Noviny

Top 10 non-comedogenic hydratačné k dispozícii

Top 10 non-comedogenic hydratačné k dispozícii

Nie, nie sme vyžíva vo vede hovoriť! Nekomedogénny je niečo, čo chcete, aby vaše hydratačné krémy a byť! Vy nechcete skončiť s upchaté póry, že nie? A to je presne to, čo comedogenic hydratačný robiť. Oni upchávajú póry a viesť k akné a vyrážok. Takže, budete určite potrebovať nekomedogénny hydratačný zostať akné zadarmo! Ak hľadáte pre kvalitné nekomedogénny hydratačný, tu je niekoľko.

10 najlepších nekomedogénny hydratačné:

Ak chcete zistiť, či aktuálna obľúbený krém je non-comedogenic, alebo nie, kontroluje etiketu. Ak nie, potom sa budete musieť prepnúť! Aby sme vám pomohli vybrať ten správny krém, sme zostavili tento zoznam najlepších nekomedogénny hydratačný na trhu k dispozícii. Vyberte si ten, ktorý pracuje pre vás!

1. Neutrogena Oil Free hydratačné:

Neutrogena Oil Free hydratačné s SPF 15 sľuby, aby vaša pleť vláčnu, mladistvý a žiarivý. Ak často trpia dehydratáciou pokožky, tento produkt je ideálny pre vás. Je ideálny pre všetky typy pleti tónov a môžu byť použité v akomkoľvek ročnom období. Môžete si kúpiť to v najbližšej predajni alebo dokonca kúpiť online.

load...

Cena: Rs. 297

2. Garnier Miracle Skin Perfector BB krém:

Garnier Miracle Skin Perfector BB Cream SPF 14 je úžasný výživným, ktorá bola vyskúšaná a testovaná odborníkmi. Je nekomedogénny v prírode a cenovo dostupné. Dalo by sa ľahko zohnať to na internete. Neznamená to však trvať dlhšie ako 3 až 5 dní, aby si dodávku.

load...

Cena: Rs. 193

3. L'Oreal proti vráskam:

Tento produkt je známa ako krém L'Oreal Revitalift proti vráskam a pomáha v omladzujúci koži. Je nemastný a bol testovaný lekármi a odborníkmi. Ak ste niekoho, kto trpí, jemných liniek a vrások, bude tento produkt ideálny pre vás.

Cena: Rs. 1191

4. Lakmat mládeže nekonečno:

Pri pohľade na dobrej denný a nočný krém, ktorý sa bude transformovať vašu pokožku počas niekoľkých týždňov? Máme ten správny pre vás. Lakmat mládeže nekonečno denný aj nočný krém rozjasní vašej pleti okamihu, kedy ju použiť a robí to zdravý a žiarivý naruby.

Cena: Rs. 1398

5. Neutrogena Zdravá koža pleťová voda:

Tento výrobok pomáha pri redukcii pórov a je ideálny pre všetkých tých, ktorí platia make-up v pravidelných intervaloch. Je dlhotrvajúci a stojí peniaze.

Cena: Rs. 1395

6. Olay Complete All Day UV hydratačné:

Olay Complete All Day UV hydratačný krém by mohol byť drahý produkt, ale rozhodne stojí za nákup. Dodáva sa s rôznymi kožnými výhod, ktoré zmenia váš vzhľad rýchlejšie, než si dokážete predstaviť. Jeho jemná vôňa a svetlý prírode pridáva k kúzlo tohto produktu.

Cena: Rs. 2056

7. Pataňdžali Aloe vera gél:

Patanjali Aloe vera gél je jedným z najlepších hydratačný nájdete v Indii. Je nekomedogénny a obsahuje aloe vera a zeleného čaju. Hydratuje pokožku a úplne čistí ju.

Cena: Rs. 245

8. Aróma Mágia Hydro Gel:

Tento produkt je bylinný hydratačný krém, ktorý obsahuje aloe vera gél, vitamín E a morské riasy. Nielen, že je to jemný peeling prostriedok, ale aj vyčistí pokožku a rozjasňuje ju.

Cena: Rs. 150

9. Čistá a priezračná Balancing hydratačné:

Dobrý hydratačný krém je to, čo by sme všetci mali mať v našom kozmetickom kit. A ak hľadáte niečo lacného a účinného, ​​použite čisté a vyrovnávanie hydratačné. To bojuje proti akné a hojí pokožku pred poškodením.

Cena: Rs. 50

Detská Oil 10. Johnson:

Johnsonov detský olej je nekomedogénny v prírode, pretože to nemá moc reakcie na koži. Je ideálny pre odstránenie make-up a dodáva jemný lesk textúru kože.

Cena: Rs. 165

Takže, ak ste prepnutie do nekomedogénny hydratačný? Vydajte sa na súčasnom trhu a chytiť jednu z týchto úžasných produktov, ktoré hýčkať vašu pokožku bez upchávania póry!

Je vaša hydratačný nekomedogénny? Aký je váš obľúbený medzi týmito hydratačný? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie

load...