Noviny

Top 10 najkrajších zelených ruží

Top 10 najkrajších zelených ruží

Zelené ruže sú jedinečné ruže sa pestujú v záhradách. Sú veľmi pekne a celkom unikátne.

Tu je desať zelené ruža, že človek môže rásť alebo kúpiť

1. Mint Julep Rose:

Táto zelená ruže sa nazýva zelený ruže napriek tomu, že je prevažne žlté, pretože má zelený okraj na jeho plátky. Okraje sú mäty zelenej farby a objavujú sa na okrajoch okvetných lístkov. Sú to nádherné na pohľad a majú svetlé jemné farby, ktoré mu dodávajú jemný a upokojujúce vzhľad. Môžu byť použité ako dekorácia príležitostiach alebo pestované v záhradách.

load...

2. Viridiflor:

Táto zelená ruže patrí do starej ruže druhy a nemá žiadnu vôňu. Sú jedinečné predovšetkým vďaka svojej farbe a ich vytrvalý povahy. Majú dobré opakovania a môžu byť pestované v záhradách alebo kvetináče. Dodávajú jedinečnosť každú záhradu.

3. St Patrick Rose:

Tieto ruže sú citrónovo žltej farby, ale teplo alebo priame slnečné svetlo prináša zelenkasté odtiene v nich. Vyzerajú krásne v záhrade, najmä keď slnečné svetlo dopadá na ne. Sú nádherné ruže použiť ako kytice alebo dekorácie svadobné dekorácie, pretože dopĺňajú biele dokonale.

load...

4. Greensleeves Rose:

Táto ruža má morskou zelenú odtieň a vyzerá úplne unikátne. Je to má iný a fascinujúce kvalitu o tom. V kontraste s hustou zelenými listami, tieto ruže vyzerať skvele. Môžu byť použité ako dekoratívny kombináciou s ružou o rôznych farbách, ako je červená, biela, žltá alebo levandule.

5. Green Ice Rose:

Ide o miniatúrne ruže a vyzerať úplne ohromujúca. Majú ľadový zelený odtieň a sú perfektné záhradné kvety. Byť miniatúrne ruže, ktoré sú nádherné kvety rastú ako črepníkové rastliny a udržať vo vnútri bytu alebo ako súčasť záhradnej terasou.

6. Acropolis Rose:

Táto ruža je ružový so zelenými tónmi. Oni dobre rastú v záhrade a môžu byť použité na výzdobu haly alebo do kytice. Sú čarovné a vytrvalé ruže a môžu byť tiež pestované pod skúsených záhradkárov.

7. Floribunda Rose:

Táto ruža je vápno zelenej farby a má nádherný vzhľad. Môžu byť pestované v záhradách alebo kríky. Môžu byť pestované na riadok ploty príliš. Môžu byť použité na výzdobu kytice alebo umiestnené vo váze.

8. Green Tea Rose:

Tieto ruže vyzerajú a boli pomenované po zelenom čaji. Majú veľmi jemnú zelenú farbu o nich a sú nádherné ruže mať okolo seba na záhrade alebo doma.

9. Umelo zafarbené Rose:

Ruža môže byť umelo farbené zelene. To môže byť vykonané s bielou ružu, ktorá môže byť maľované akýkoľvek odtieň zelenej. To by bola skvelá voľba pre tematických dekorácií. To môže byť maľované svetlo zelená, tmavo zelená alebo Mori zelene.

10. Paper Rose:

Papier zelená ruže kvet môžu byť vyrobené zo zeleného papiera. Papier ruže môžu byť tiež s novinami alebo bieleho papiera a potom maľoval zelene. Papier zelená ruže bude trvať dlhú dobu. Sú tiež ľahko dostupné v porovnaní s prírodné zelené ruže.

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...