Noviny

Top 10 návrhov tetovanie žalúdka

Top 10 návrhov tetovanie žalúdka

Žalúdok tetovanie sú obľúbené u žien aj mužov na veky. Tieto tetovanie sa objavili ako populárny trend v poslednej dobe. Zvyčajne, pre mužov, žalúdok tetovanie V istom zmysle pomôcť zvýrazniť svoj dobre ostrý šesť balenia abs. Vzhľadom na to, že ženy brucho tetovanie líči svoju ženskosť. Tam je konštantná príliv nových dizajnov a motívov, ktoré sú používané pre zdôraznenie žalúdok.

Najlepšie Žalúdok tetovanie pre ženy

Tieto prvej desiatke žalúdok tetovanie sú dokonalé príklady vysokých štandardov súčasného umenia tetovania a je pokladnicou vzorov a motívov z čoho vyberať.

1. Motýľ Žalúdok tetovanie:

Jednoduché, ozdobený a s určitou ženskou pôvab, to žalúdok tetovanie je kus umenia, budete milovať navždy. Poznačte si použité v jemných pastelových odtieňoch a zdobené kvetinové a motýľ vzorov. Aby sa zabránilo neporiadok up, majú tetovanie replikáciu vykonávať iba skúsený tetovanie.

load...

2. Gothic Rose žalúdka Tetovanie:

Tento zložitý gothic rose znázornenie vyniká ako majstrovské dielo v tetovanie. Preveďte duševné vedomie zdobené ruží, ktoré kontrastujú s single čierna ruže v stredu. Ak ste dievča, ktoré miluje kvety, ale majú afinitu k temnej kúzlo gotického umenia v rovnakom čase, je to perfektné umelecké dielo pre vás.

3. Eagle Brucho tetovanie:

Orol je symbolom sily, odvahy, múdrosti, liečenie, a osvetlenie. Z tohto dôvodu, to brilantné orol tetovanie má ako umelecké a inšpiratívne hodnoty. Zostať verný tejto umelecké dielo, ako je znázornené tu, aj keď si to replikované na koži.

load...

4. Motýľ Žalúdok tetovanie:

Tento krásny tetovanie zobrazujúci rad motýľov v lete pokrýva celé telo a začína od krku vpravo dole na končatinách. Vzhľadom k tomu, že nemá vzťahovať na žalúdok a má veľkú estetickú hodnotu, bolo nevyhnutné, aby pridáme to do nášho zoznamu žalúdočných tetovanie.

5. Outlaw žalúdka Tetovanie:

Ak máte spurný pruh vo vás a vy často idú proti srsti, aby sa vaše veci urobil, to psanec žalúdok tetovanie by mohlo dobre popísať osobu, ktorá ste. Poznačte si zdobených vrabec vyobrazenia, ktoré ozdobiť a zvýrazniť tento módny vyhlásenie kus umenia.

6. Brucho piercing s motýľ tetovanie:

Toto tetovanie vám efektívne ukazuje, ako môžete zvýrazniť žalúdok tetovanie s brucho piercing. Poznačte si zložité a farebné motýlích krídel, ktoré vystupujú pre dizajn hodnoty a vysoké sexappealu. Poistiť máte tento tetovanie replikované skúsený tetovanie, aby sa zabránilo neporiadok up.

7. Floral žalúdka Tetovanie:

Ak hľadáte pre žalúdok tetovanie, ktorý je jemný a pritom je dokonalým príkladom lesku v tetovanie, potom sa tento kvetinový žalúdok tetovanie je to pravé pre vás nájsť. Poznačte si spletitých a miniatúrnymi kvetinovými vzormi, ktoré sú viazané na pridanie do vašich ženské pôvaby.

8. Farebné kvetinové a Phoenix žalúdka Tetovanie:

Tento kvetinový žalúdok tetovanie je ťažké poraziť vzhľadom na zložitú konštrukciu a brilantné použitie farby v umelecké dielo. To zahŕňa širokú časť hornej časti tela s dokonalou kontinuitou jediného kvetinové tému. Pozrite sa na fénixa za letu v sprievode kvety a drahokamy okolo neho.

9. Serpent žalúdka Tetovanie:

Hady boli pevnou súčasťou tetovanie na veky. Hady symbolizujú silu, obratnosť, tajomstvo a dokonca aj regeneráciu, vďaka ktorým sú obľúbené témy pre súčasné umenie. To žalúdok tetovanie je brilantná ukážkou súčasných tetovanie umelcov využívajúcich had vyobrazenia vytvoriť nadživotnej umeleckých diel.

10. Srdce na krídlach žalúdka Tetovanie:

Tento žalúdok tetovanie trvá štandardné srdce tetovanie a jednoducho ju zvýrazňuje s párom krídel úspešne vytvoriť veľa miloval poňatie dizajnu. Sexy a napriek tomu roztomilé, to srdce na krídla žalúdok tetovanie je určite, aby vám veľa obdivoval pozornosť.

Dúfame, že tento článok na top žalúdočných vzorov tetovanie bolo zaujímavé. Tak na čo ešte čakáte na vybrať svoj dizajn a dostať ju vykonáva profesionálne. Prosím, pokles pod vaše komentáre.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...