Noviny

Top 10 najnovších návrhov značky Kolam

Top 10 najnovších návrhov značky Kolam

Kolam je forma rangoli, ktorá je široko vykonávaných v Indii. Hlavný koncept Kolam pochádza z vekovej starého umenia vytvárať vzory pomocou ryžovej múky, ktoré bolo vykonané pomocou holými rukami. Umenie vyžaduje zhotovenie geometrických vzorov s využitím mriežky preddefinovaných bodov. Tieto body sú spojené, aby sa vzormi alebo slučky. Technika Kolam je pomerne starý a je k dispozícii v starovekých Sanskrit textoch tiež. Kolam sú bežné výzdoba našiel na dvore južných indických domácností.

Kolam vzory

Tu máme nejaké nové a zaujímavé vzory Kolam pre všetkých z vás to skúsiť.

1. Prvý z návrhov je úplne unikátny vďaka svojmu tvaru. Obvykle rangoli vzory Kolam sú vyrobené, aby sa nezabúdalo určitý geometrický tvar, ale tu vidíme nový dizajn. Konštrukcia je symetricky raz a je vyrobený s použitím slávny dot štýlu Kolam techniku. Kým niektorí z vás už sú si vedomí toho, že je vlastne technika, kedy sa mriežka berie ako vodiace linky a vzory sú čerpané spájajúcej bodky na štartovom rošte.

load...

2. Máme dojem, že to je najjednoduchšie všetkých návrhov pre Kolam a dokonca aj začiatočníci môžu urobiť jeden. Potom, čo ste dostali mriežka pripravený všetko, čo potrebujete urobiť, je nakresliť čiary podľa obrázku tu a tie sú dobré ísť.

3. Pri Kolam vzory sú väčšinou vykonáva pomocou geometrických tvarov tam sú niektoré návrhy, ako je to aj tam, kde sú pripojené bodky tvoriť kvetinové vzory. Použitie farieb robí to vyzerať ešte reprezentatívne a krásne. Máme dojem, že to príliš je ideálne pre začiatočníkov. Je tiež ideálne, ak máte menej času v ruke.

load...

4. Tento kvetinový / v tvare hviezdy Kolam rangoli príliš je založený na technike dot Kolam. To rangoli môže byť znížená na menšie verzie taky. To rangoli nasleduje vzor nekonečno slučky, ktorý je veľmi populárny medzi Kolam vzormi. Je tiež dôležité, že nekonečnej slučke teória používa v Kolam je používaný v informatike tiež.

5. To je v tvare hviezdy rangoli a využitie zelenej a modrej farby robí to vyzerať veľmi atraktívne. Dizajn v strede je rovnaký ako v predchádzajúcom bode. Tento dizajn tiež vyžaduje dobré množstvo zručností, ktoré majú byť vykonané dokonale, takže neodporúčame to pre začiatočníkov. Konštrukcia je založená na vzore nekonečno slučky rovnako.

6. Tento krásny rangoli je aj pomocou mriežky a bodka techniku, ale namiesto toho, geometrické vzory, tu vidíme kvetinové tvary, rovnako ako vtáky vytvorené v rangoli. Hlavným vodidlom zostáva ako bodky, ale dizajn je tu oveľa osobitejší, než čo sme zvyknutí vidieť. To je celkom dobré pre začiatočníka tiež.

7. Táto Kolam rangoli používa body a je vyrobená jednoduchým pripojením bodky. Tí, ktorí majú trochu praxe pri výrobe rangoli bude pomerne ľahko urobiť toto. Jedná sa o symetrický dizajn a je ideálny pre osoby s obmedzenou vedomostí a času.

8. Tento krásny posledné návrhy Kolam je pomerne zložitý a cítime potrebu dobrej znalosti získať rovnaké výsledky. Aj to nasleduje bodka techniku, ale vzory a tvary sú pomerne zložité. Ľudské tváre, srdce, kvety, listy a mnoho ďalších tvarov sú tu použité.

9. Tento farebný rangoli je celkom dobrá zmena od tých obvyklých vidíme. Vzor je tu symetrický jeden a je jedným z najnovších designov Kolam s bodkami. Milujeme svetlé farby používané, čo je ideálne pre sviatočné.

10. Tento Pongal Kolam vzory vyzerajú skvele hodí pre menšie plochy. Milujeme návrhy v stredu zobrazujúci skutočnú podstatu Kolam. Dizajn je štvorcový a je ľahké aj pre netrénované ruky.

Dúfať, že vy všetci milovali tieto návrhy Kolam a bude im vyskúšať sami. Budeme sa čoskoro s viacerými krásne vzory.

load...