Noviny

Top 10 odtieňov rúžu k dispozícii

Top 10 odtieňov rúžu k dispozícii

Tmavé pery sú najhorúcejšie trend robí kola v módnom svete. A pokiaľ ide o tmavé odtiene pery, víno je všetkých čias obľúbené!

Farba vína vyzerá dobre na všetky typy pleti tóny od veľtrhu so strednou až tme. Je to jeden z najjednoduchších farieb sa rozbehnúť. Áno, môžete si ho športu bez obáv veľa. Ak ste pripravení myslieť po vybalení z krabice a môže vyzerať za obvyklých červené alebo ružové rúže, potom víno farebné rúže sú veľké možnosti vyskúšať!

Najlepšie víno farebné Rúže v Indii:

Ak vás zaujíma, o najlepšie víno pery odtieňov vyskúšať, nehľadajte nič iné! Tu sú top 10 na víno sú k dispozícii v Indii rúžu.

load...

1. MAC Hang Up Rúž:

Buy Mac Hang Up Lipstick Pre ₹ 2841 @ www.amazon.in/mac-hang-up-lipstick

Nemožno vynechať MAC, ak držíte pravú lásku pre make-up! Jedná sa o jednu z najobľúbenejších make-up značiek na svete. S kvalitou špičkové a rôznych odtieňov, to nie je divu, že Mac je držiteľom najvyššej pozícii. Mac Hang up rúž je krásny polovice-tón farby vína. Má nádych červeného podtextom k nej. Neexistujú žiadne viditeľné blyští, ktoré robí táto farba pravda víno tieň na pery. To nie je príliš hlasný nosiť každý deň. Je to jemné a sofistikované farby, čo je ideálne pre večierky. Táto rúž dáva v krémovej farbe a dobré pokrytie v 3 oháňa. Rozkladá sa na pery pigmentáciu do značnej miery. Táto rúž formula cíti pohodlne na perách, pretože má hydratačné vlastnosti krémovo podobne. To neznamená, že vaše pery suché alebo šupinatá.

2. Revlon Super Lustrous Creme Black Cherry:

Kúpiť Revlon Super lesklé Creme čerešňa Pre ₹ 1,127.00 @ www.amazon.in/revlon-super-lustrous-creme-black-cherry

load...

Revlon Super Lustrous rúž Black Cherry sa objaví na perách veľmi tmavá. Vzorec je lesklá, ako už názov napovedá, hydratuje pery. To kĺže hladko a nespôsobuje žiadne vysušenie alebo lepkavosť. Táto rúž funguje na väčšine pleťových odtieňov od svetlo do tmy.

3. Revlon Super Lustrous Matte Víno nie je:

Kúpiť Revlon Super lesklé Matte víno, ktoré nie je pre ₹ 563,00 @ www.amazon.in/revlon-super-lustrous-matte-wine-not

Revlon Super Lustrous Lip Color na víno, ktoré nie je je mäkký víno odtieň. Je nositeľná a každý ju môže niesť ľahko. Ak hľadáte pre mäkké vína v tieni, potom to rúž je ideálny pre vás. Vzorec je hydratačný a svetlo na perách. Farba sa oplatí je bohato pigmentované. Poskytuje mäkký a lesklý povrch na pery. Farba je mierne berry-tónovaný bude dobre vyhovovať zahnednuté a tmavej pleti pleť.

4. Maybelline Superstay 14 hod Lipstick-Wine A Forever:

Táto rúž je farebný víno s jemnými tónmi sliviek do neho. Poskytuje kompletnú matný povrch na pery. To je najlepšie použiť balzam na pery pred použitím tejto rúžu. Táto farba vyzerá lichotivé za spravodlivých, tmavých a tmavej pleti. Aj keď značka tvrdí, že rúž môže trvať po dobu 14 hodín, to trvá len po dobu 5 až 6 hodín maximum a neskôr zanecháva jemný gaštanové škvrny na perách. V každom prípade, kto potrebuje rúž zostať na 14 hodín?

