Noviny

Top 10 najkrajších žltých ruží

Top 10 najkrajších žltých ruží

Žlté ruže boli objavené v osemnástom storočí a okamžite sa stala populárnou. Príslovie uvádza, že žlté ruže znamenať stojí ako symbol priateľstva, radosti a platonickej lásky. Ako je jasne a žltá ako slnko, tieto ruže odráža čistotu priateľstva. Hybridizačný techniky a preto je možné vytvoriť nové a početné druhy žltých ruží, z ktorých niektoré sú uvedené nižšie.

Najkrajšie Žlté ruže

1. Kríky ruže:

Tento termín bol vytvorený americkou Rose Society, aby zahŕňal rôzne druhy ruží, ktoré nijako zvlášť hodia do akejkoľvek kategórie. Jedná sa o veľmi vytrvalé ruže a rastú veľmi vysoký. Pestujú sa v kríkoch a urobiť perfektnú prácu obkladových plotov a chata brány. Môžu byť použité pre dekoratívne a varenie účely.

load...

2. Teasing Georgia žltá ruža:

Tento druh ruží je jednoducho nádherný. Majú živú žltým stredom, ktorý je úhľadne obklopený niekoľkými bielych okvetných lístkov. Tieto ruže môže byť veľmi malebná horolezci. Sú to skutočne nádherné kvety mať vo vašej záhrade.

3. Žltá ruža English:

Tieto husto navoňala kvety sú ideálne pre záhradu, pretože majú obaja aromatické a estetický prítomnosť o nich. Anglické ruže všeobecne majú hrubé plátky a sú veľmi vytrvalý. To je dôvod, prečo sú veľké kvety sa používajú na svadbe.

load...

4. Golden oslavy ruže:

Jedná sa o obrie pohár v tvare ruže a majú vynikajúce zlatý odtieň. Tieto nádherné kvety sú odolné a ľahko pestovať. Tieto vlastnosti je urobili komerčný hit. Oni sú teraz používajú vo veľkých obradoch ako dekorácia.

5. Slnečné postrekovačov rose:

Táto ruža vyzerá doslova vyzerá slnko kropili všetky svoje teplé žlté farby na ňom. Môžu byť použité ako nádhernej krajiny dekorom. Žiariace žlté kontrastuje s tmavo zelený odtieň, aby tieto ruže veľmi fotografický. Tento miniatúrny ruže odroda získala aj výročných správ o činnosti česť.

6. Graham Thomas rose:

Hlasovalo celom svete je obľúbená Rose, tento nádherný žltá ruža má veľmi fascinujúci vzhľad. Sú veľmi vysoké horolezci a môže rásť až o desať až dvanásť stôp, ak je pestovaná proti múru. Táto odroda je tak očarujúca a vytrvalý.

7. Lady of šalotkou ruže:

Pomenovaný po legendárnom Márie šalotkou, táto ruža majú veľmi hlboký odtieň, ktorý inklinovať k oranžovej, ale ponechať si svoje nádherné žlté. Jedná sa o pohár tvaru a dáma šalotkou ruže Bush rastie až osem stôp ako horolezec. To bolo menované po Alfred Lord Tennyson báseň a premieta všetku slávu z osemnásteho storočia.

8. Mint Julep Rose:

Toto oslnivé ruža má citrónovo žlté interiér s delikátnou vápno zelené strapcami. Tento druh ruže je naozaj niečo, čo stojí za to pozerá. Majú kombináciu dvoch veľmi jemných farbách, aby to ženský a jemný vzhľad. Tieto ruže vyzerajú len jemná, ale sú v skutočnosti celkom škodcu rezistentné.

9. Dlhý stonku žltých ruží:

Keď sa niekto dar banda dlhý stonku žltých ruží si je chumáč slniečko taky darček. Teplý, pozvanie a veselý, to sú perfektné ruže pre kyticu.

10. Geisha žltá ruža:

Jedná sa o veľmi pekný ruže, ktoré sa používajú hlavne na dekoratívne účely, ako sú svadby, výročia, svadobné sprchy, a tak ďalej.

Nie sú tieto žlté ruže obrazy len ukradnúť vaše srdce?

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...