Noviny

Top 10 najkrajšie fialové kvety

Top 10 najkrajšie fialové kvety

Violet je farba, ktorá symbolizuje hodnosť rovnako ako hlboký smútok. Docela irónie, ale v rokovaní je to pravda. Či už sa jedná o špeciálne príležitosti, váš dom, alebo dokonca vašej záhrade, fialová môže ľahko priniesť intenzívny farebný nádych. Fialové farebné kvety majú rovnaký účinok. Čítajte ďalej objavovať top 10 fialové kvety.

Kúzelné fialové kvety

1. Phalaenopsis orchidey:

Phalaenopsis Orchid, nazývaný tiež Blume, je veľmi krásne, kedy plne kvetov. Tieto kvety môžu kvitnúť po dobu niekoľkých mesiacov, ak bude dobre postarané a udržiavané vo vyváženom teplotách. Sú jedným z najjednoduchších foriem orchideí, ktoré majú byť pestované pre začínajúcich nadšených záhradkárov.

2. Agapanthus:

Pôvodom z južnej časti Afriky, Agapanthus je letná kvitnúce rastlinu, ktorá má zvislej polohe. Oni sa najlepšie hodí pre váš konferenčný stolík a môže byť udržiavaná vo vzpriamenej polohe so zmesou piesku a slamy pre vytvorenie suchého mulč.

load...

3. Aster:

Šťastný Daisy, ako to je známa ako je uvedený na niekoho ukázať, ako veľmi ich máte radi. Pochádza zo Severnej Ameriky, to fialové kvety patrí do 600 druhov rodu a je veľmi populárny druh kvetín.

4. Columbine:

Voľba záhradník, táto kvetina je najlepšie pestuje kopca a vyzerá najlepšie v malých záhradách, pretože prekabátiť všetky ostatné kvety s ich krásu. Vyzerajú ako krásne lucerny; spôsob, akým kvitnúť. Žltý peľ včely strava základu.

5. Frézie:

Narodil sa v skupine 16 druhov, tieto kvety sú väčšinou nachádzajú v Keni a aktualizovať ten, kto dostane kúzlo viazaný svoju krásu. Nielenže kvitnú vo vašej záhrade veľmi ľahko, ale aj očarujúce účinok, keď nasadil na svoje obleky či svadobných kytíc.

load...

6. Kosatca:

Inšpirovaný farbami dúhy, táto kvetina dostane jeho meno z gréckeho slova, kosatce. Zdobia mini vlajky po celom tele, ktoré sú jemné a očarujúce vidieť. Stojí vysoký a hojdať vo vetre bez vône, s krásnym pruhom fialovej po celom tele.

7. Sirôtky:

Rovnako ako Disney charakter Mickey Mouse, tieto kvety majú svoju veľkolepú čaro, keď kvitnú vo vašej záhrade. Sirôtky boli obľúbené už od 19. Storočia, kedy Lady Bennet pestuje tento druh vo svojom mini záhrade.

8. Petunia:

S výkonom kvitnúť od jari do jesene, tieto kvety vyzerajú ako topánka-kvety, ale bez peľu palíc. Milujú slnečné svetlo a kvet ich najplnšie, keď sú vystavené jasných slnečných lúčov. Môžu ľahko pestovať na akékoľvek pôde pomocou dobrých hnojív.

9. Phlox:

Tieto hviezdy v tvare kvetiny kvitnú v skupinách, ktoré pokrývajú celú rastlinu, rovnako ako mini kytice visí okolo. Sú svetlé, multi-kvetinové a majú čarovný účinok, keď kvitnú v záhrade. Ľahko priťahujú vtáky a motýle po celú dobu.

10. Verbenas:

Rovnako ako niekoľko hviezd v jasnej nočnej oblohe, tieto tlačidlá ako kvety sú pekné a kvitnú do značnej miery v záhradách a lúkach.

load...