Noviny

Top 10 prínosov mydla na kozie mlieko

Top 10 prínosov mydla na kozie mlieko

Pokiaľ ide o všetky prírodné mydlá s úžasnými výhodami, kozie mlieko mydlo zaujíma prvé miesto na zozname. Je vyrobená z čistého kozieho mlieka spolu s niektorými ďalšími prírodnými zložkami, ako je kokosový olej, olivový olej, atď, čo z neho robí vynikajúcu alternatívu k pravidelným syntetických mydiel robí. Chcete vedieť, ako sa to ručne vyrobené mydlo vám môže dať impulz krásy? Prečítajte si o to dozvedieť sa viac:

Poďme sa pozrieť na top 10 kozieho mlieka mydla výhod:

Naše kúpanie mydlo robí oveľa viac než len očista nášho tela. A pokiaľ ide o kozie mlieko mydlo, môžete očakávať oveľa viac!

1. Čistí jemne Napriek tomu Hlboko:

Kozie mlieko mydlá ručne mydla, ktoré neobsahujú žiadne agresívne čistiace prostriedky alebo škodlivé chemické zlúčeniny. Zložka kyseliny mliečnej čistého kozieho mlieka je známe, že hrajú kľúčovú úlohu pri očiste našej pleti tým, že odstraňuje nečistoty. To tiež obsahuje alfa hydroxy kyseliny, ktoré rozkladajú väzieb medzi mŕtvych buniek a odstránenie tupé povrchovej vrstvy kože, aby pleti pískacie čistý vzhľad. Okrem toho tieto mydlá sú bohaté na prírodné zložky, ktoré pracujú šetrne, bez toho aby dochádzalo prílišnej suchosti.

load...

2. Dáva zdravé a živí kože:

Kozie mlieko je nabitý vitamíny, ako sú A, B1, B6, B12, C, D, E, atď., A minerály, ako je zinok, meď, železo, selén, atď okrem toho zahŕňa aj mastné kyseliny, aminokyseliny, kyselina citrónová, antioxidanty a enzýmy. Všetky tieto sú potrebné nielen pre naše telo, ale sú dôležité aj pre našu pokožku. Avšak, najlepšie je, že kozie mlieko môže preniknúť do povrchovej vrstvy kože rýchlo a poskytnúť každému z našich tkanivách dostatočné množstvo živín. Stručne povedané, pravidelné užívanie kozieho mlieka mydlá môžu kŕmiť pokožku a vyživuje ju zvnútra.

3. Udržuje pokožku hebkú a hydratovanú:

Samotný kozie mlieko je zmäkčovadlo alebo prírodné krém, ktorý sa vstrebáva kožou a okamžite vytvára bariéru proti vlhkosti, aby to mäkký, hladký a vláčnu po dlhšie časové obdobie. To je naložený s proteínmi, mastné kyseliny a glycerínu, ktoré prispievajú k nadradenej hydratačnými a zvlhčujúcimi vlastnosťami. Naopak, krémové zloženie mydla dáva luxusné mäkkosť penetráciou vrchnej vrstvy kože a dosiahnutie trhliny a medzery, vytvorené medzi bunkami pomerne ľahko.

4. Zabraňuje predčasnému starnutiu:

Byť bohatý na silných antioxidantov, ako je vitamín A, vitamín C, vitamín E, kozie mlieko môže udržať naše telo bez oxidačných škody spôsobené voľnými radikálmi. To tiež odstraňuje vrstvu odumretých buniek z povrchovej vrstvy kožu a odhaľuje nové bunkové vrstvy pod ním. Obe tieto vyústiť do oneskorené zrenie a zbaviť sa predčasné známky starnutia, ako je vzhľad jemných liniek, vrások, slnečné škvrny, a tak ďalej.

load...

5. Udržuje pleť akné zadarmo:

Podľa odborníkov, kozie mlieko mydlo je schopný dať tvrdej konkurencii na iné anti-bakteriálne mydlo k dispozícii na trhu, a to najmä pokiaľ ide o liečbe akné a škvŕn. Mliečne proteíny prítomné v produktoch má úžasné anti-mikrobiálne vlastnosti, ktoré pomáhajú zabrániť rastu baktérií spôsobujúcich akné a zničiť tie, ktoré už na koži.

6. Zmierňuje podráždenie a zápal:

Pravidelné užívanie kozieho mlieka mydlá môžu byť užitočné pri zmiernenie zápalu kože. Kozie mlieko je známe, že majú silné protizápalové vlastnosti v dôsledku prítomnosti tukových molekúl v ňom. Okrem toho, že neobsahuje chemické prísady. Takže niekto (dokonca aj ľudia s citlivou pokožkou) možno ju použiť bez obáv z podráždenia alebo zápalu.

7. Vylieči Kožné infekcie Rýchlo:

Ako už bolo povedané v predchádzajúcom bode, kozie mlieko môže upokojiť našu pokožku, bez toho aby dochádzalo svrbenie. Na druhú stranu, ale tiež ponúka účinné antimikrobiálne účinky. Preto je mydlo vyrobené z nej možno ľahko použiť na liečenie kožných infekcií, ako je rosacea, ekzémom, lupienkou a kontaktnej dermatitídy rýchlejší.

8. Udržuje pH rovnováhu pokožky:

Kozie mlieko mydlo pomáha vyrovnávať hladinu pH nášho tela dokonale. Bolo zistené, že kozie mlieko obsahuje určité mastné kyseliny s názvom kyselina kaprylová, ktorá znižuje pH rovnováhu mydla a robí to takmer podobný tomu z ľudského tela. Ako výsledok, naša pokožka môže absorbovať väčšinu živín z mydla a zabrániť útoku baktérií úspešne.

9. Opravy poškodenej kože rýchlejšie:

Kozie mlieko je obohatené o alfa hydroxylové kyseliny, ktoré odstraňuje odumreté kožné bunky a podporujú rast čerstvých nových buniek v našom tele. Pomáha pri oprave poškodenej kože, čo nám mladý a pulzujúca vzhľad.

10. Chráni pred rakovinou kože:

Kozie mlieko mydlo obsahuje veľké množstvo selénu, ktorý sa ukázal ako vedci, môžu chrániť našu pokožku pred škodlivými ultrafialovými lúčmi slnka, udržuje rakovinu kože v šachu.

Už ste niekedy premýšľali o použití prírodné kozie mlieko mydlo? Všimli ste si žiadny viditeľný rozdiel na koži po použití mydla kozie mlieko? Podeľte sa o svoje skúsenosti s nami v sekcii Komentáre nižšie.

Takže ak sa chystáte dať kozie mlieko mydlo skúsiť?

load...