Noviny

Top 10 obchodov s biopotravinami v Dillí

Top 10 obchodov s biopotravinami v Dillí

Každý, kto sa chystá organické dnes! A kto môže za zlé? Druh potravín dnes jeme nie je ani zďaleka čerstvé. Zelenina, ovocie, strukoviny, obilie, všetko dnes prichádza kontaminovaný. Pre ľudí, ktorí skutočne cení svoje zdravie, biopotraviny, je jedinou cestou vpred. Biopotravín je tiež známy ako zdravej výživy. Organické potraviny sú vyrábané pomocou ekologického poľnohospodárstva, bez použitia pesticídov a iných škodlivých chemikálií.

Ale kde môžete nájsť biopotraviny? Ak ste v Dillí a hľadáte ku kúpe biopotraviny, je to miesto, kde sa!

Top 10 Organické potraviny v Dillí:

Tu sú top biopotravín obchody nájdete v Dillí:

1. Dubdengreen:

Dvadsaťštyri rokov späť, dva firemné vysokej horolezci sa rozhodol stať enterpreours a tak sa narodil Dubdengreen. Jayashree a Ganesh Eashwar začal s organickými nápoje, tekuté občerstvenie, oleja, obilia a podobne. V súčasnej dobe sú známe po celej krajine. Dubdengreen mať veľkú on-line dodávky obchod kanál v Bangalore a Dillí. Oni predávajú celý rad produktov, ako je ovocie, zelenina, výživné jedlo, nápoje, obilie, kozmetiku, oblečenie a ďalšie.

load...

2. Ekologické tattva:

To je dobre známe, organický obchod v Dillí. Je to one stop shop pre všetky druhy ekologických výrobkov a potravín. Existuje široká škála produktov dostupných v obchode, ako je ovocie, nápoje, oblečenie, kozmetika, zelenina atď

3. Navdanya:

Navdanya bola založená svetoznámy vedec a ekológ, Dr Vandana Shiva. Navdanya je známy organický obchod a je známy pre svoju širokú škálu biopotravín, ako sú obilniny, ryža a rôzne druhy strukovín, prosa, oleje, sladidlá, obilniny, ovocie, zelenina, nápoje atď

4. Jaivik Haat:

Jaivik Haat založená s myšlienkou prepojenia poľnohospodárov s koncovými spotrebiteľmi. Tento organický obchod je mozog dieťaťa Ashish a Priyanka Gupta. Organické produkty Jaivik Haato ich obsahujú rôzne obilniny, zelenina, oleje na báze ropných produktov, občerstvenie, ovocie atď

load...

5. Ehsaas Organické:

Ehsaas Organic je dobre známy organický obchod v Dillí. Zakladateľom tohto ekologického obchodu myšlienka vyrábať čerstvej zeleniny a ovocia bez použitia hnojiva, hormóny alebo pesticídov, ktoré môžu naplniť potreby zákazníkov v Dillí. Obchod predáva čerstvé ovocie a zelenina, strukoviny, obilniny, oleje a pod úložisko poskytuje domáce dodávateľské služby a tiež.

6. Altitude Store:

To je jeden z najatraktívnejších miest na nákup biopotravín v Dillí. Obchod predáva obrovské množstvo ekologických produktov, ako sú obilniny, ryža, sušené ovocie, čerstvé ovocie, zelenina, oleje, výrobky na báze ropy, pekáreň, položky baby-potraviny a ďalšie. To má osobitné oddelenie s názvom "Výškové dobré jedlá", ktorá ponúka mäso a rôzne ryby, ako.

7. Zdravie je bohatstvo:

Jedná sa o prvý kompletný predajňa zdravej výživy alebo organický obchod s potravinami v Dillí. Majú na sklade všetko-vpravo od celozrnných výrobkov na výrobky na báze oleja, predmety detskej výživy, cukor, múka, cereálie, čerstvé ovocie, zeleninu a ďalšie. Poskytujú tiež bez tuku, bez lepku a bez cukru potravinárskych výrobkov.

8. French Farm:

Francúzsky Farm je založený Roger Langbour, kde si myslel, že vykonávať mäso poľnohospodárstva. V súčasnej dobe je farma ponúka širokú škálu výrobkov, ako sú kačice, morky, ošípané, kuracie mäso a rôznych organických zeleniny. Ich produkty možno tiež objednať prostredníctvom Altitude Store.

9. Say Organické:

Tento dobre známy organický obchod hlavne verí, že poľnohospodárstvo je hlavným zdrojom hospodárskeho rozvoja v Indii. Nájdete široký sortiment ekologických produktov, ako je čerstvé ovocie, zelenina, obilniny, strukoviny, obilie, atď, v tejto obľúbenej predajni.

10. Fabindia:

Fabindia poskytuje viac ako dvesto výrobkov. Zelenina, rôzne druhy obilnín, strukovín, cukor, výrobky z cukru na báze medu, ropy, ropných produktov na báze etc-môžete všetko nájsť v obchode Fabindia blízkosti. Obchod ponúka plne kontrolovaného ekologického loga, schválené a overené rôznymi národnými a medzinárodnými inštitúciami.

Áno, biopotraviny stojí o niečo viac, než váš obvyklý jedlo. Ale ak chcete jesť čerstvé potraviny, musíš investovať do neho. Konzumácia biopotravín už nie je prechádzajúcej výstrelok. Stále väčší počet ľudí, ktorí vítajú túto potravinovú revolúciu. A čo vy?

Jete biopotraviny? Poznáte nejaké ďalšie biopotraviny obchody v Dillí? Podeľte sa o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...