Noviny

Top 10 najkrajších modrých ruží

Top 10 najkrajších modrých ruží

Modré ruže je moderný vynález, ktorý sa uskutočnila prostredníctvom kríženia a vedecké experimenty. Modrá farba predstavuje hodnosť a tie ruže druhy sú nič menšieho než Royal. A modré ruže, čo znamená, keď sa sťažoval na vás znamená to isté. Nie ste o nič menej ako hodností!

Najkrajšie Modrá ruža

Tu sú niektoré modré obrazy a druhy ruží, ktoré budú kradnúť vaše srdce.

1. Modrá pre vás:

Táto odroda Bush ruže sú odolné a majú dobrú vôňu. Majú tmavo purpurová a bridlicové modrý odtieň o nich. Sú unikátne a veľmi pekné mať okolo domu alebo na záhrade. Tieto ruže robia vynikajúce dekoratívne kvety pre takmer každú príležitosť.

load...

2. Rhapsody in Blue:

Ide o kategórie kríkov ruží, ktoré rastú až tri nohy. Táto ruža je fialová, keď prvé kvety, ale zreje do bridlice modrej, ktorá vyzerá exotické a jedinečné. Tieto kvety môžu byť vyrábané po dlhú dobu a majú príjemne sladkú vôňu.

3. Bleu Magenta:

Tieto Rambler ruže majú krásny levanduľový odtieň, ktorý leží medzi modrou a fialovou. Tieto ruže sú nádherné centrum kúsky alebo záhradné dekorácie. Sú vytrvalé, ale Bleu Magenta kríky neopakuje kvitnutia. Tieto ruže nemajú žiadne zvláštne vône, ale sú úžasné na pohľad. Majú tiež neskoré kvitnutie. Sú to horolezec ruže, ktoré rastú až pätnásť stôp.

4. Zámok Sissinghurst:

Legenda hovorí, že tieto ruže boli objavené na zámku Sissinghurst a tak pomenoval podľa toho. Majú nádhernú farbu so zlatými tyčinkami. Patrí do rôznych starých ruží a rastú kríky. Kry vyrastie strednej výšky a majú ľahkú vôňu.

load...

5. Veilchenblau:

Tieto ruže sú najmä osobitné v tom zmysle, že nemajú žiadne tŕne. Majú bohatú pomarančovú vôňu a vynikajúce a neobvyklé kombinácie farieb. Keď kvitnú, že majú slávne purpurovej farby, ktoré sa zmení na lila sivá, keď dospievajú. Pri mnohých príležitostiach sa objaví modrá alebo tyrkysová. Majú sladkú vôňu a vytrvalý charakteristiku. Pri pestovaní na stĺpoch, môžu vyrásť až pätnásť stôp.

6. Blue Moon Roses:

Blue Moon ruže odrážajú magnetickú farbu Mesiaca. Sú naozaj veľmi pekný na pohľad. Môžu byť pestované v záhradách, aby sa krajina malebnej. Tiež, keď nadaný pre ľudí, tieto ruže môžete oživiť svoje izby a nálady výrazne.

7. Midnight Modrá ruža:

Ako už názov napovedá, Midnight Blue Roses majú farebný odtieň, ktoré odrážajú na nočnej oblohe. Nie sú blankytne modrá, ale má náznak fialovej v ňom rovnako ako semi zapálil oblohu. Členské štáty teda majú očarujúce a mystickú kvalitu o nich, ktorá z nich robí veľmi zaujímavé na pohľad.

8. Pán Bluebird:

Tieto miniatúrne ruže sú odolné a majú dobré opakovania. Majú nádherný levanduľový modrú farbu, ktorá môže skrášliť akýkoľvek terén. Vzhľadom k tomu, tieto kvety nemajú žiadnu vôňu môžu byť zasadené na diaľku, kde by len byť estetický prítomnosť všimol. Jedná sa o skvelé kvety zahrnúť do kytice.

9. Umelo farbené:

Technológia značne vyvinula. Tento vývoj nám umožňuje umelo farebné ruže na takmer akúkoľvek farbu. Vzhľadom k tomu, ruže možno nájsť v hojnosti v takmer všetkých farieb okrem modrej, umelo farbené modré ruže majú obrovskú dopyt.

10. Cardinal de Richelieu:

Táto ruža má tmavo fialový odtieň, ktorý občas vyzerá modro. Patrí k starej ruže kategórii a rastú ako kríky. Tieto ruže majú tiež ľahkú vôňu.

load...