Noviny

Top 10 najlepších gélov pre obočie

Top 10 najlepších gélov pre obočie

Najnovším trendom v obočí stylingu je nechať rásť plný a silný. Ale ak ste boli inšpirovaní Lily Collins alebo chlpaté oblúky Sofia Vergara, musíte si všimli, že nemajú presne vyzerať husté alebo nepoddajné. Ak chcete mať takú kontrolu nad svojím hustým obočím, budete musieť použiť obočie gély. Vybrali sme 10 najlepších obočia gély pre tento zoznam.

Top 10 najlepších obočie gély:

Prečítajte si o to vedieť, čo je tam na zozname pre obočie:

1. MAC obočie Set Clear:

Kúpiť MAC obočie Set Clear Pre ₹ 7,928.31 @ www.amazon.in/mac-brow-set-clear

Podľa MAC, to obočie gél dodáva, lesk, štýl a pripraviť sa 'na obočie. Dodáva sa ako transparentný gél, ktorý rýchlo schne. To udržuje vaše obočie v tvare dlho.

load...

2. Ardell obočie Sochárstvo Gél:

Kúpiť Ardell Brow vyrezávanie gél pre ₹ 716 @ www.amazon.in/ardell-brow-sculpting-gel

Tento produkt umožňuje tvarovanie línií a kriviek obočie. Jedná sa o ľahký gél, ktorý nezanecháva zvyšky na svojom čele. Riasenka prútik aplikátor, ktorý je dodávaný vo fľaši pomáha pri aplikácii gélu.

load...

3. Zrušte obočie Gel By Anastasia:

Kúpiť Clear Brow gélu Anastasia Pre ₹ 6,752.5 @ www.amazon.in/clear-brow-gel-by-anastasia

Ak sa vaše obočie stanú lepkavé alebo šupinatá, tento bestselleru gél by Anastasia Beverly Hills je dobrý produkt na použitie. Obsahuje Chamomilla kvet extrakt a iné esenciálne oleje. Tak to udržuje vaše obočie hladké a chránené.

4. Tweezerman obočie pena:

Kúpiť Tweezerman Brow Peny pre ₹ 1,417.93 @ www.amazon.in/tweezerman-brow-mousse

Tento dlhotrvajúci obočie pena sa používa modely dráhu, ktorá má udržať svoje obočie v kondícii. Priehľadná pena je s čelo tvarovanie štetcom na pomoc pri uplatňovaní tohto peria svetlo, neparfumované, vysoko kvalitné hypoalergénne obočie gél s leskom.

5. Revlon obočia Fantasy Ceruzka A Gel:

Kúpiť Revlon Brow Fantasy ceruzka a gél pre ₹ 4628 @ www.amazon.in/revlon-brow-fantasy-pencil-and-gel

Táto Revlon obočia gél je s ceruzkou a gélu. Komponenta gél produktu je dlhodobý a stabilný bez otáčania chrumkavým po sušení. Dokonca aj keď si umyť tvár, gél zostane. Je ľahko sfarbený. Ale, ako je mierne pigmentovaná, možno ho použiť na ľubovoľnom obočie.

6. Milani Brow Shaping Clear Gel:

Kúpiť Revlon Brow Fantasy ceruzka a gél pre ₹ 1,050.53 @ www.amazon.in/revlon-brow-fantasy-pencil-and-gel

Tvarovanie gél by Milani je ideálny pre tých, ktorí chcú krásne úpravu Milani vosk obočia ceruzkou mínus vyberavé aplikácie. Ide o lacný produkt v porovnaní s ostatnými položkami zoznamu. To udržuje vaše obočie v tvare a hladké. Po vysušení, obočie nestanú ostrý alebo okoralý ako je problém s mnohými tvarovanie obočia gélov.

7. Jane Iredale Purebrow Gel:

Kupovať Jane Iredale Purebrow gél pre ₹ 6205 @ www.amazon.in/jane-iredale-purebrow-gel

Ako opis výrobku na nárokoch Jane Iredale webové stránky, ak chcete odtieň obočie, prirodzenou cestou ', ich Purebrow Gél je ideálny pre vás. Dodáva sa v blondína, bruneta a gaštanových odtieňoch. Takže, máte flexibilitu, pokiaľ ide o farby. Tento gél vám pomôže udržať vaše obočie tvaru a dodávajú farbu, ktorá vyzerá prirodzene namiesto zjavné spracované vyzerať, že obočie ceruzky rozširovať. Ak máte tenké, riedke obočie, tento produkt bude, aby sa vaše obočie vyzerajú plnšie.

8. Blinc obočie Mousse:

Kúpiť blinc obočia Peny pre ₹ 8,193.80 @ www.amazon.in/blinc-eyebrow-mousse

Pre husté, dlhé obočie, ktoré rámujú vašu tvár, blinc obočie pena je nádherný produkt. To má vode odolnú, ktorá má ľahký nádych. Tak, že zvyšuje svoje riedke obočie vyzerať plnšie a drží nepoddajné pramene v tvare. To ale nezmizne ani šmuha, keď ste. Trvá celý deň. To môže byť ľahko odstrániť odstraňovač make-upu.

9. Mary Kay obočie Gel:

Kúpiť Mary Kay Brow gél pre ₹ 1342 @ www.amazon.in/mary-kay-brow-gel

Jedná sa o matnou povrchovou úpravou obočia gél, ktorý udržuje vaše oblúky hladké a tvar po dlhú dobu. Obsahuje panthenol, ktorý robí vaša pleť vyzerať hladká a jemná. Extrakt kamélie listov pôsobí ako antioxidant, ktorý vyhladzuje pokožku. To podkoní obočie, bez chrumkavý na konci dňa.

10. Make Up Forever Aqua Rúže:

To je vodotesný obočie gél, ktorý obsahuje esenciálne oleje a karnaubský vosk, ktorý udržuje vaše obočie tvar a vo veľkom štýle po celý deň.

Nie viac znepokojujúce než riedke hľadajú obočie. Môžete dokonca vyzerať pekne s hrubými a krásne obočie, rovnako ako sa vám páči s týmito obočie gélovými produktmi.

Všetky tieto výrobky boli vyskúšané a testované mnoho tých, ktorí budú ručiť za ne ako najlepší. Tak na čo ešte čakáte? Ísť vyzdvihnúť svoju trúbku dnes. Nezabudnite sa vrátiť a pusť pár slov o tom, ako pre vás pracoval.

load...