Noviny

Top 10 najkrajších maškarných kvetov

Top 10 najkrajších maškarných kvetov

Passiflora (mučenka) je vždyzelený horolezec s krásnymi a exotickými kvetinami hľadajú. Skoré prieskumníci a misionári kresťanstva používajú zložité časti tejto kvetiny rozprávať príbeh o Ježišovej smrti. Podľa legendy, 10 lístkov a sepals predstavovali 10 apoštolov, ktorí zostali verní Ježišovi celom Passion. Vlákna symbolizoval tŕňovú korunu, že Ježiš na sebe v deň svojej smrti. Rastlina tiež nesie pestrofarebné ovocia, ktoré sú vychutnal miestnymi ľuďmi.

Tu sú top 10 najkrajších vášeň kvety od populárnej voľby:

1. Passiflora Incarnate Albumy:

Alba je nápadne krásna čistá biela mučenka so žltými peľnice. Jedná sa o 2 až 3 palce široký a má exotické kvetinové prívesky a ozdôbky. Tento kvet produkuje jedlé plody, ktoré sú používané na prípravu džemov a chutnies. Je to najtvrdší mučenky a možno ich ľahko prežiť mierne chladnej zimy.

2. Passiflora Incarnate Maypop:

Maypop je 4 palce mučenky ružovej a fialovej lístky. Okvetné lístky a sepals sú strapcami a mierne zvlnená. Zdá sa každoročne v lete a začiatkom jesene a trvá asi týždeň. Listy majú 3 laloky a hladké okraje. Vyrába vejcového zelené plody, ktoré možno nájsť na vinici po kvete.

load...

3. Passiflora Alata:

Alata je veľmi voňavá Passiflora s červenými zakrivenými lístkami a prominentnej strapcami koróny vo fialovej a biele pruhy. Jeho listy sú dlhé a svetlo zelenej farby. Jeho tvare vajca, žlté plody sú veľmi cenené miestnymi ľuďmi. Alata kvety každoročne v neskorom lete a začiatkom jesene v riadnom slnečnom svetle.

4. Passiflora caerulea:

Caerulea je nazývaný kráľom Passiflora. Táto biela kvet je asi 10 cm v priemere a je prekonaný koróny fialovej vlákien. To má hlboko vykrajované tmavo zelené listy, ktoré sú rozložené ako ruka. Základňa každého listu má pramienok, ktorý ovinie okolo nosných vegetáciu.

5. Passiflora Vitifolia:

Passiflora vitifolia je pôvodom z južnej a severnej západnej Amerike. Je to brilantný červenkasto pomarančového kvetu s jasne červenými vláknami. Kvety sú nasledované žlté škvrnitý, jasne zelené vášeň ovocie. Jeho stonky sú štíhle a majú zvinovanie úponky.

load...

6. Passiflora Coral Sea:

Coral Sea je 3 palca široké kvetina s koralov ružové lístky a malé fialové vlákna. Tento hybrid manicata bol vytvorený Patrick Worley v roku 1983. Jeho svieže stredne zelené listy majú široké laloky. Kvetina rozvíja najlepšie v tienistom mieste, ale vyžaduje dobrú slnečné svetlo dobre kvitnúť.

7. Passiflora Sanguinolenta:

Sanguinolenta prudká pestovanie vínnej révy s 2 veľkými listami, ktoré vyzerajú ako pár motýlích krídel. Jej tmavé koralové ružová puky vyzerať sviečky zasadené v lístie, ktoré sa otvorí odhaliť jemnou širokú reflexed koral ružový kvet. Rastie iba 9 palcov vysoký, oveľa menej než väčšina mučenkách. Je to ideálne víno pre menšie záhrady a kontajnerov.

8. Passiflora Lavender Lady:

Lavender Lady je 3 palca široké, tmavo modré mučenky tri lobed listov. Bola hybridizována americkú šľachtiteľov rastlín Patrick Worley v roku 1982. Je to komplexný hybridný medzi fialovej Passiflora amethystina a modré mučenky, Passiflora caerulea. Okvetné lístky sú najtmavší na špičkách a takmer biely v stredu, obklopená vztýčené tyčinkami a vlákien v rôznych odtieňoch fialovej. Kvetina kvitne v priebehu celého roka, vrchol kvet sezóna je na jar a na jeseň.

9. Passiflora Fialová Tiger:

Fialová Tiger je obrovská karmínovo červený kvet s fialovými a bielymi corona vlákien, ktoré sú zvlnená ku špičkám. Ide o hybrid medzi Passiflora Ruby žiar a Passiflora štvoruholníkový. Kvetina má veľký guľatý voskové listy s okrídlený stopky. Rastlina nesie veľké žlté ovocie, ktorá nemá veľmi potešujúce chuť.

10. Passiflora Ligularis Granadilla:

Ligularis je stredne zelenej farby mučenka s obrovskými v tvare srdca listy. Kvetina má zeleno-biele sepals a ľahké ružovkasté biele okvetné lístky. Jeho plody sú oranžovej farby s fialovým značenia. Plody môžu byť konzumované priamo z nádrže alebo buničiny môže extrahovať, aby osviežujúci nápoj.

S tak veľa možností pre prácu s, povedzte nám v sekcii komentáre, ktoré z mučenky, ktoré ste sa snažil výsadbu vo vašej záhrade. A pamätám si, zdieľať niektoré tipy, taky!

load...