Noviny

Top 10 Pamätné Obrazy princeznej Margaret

Top 10 Pamätné Obrazy princeznej Margaret

Princess Margaret, grófka Snowdon-ženy známy pre svoje kontroverzné životných rozhodnutiach. Voľby, ktoré sa dnes zdajú samozrejmosť, ale pokrútil Church Anglicka, keď Princess Margaret bola mladá dievčina.

Často zatienený anglickou kráľovnou, ktorí o to zhodou okolností jej staršia sestra, princezná Margaret stále drží miesto v jej vlastnej v análoch britskej kráľovskej rodiny.

Top 10 Images Of Princess Margaret:

Tu sú niektoré z najlepších snímok z konca grófky:

1. Mladosť a krása nikdy nevyjdú z módy, a to čierna a biela fotografie Princess Margaret dokazuje len to. Ona je tu zachytená v celej svojej kráse, krásu, sebavedomie a krásu, že žiadne slová môžu opisovať alebo spôsobom postihnúť. Túto fotografiu je jemná pripomienka krásy, elegancie a triedy, ktorá Princess Margaret kandidoval na a zastupuje.

load...

2. Grófka Snowdon, Princess Margaret Windsor Zdá sa, že predstavujú pre fotografie na úradných záznamov v celej svojej kráse, elegancii a milosti bolo normou dní. Ona vyžaruje dôveru a kontrolu, a to spôsobom, ktorý umožňuje jej hoden titulu princezná. Ona tiež vyzerá trochu stratený v tejto fotografie, napriek tomu sa jej podarí zmiasť diváka s jej kúzlo a držanie tela.

3. Väčšina žien, bez ohľadu na to, ako udalosti svojho života sa odvíja alebo ako sa ich príbeh rozprávaný kedy chce nechať ujsť šancu mať rodinu. Ženy z kráľovskej rodiny sa nijako nelíši a vypĺňajú v koži zodpovednosti s rovnakou ľahkosťou a zodpovednosťou spolu s urobiť si čas pre svoje deti. Tu sa svojím synom, vikomt Linley, manžel a malá dcéra Lady Sarah Armstrong Jones videný počas jeho krst.

4. Kým Princess Margaret bol známy svetu ako sestra kráľovnej Alžbety, sa jej podarilo vytvoriť svoje vlastné postavenie vo svete rovnako. Je tu vidieť pridáva život šaty z módneho domu Dior. Bola to najmä preukázali, že tento zvláštny kus, čo jasne ukazuje, že ona mala slovo a vplyv na módu svojich dní.

load...

5. Kým čierne a biele fotografovanie dodáva šarm do zašlých čias, tento obraz princeznej Margaret vyniká ukázať, že bohatstvo, hojnosti a štedrosti okolo nej držal dieťa, ako nevinnosť a jej ženstva nažive. Vyzerá nádherné a krásne v tejto fotografie. Je tu vidieť na sebe slávny perlový náhrdelník nadaný k nej jej babička, Jej Veličenstva kráľovnej Márie. Princess 'Margaret náklonnosť k perlového náhrdelníka bola dobre známa.

6. Zblízka obraz princeznej ukazuje jej hlboké a krásne oči, dobre rez nos a výšková tváre, ktoré jej urobil krásu akéhokoľvek diváka. Ona je tu s minimalistický vidieť make-upu, ktorý prispieva k jej vzhľad so správnym postojom a malú šperky.

7. Princess Margaret je tu vidieť kontrolu vojakmi v Keni a pri oficiálnej pozdrav. To ukazuje jej záujem v politike a vo svete deje počas svojho pôsobenia. Tiež ide o to ukázať, že ona bola len ženy, ktoré by poskytlo rovné starostlivosť vo všetkých oblastiach svojej práce a života, osobné, profesionálne a úradníka.

8. V jednom z tých vzácnych fotografií, princezná Margaret je vidieť tu so svojou sestrou, Jej Veličenstva kráľovnej Alžbety. Tento snímok bol zhotovený v jednej z hier, kde Queen Elizabeth hral úlohu Alladin a ponúka bližší pohľad na vzťah podiel obe sestry. Princess Margaret vyzerá uľavilo.

9. Je tu vidieť na titulnej strane časopisu TIME. Tento obrázok ukazuje, ako veľmi prítomnosť a vplyv princezná Margaret mala počas svojho pôsobenia.

10. Bez ohľadu na to, ako staré rastieme, dni preč, dni nášho detstva nás napĺňa nostalgiou a úsmevom. Vidieť tu so svojou staršou sestrou v určitom oficiálnej oslave, stratený v myšlienkach a v rozhovore s jej sestrou, čo dokazuje svetu, že niektoré dlhopisy zostali pevné a nemôžu byť rozdelené s časom.

Princess Margaret už nie je medzi nami. Ale som si istý, že sa pozerá dole z neba nad a usmieva sa trochu, keď vidí divoké mladé dievčatá dneška. Ona bola raz vo svojom rozkvete!

Dúfam, že sa vám páčil všetkým týmto princezná Margaret fotky! Ktoré imidž si myslíte, že odráža princezná Margaret osobnosť najlepšie? Podeľte sa o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...