Noviny

Top 10 návrhov tetovania Medusa

Top 10 návrhov tetovania Medusa

Medusa je morský had monštrum z gréckej mytológie, ktorá prežila v skúške času a je stále súčasťou populárnej postavy v literatúre a umení. Tetovať už dlho experimentoval s obrazom Medusa vytvoriť brilantné kúsky tetovanie a tieto desiatke Medusa tetovanie sú len niektoré z najlepších príkladov.

Top Ten Medusa Tetovanie:

1. Horné rameno Medusa tetovanie:

Táto horná časť ramena Medusa tetovanie dizajn bol vytvorený za použitia čierneho atramentu ako primárne farby. Avšak to, čo vyčnieva najviac, sú krvavo červené oči a Medusa šarlátovo rubínovej ozdoby. V tomto tetovanie konvenčne strašné Medusa bola naplnená nutnou dávkou lesku. Poznačte si magnetickú aurou tento kus brilantný umenia.

load...

2. Medusa Horná Späť Tetovanie:

To Medusa tetovanie účinne pokrýva len malú časť na strede hornej časti chrbta tesne pod krkom. Dobrý tetovanie vyzerá ešte lepšie, keď napísaný na strategickej časti tela, a to tetovanie slúži len na podporu tejto skutočnosti.

3. "Hell Hatha No Fury" Medusa Tetovanie:

Tento morbídny Medusa tetovanie je sprevádzaný časti staré porekadlo vek "Hell nemá žiadneho zúrivosť ako žena opovrhoval". V tomto veku posilnenie postavenia žien v tejto brilantnej tetovanie má agresívny, ale hlasné posolstvo pre každého. To je ideálne nájsť pre nezávislé ženy, ktoré by mohli byť agresívne, ak to situácia vyžaduje.

load...

4. Farebný Medusa Back Tattoo:

To Medusa späť tetovanie vyniká rozmanitými použitie odtiene červenej, čiernej a modrej vyjadriť morbídne tému. Poznačte si agresívne a hrozných hadov odhalil svoje zuby, ktoré dokonale kontrastuje s pokojnou, takmer ospalé výrazom Medusa tvári. Už to replikované na koži, ako je tu opísaný ako skúsený tetovanie expert, aby sa zabránilo neporiadok up.

5. Farebná Medusa Nadlaktie tetovanie:

Modrá, červená, zlatá a čierna, to tetovanie sa môže pochváliť pestrou paletou farieb v tých správnych pomeroch. Poznačte si na voľné pohľadom na Medusa očiach sprevádzané prehnané a dramatické opísanie sĺz. Pozrite sa pozorne na hrozných hadov so svojimi korálkové oči a zuby vycerenými so zjavným úmyslom ublížiť. To je skutočne jeden dramatický kus umenia.

6. Medusa inšpirovaný Tattoo:

Medusa bol had monštrum podľa gréckej mytológie a to Medusa inšpiroval tetovanie líči loď ulovenej v rozbúrenom mori razí svoju cestu smerom k brehu vedeného majáku. Tam je zmysel pre blížiace sa skazy zrejme kvôli prítomnosti Medusa číhajú pod hladinou vody, pripravení udrieť kedykoľvek. Toto tetovanie je skvelým príkladom toho, tetovanie, ktoré sa často zameriavajú na rozprávať príbeh.

7. Medusa Tattoo čierno:

To je len ponímanie veľkého Medusa tetovanie na papieri. Poznačte si v pokoji a dokonca aj jemné správanie Medúzy, ktorá dokonale kontrastuje s hadmi, ktoré sa zdajú byť na misii zničiť a konzumovať všetko, čo sa dostane do cesty. Toto tetovanie je perfektný kombináciu pokoja a agresie, možno desivo tak.

8. Súčasná Medusa Tetovanie:

Toto tetovanie si kladie za cieľ opísať Medusa v modernom avatar a podarilo sa mu to celkom presvedčivo. Poznačte si, ako sa had vlasy boli zmiernené až do jediného malé, ale efektívne had a veľmi módne a súčasný účes. Pozrite sa bližšie na lesklom pery, obočie a očný make-up, z ktorých kontrastujú s hrozných prázdnych očiach všetkých.

9. Medusa tetovanie na ruke:

Konvenčne väčšina vzory Medusa tetovanie sa umiestňujú na hornej časti ramien, predlaktia alebo back to však Medusa tetovanie účinne pokrýva zápästia a ruky tesne nad prstami. Poznačte si jemných detailov a tieňovanie práci používajú zachytiť jemné linky pod očami a vrásky na koži, ktorá je pripomínajúce schátralé mŕtvoly. To Medusa tetovanie je desivo realistické.

10. Medusa tetovanie na predlaktí:

Tento Medusa tetovanie má zdanlivú jemnú a kuriózne znázornenie Medúzy, ktorá je účinne tajomný, kvalitné dobre hodí k legendárnej monštrum od mora. Nechajte replikované na koži, aby sa nezabúdalo originálny kus umenia tetovanie, ako je znázornené tu.

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...