo sa javí ako kancelárskou sponkou v dizajne. Je to jednoducho stiahol k curling svoje riasy, a akonáhle je umiestnený nad riasy sa vracia do tela kulmy. K dispozícii je tiež ďalší vankúšik poskytol ako náhradu. Ďalšou výhodou tohto oka rias natáčky je, že tam nie sú žiadne kovové alebo ostré hrany, v balení sú menšie šance na nepriaznivých dopadov na seba.

Cena: Rs. 950

7. Body Shop Eye Lash Curler

To oko riasa natáčky je tiež veľmi populárny pre elegantnom kovovom prevedení. Rukoväte oka rias kulmy sú polstrované pre lepšiu priľnavosť a vplyv iba mierny tlak, zatiaľ čo curling vaše riasy.

Cena: Rs. 300

8. Elf Eye bič natáčky

Táto riasa natáčky má jedinečný zakrivený dizajn, ktorý sa hodí všetky uhly tvaru oka. Teleso je vyrobené s silikónovej gumy podložky, ktorý sa vzťahuje iba mierny tlak. Tak, dostanete krásnu dlhotrvajúcu stočený oka ľahko a bezpečne riasy.

Cena: Rs. 400-500 približne

9. Shiseido riasa natáčky

Shiseido riasa natáčky je drahé na zozname, ale rozhodne stojí za to peniaze. Telo oka rias kulmy je elegantný dizajn a tiež pre kontúry očí dokonale krásne zvlnené dramatické riasy. Je tiež prichádza s prídavným pružnom bloku ako náhrada.

Cena: Rs. 1200

10. Oriflame riasa natáčky

Telo oka rias kulmy je robustný a kovové. Má tenkú tmavo fialovú gumičkou aby zabezpečila, že riasa natáčky je mäkký na vašich rias. Ak ste začiatočník v make-up, potom tento bude fungovať dokonale pre vás.

Cena: Rs. 160

To sú naše Top 10 riasy sú k dispozícii v Indii natáčky. Ktorý z nich je váš obľúbený riasa natáčky? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

load...