Noviny

Top 10 návrhy na tetovanie na výšku

Top 10 návrhy na tetovanie na výšku

Portrétu tetovanie držal cenené postavenie v oblasti tetovanie na dlhú dobu. Je len prirodzené, že ľudia by si prial zvečniť svoje idoly alebo hold svojim blízkym cez tetovanie. Tieto prvej desiatke portrét tetovanie sú určite nechať dôkladne inšpiráciu. Pozrite sa na ne.

Top 10 Portrét Tetovanie

1. Albert Einstein portrét Tetovanie:

Ak ste sú inšpirované vedy a faktami, alebo jednoducho zbožňovať tento génius, toto tetovanie malo veľmi dobre mať svoj adrenalín tečie. To je určite inšpirovať vás vo vašej snahe o poznanie a múdrosti. Nie je ľahko replikovať, najlepšie hľadať odbornosti skúsený tetovanie expert, aby si to vpísanej na koži.

load...

2. Infant Portrait Tetovanie:

Deti sú roztomilé, ale vyrastú raz. Človek si nemôže pomôcť, ale cítim trochu nostalgie po časoch vaše deti boli v skutočnosti deti. Toto dieťa portrét je to skvelý nápad, ak chcete, aby roztomilú tvár vášho dieťaťa dojčenského zapísaný na vás navždy.

3. Native American portrét Tetovanie:

Tento realistický Native American portrét tetovanie má určitý starosvetskej kúzlo. Poznačte si jemné majstrovstvami, ktoré sa premieta do obrazu, ktorý má takmer fotografickú kvalitu. Je ťažké si to nevšimol jemné tieňovanie údaje použité na vytvorenie vrások a kontúr tváre.

load...

 [Čítajte: mier tetovanie]

4. Marlon Brando Portrait Tetovanie:

Toto tetovanie predstavovať Marlon Brando má potenciál byť istý hit s miliónmi skalné "Kmotr" fanúšikov po celom svete. To je jednoznačne umelecké dielo dobre hodí pre tých, ktorí majú nehynúcu láskou k filmu alebo tejto skvelej herca. To by mohlo byť aj apt tetovanie pre tých, ktorí s afinitou k retro umenia.

5. Tragic Portrait Tetovanie:

Táto tragická portrét tetovanie, zobrazujúci so zaviazanými očami anjela plačúce krvavé slzy, mohol byť interpretovaný rôznymi ľuďmi rôzne. Poznačte si jemné tieňovanie použitý na vytvorenie auru temnoty a tragédiu, ktorá zvýrazňuje tento poetický kus tetovanie.

6. Jimi Hendrix Portrait Tetovanie:

Ak máte radi gitaru alebo jednoducho zbožňujú Jimi Hendrix, (jeden z bohov Rock and Roll), potom tetovanie je ideálny práve pre vás. Poznačte jednotného odtieňa čiernej, ktorá dáva tetovanie kvalitu, ktorá je rovnako reálne ako čiernobielu fotografiu. Toto tetovanie je tiež veľký kus umenia pre tých, ktorí s afinitou k retro hudbe a umení. Nie je žiadnym tajomstvom, že by ste boli nútení využiť služby skúseného tetovanie replikovať tento kus umenia.

7. Farba portrét Tetovanie:

Tento portrét tetovanie je dokonalým príkladom toho, ako môže byť farba použitá na zvýraznenie portrétu tetovanie. Poznačte si jasnú červenú motýliku, ktorá kontrastuje s farbou použitou pre zobrazenie na tváre a tela pokožkou. Tu je ďalší portrét tetovanie s určitým šarmom starého sveta.

8. Marilyn Monroe Portrait Tetovanie:

Marilyn Monroe bola dlhodobo inšpiráciou pre tetovanie umelcov z celého sveta. S tvárou, ktorá má určitý starosvetskej kúzlo, Monroe bol predmetom mnohých uznávaných tetovanie po celé desaťročia. To Marilyn Monroe tetovanie má presvedčivé tragické auru, ktorá je ťažké ignorovať. Pozrite sa pozorne sledovať, ako jedno oko je červená a opuchnutá, čo je zjavný náznak bolesti a sĺz.

9. Mia Wallace výšku tetovanie:

"Mia Wallace" je silná ženskú úlohu hrá Uma Thurman v Quentin Tarantino filme "Pulp Fiction". Toto tetovanie portrét Mia Wallace je povinný byť inšpiráciou pre silné ženy, ktoré bojujú každý deň na dosiahnutie svojich cieľov a ambícií.

10. Bob Marley Portrét Tetovanie:

Zakladateľ reggae a Bohu za mnohé, Bob Marley je predmetom tejto brilantnej portrét tetovanie. Ak ste milovníkom hudby alebo hudobník sám, to tetovanie je viazaný na apelovať na vás.

Dúfam, že sa vám páčilo tieto vzory tetovanie na výšku. Ešte nám zanechajte komentár nižšie.

Tetovanie na celý život, takže si spojená do komunity a tvar vašej tetovanie predstavu o najlepší vplyv.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...