5. Maybelline ColorSensational klenoty výborné víno Rúž:

Kúpiť Maybelline ColorSensational Jewels výborné víno Lipstick Pre ₹ 1,080.00 @ www.amazon.in/maybelline-colorsensational-jewels-refined-wine-lipstick

Táto farba na pery je ideálne, ak hľadáte pre jemné vína odtieňa. Je to skvelá voľba pre pigmentované pery, pretože poskytuje dobrú farebnú prínos. Dopĺňa Väčšina indických pleťových tónov. Táto rúž odtieň má mäkké ružovkasté bobule tóny, čo je jasný. Funguje to dobre na ponurých do hlbokých kožných pleťou. Vzorec cíti extrémne hydratačné a trvá len po dobu 3 až 4 hodín. Dodáva sa v tagu rozpočet príjemný aj keď!

6. Revlon ColorStay Konečný Suede zákulisia:

Kúpiť Revlon ColorStay Konečný Suede zákulisí Pre ₹ 1,400.03 @ www.amazon.in/revlon-colorstay-ultimate-suede-backstage

Tieto Revlon ColorStay semišové rúžu sú obľúbené pre zamatovú pocit, že odísť na pery. Rúž cíti hydratáciu a poskytuje nádherný trblietavý lesk na pery. Backstage je pravda, víno odtieň a zostane po dobu 5 až 6 hodín na perách. Odtieň je ideálny pre väčšinu indických pleti.

7. YSL Rúž Pourpre Intouchable:

YSL rúž je najdrahšie na našom zozname, ale stojí za to vyskúšať pre svoje hydratačné a krémovou textúrou. Farba tohto rúžu sa zdá byť veľmi intenzívne, ale prenáša sa nositeľný vínovej farby na perách. Je to krásna farba s jemnými trblietavým častíc. To poskytuje slušný trvalý výkon 4 až 5 hodín. Skúste toto, ak peniaze nie sú problém.

8. MAC Media Rúž:

Buy Mac Media Lipstick Pre ₹ 3,838.00 @ www.amazon.in/mac-media-lipstick

MAC Media rúž je ohromujúci tmavý odtieň vína. To rozhodne nie je pre slabé srdce! Je najtmavšia odtieň víno na zozname. Má červené tóny na neho. Takže sa zdá, veľmi teplý a silný. Táto rúž dáva rany saténový povrch s dobrým pokrytím v sebe 2 oháňa. Ľahko sa vzťahuje na pigmentáciu na perách.

9. Lakmat 9 K 5 Lip Color Wine Play:

Kúpiť Lakmat 9 až 5 Lip Color Wine Play Pre ₹ 337.00 @ www.amazon.in/lakme - 9-to - 5-lip-color-víno play

Lakmat 9 až 5 rúžu sa stala populárnou pre svoju kvalitu a cenovo dostupné cenovej relácii. Víno Play je nádherný mäkký víno odtieň s jemnými tónmi fialovej na neho. Je to ideálny odtieň pre indický tón pleti. Rúž poskytuje bohatý prášok matný povrch, tak to neznamená, že sa pery popraskané alebo suché.

10. Colorbar zamatovej matný rúž hrozna vína:

Hrozno je tmavo purpurová-posilnil víno odtieň. Je to skvelá voľba pre ľudí, ktorí radi nosia tmavé farby. Je tiež prichádza vo vrecku-priateľské cenovka. Vzorec poskytuje matný povrch s decentnou farbou splatiť.

Z cenovo najdostupnejšie na najexotickejšia - tento zoznam vám dáva tie najlepšie výbery, pokiaľ ide o vína farebné rúžu. Takže, skontrolujte svoj rozpočet a kúpiť ten, ktorý vám najlepšie vyhovuje!

Aké je vaše obľúbené víno odtieň rúžu? Podeľte sa o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...