Noviny

Top 10 potravín s vysokým obsahom kalórií na zvýšenie hmotnosti

Top 10 potravín s vysokým obsahom kalórií na zvýšenie hmotnosti

V tomto svete, ktorý je posadnutý chudá čísel, to je zriedkavé naraziť na ľudí, ktorí chcú, aby pribrali na váhe. Ale samozrejme existujú ľudia, ktorí sú naozaj chudá a chcete pridať trochu väčšiu váhu, takže aj oni môžu mať zmyselnú telo.

Tam sú niektoré vysoko kalorické potraviny, na priberanie na váhe fast.Those sú uvedené takto.

Tu sú top 10 zdravých vysoko kalorické potraviny, na priberanie na váhe:

1. Raňajkové cereálie:

Tým, že jej 10 do 20 g viac raňajkových cereálií ako normálne časť si môžete dať na váhe rýchlejšie. Väčšina raňajkové cereálie balenie veľa kalórií a to aj v prípade nadmernej dopriať môžete spáliť tie kalórie navyše počas dňa.

load...

2. Cestoviny a špagety:

Jedná sa o veľmi obľúbený pokrm a ten, ktorý má vysoký počet kalórií. Kým 2-unca porcie cestovín má len 75 kalórií, a dodáva veľké množstvo syra a karbonátky môžu mať kalórií závratných výšin. Presne to, čo je potrebné, aby pribrali na váhe!

3. Arašidové maslo:

Uistite sa, že budete používať osolenej rozmanitosť. Dve polievkové lyžice arašidového masla je balená s 192 kalórií. Takže nielen, mali by ste ju šíriť na chleba, ale mali by ste tiež koktaily a mliečne koktaily dostať tie kalórie!

4. Čokoládový matica Šírenie:

Čokoláda matice nátierky, ako Nutella, balenie 541 kalórií obyčajné 100 g. Ak ste sa zúfalo na priberanie na váhe, môžete tak urobiť a zároveň sa teší čokoládová dobrota a vysoké kalórií to šíri každý deň, až kým nedosiahnete požadovanú váhy.

load...

5. Syr:

Kým jedna porcia syru čedar má 69 kalórií, existuje mnoho ďalších druhov syrov, ktoré sú k dispozícii, ktoré majú viac kalórií. Skvelá voľba je brie, je to nielen na výkrm, ale jednoducho bohatá! Skúste brie s jablkami alebo rozprestrel ju na toastu alebo sušienky, ste si istí, milovať zvrat v chuti!

6. Šalátové dresingy:

Šalátové dresingy sú zďaleka najlepší spôsob, ako čipky vaše šaláty, aby boli yummier a na ceste dal na nejakú váhu. Existuje celý rad krémových a lákavých šalátových zálievok s cieľom zlepšiť chuť šalátov a dostať tie kalórie navyše. Jedna lyžica zálievka obsahuje kdekoľvek od 50 až 85 kalórií, v závislosti na druhu.

7. Maslo:

5-gram porcia solené maslo má 36 kalórií. Takže podľa toho, koľko masla ste slather na toastu, môžete v skutočnosti zvýšiť alebo znížiť kalórie. Môžete použiť aj maslo variť jedlo a dajte pečené kurča vynikajúcu chuť.

8. Chocolate:

Môžete hodovať na čokoládové tyčinky a mini čokolád dostať tie krivky, ktoré ste vždy chceli. Čerešnička na čerešnička je, že čokoláda môže byť použitá v niekoľkých dezertných receptov vyhnať jednotvárnosť práve zvykal na to. To je jeden z hlavných vysokej nízkokalorické potraviny na priberanie na váhe rýchlo.

9. Celozrnný chlieb:

Nielen, že je celozrnný chlieb zdravé, ale tiež má vysoký obsah kalórií. Jeden krajec tmavého chleba má 69 kalórií. Takže nie je pochýb o tom, že jesť celozrnný chlieb vám dá veľa kalórií na priberanie na váhe a vyzerať a cítiť sa dobre.

10. Guacamole:

Ak máte radi mexické jedlo, potom je to dobrý nápad, aby zahŕňala guacamole vo svojej každodennej stravy pre zvýšenie telesnej hmotnosti. Budete prekvapení, vedieť, že si môžete dať na pár libier za jediný týždeň náročné guacamole. Ak budete jesť 261 g guacamole, budete konzumovať 360 kalórií. Okrem toho vám pomôže priberanie na váhe, bude avokádo v guacamole pomôcť, aby sa vaša pleť a vlasy mäkké. Takže vám pridal výhody pre zvykal na tento lahodný mexické jedlo.

Jedná sa o top 10 vysoko kalorické potraviny pre zvýšenie telesnej hmotnosti. Dúfajme, že v žiadnom momente budete prejsť od priamych liniek do zmyselných kriviek. Začleniť tieto potraviny vo svojej každodennej strave a vidieť zmeny.

load...