Noviny

Top 10 najkrajších oranžových ruží

Top 10 najkrajších oranžových ruží

Oranžové ruže sú symbolom mladosti, živosť a života. Oni tiež robia skvelé svadobné ruže. Tieto ruže môžete pridať hravosť na každú záhradu. Tu je zoznam oranžové ruže.

1. Abraham Darby:

Táto ruža bola pomenovaná po Abraham Darby. Rastie ako vysoký ker alebo ako krátke lezca. Patrí do kategórie anglických ruží a je veľmi mrazuvzdorný. Tieto nádherné ruže majú príjemnú a ovocnú vôňu, ktorý môže očariť niekoho. Priemerná výška týchto ruží je päť stôp.

2. Tamora:

Názov týchto nádherných ruží bola začlenená od Shakespeara hrať, Titus Andronicus '. Tieto ruže sú ideálne pre ružové lôžok. Sú pohár v tvare kvetiny a vonia po orgovánu a mimózy. Oni všeobecne nemajú rastú veľmi vysoká v teplom podnebí a sú veľmi vytrvalý.

load...

3. Port Sunlight:

Tieto nádherné marhuľovej farebné ruže sú odolné a majú nádherný bohatý čaj vôňu. Robia nádherné dekorácie pre príležitosti, ako sú svadby, výročia a tak ďalej. Majú vynikajúcu opakovania, a tak môže byť veľmi príjemný rastlinu pestovať v záhrade.

4. Lady of Shallotte:

Pomenoval podľa Márie šalotka, básne Alfreda Lorda Tennyson Tieto ruže sú krásne a mystické, rovnako ako hlavná postava v básni. Okvetné lístky sú kalich tvaru a majú teplý čaj vôňu, ktorý je napustený krásnou vôňou jabĺk a klinčekov. Jedná sa o dokonalé záhradné ruže.

load...

5. Lady Emma Hamilton:

Tieto ruže sú ideálne pre amatérskych záhradníka, pretože sú veľmi odolné a ľahko pestovať. Majú krásne oranžové a žlté-oranžové sfarbenie o nich a vyzerajú nádherný odohrávajúci sa na pozadí z tmavo zelenými listami. Spolu s krásou, majú tiež veľmi príjemnú vôňu.

6. Jude temný:

Rose species medvede ruže s veľmi silným a elegantná vôňa. Tieto ruže by mali byť vysadené v blízkosti domu alebo niekde, kde môže byť ich úžasné vône ocenili. V miestach s teplým podnebím, táto ruža robiť veľké horolezcov a môžu tak byť vysadené pozdĺž steny alebo vysoký plot.

7. Ambridge Rose:

Tieto ruže patria k anglickej ruže druhy. Majú vynikajúcu opakovanie a sú veľmi odolné rastliny. Ich krásne marhule, broskyne a oranžovej farby a ich silné a rozkošná vôňa, aby im perfektný rastliny rastú na záhrade alebo v okolí domu.

8. Crown Princess Margareta:

Tieto ruže boli pomenované po vnučka kráľovnej Viktórie. Bola talentovaná záhradný architekt a rovnako ako ona, tieto ruže pridať zmysel pre krásu a zázrak, aby akýkoľvek terén. Sú veľmi vytrvalé ruže a môžu byť pestované ako stredne veľké kríky.

9. Milosti:

Rovnako ako ich meno, tieto ruže sú plné milosti a elegancie. Sú silné a odolné rastliny s nádhernou vôňou. Majú tiež dobrú opakujúce sa, a tak robiť veľké záhradné kvety. Môžu byť použité na výzdobu rôznych príležitostiach pridať živosť do atmosféry.

10. Pomaranče a citróny:

Táto ruža druh má veľmi jedinečnú farbu, ako to má oranžovo žlté pruhované plátky. Majú príjemnú vôňu a majú dosť dobrý opakovania. Sú vytrvalé kvetiny, a preto môžu byť pestované aj neskúseným záhradkárov. Sú to veľké kvety mať okolo seba na záhrade alebo doma.

load...