Noviny

Top 10 najkrajších bielych ruží

Top 10 najkrajších bielych ruží

Kvety sú skvelý spôsob, ako komunikovať. Rôzne farby kvetov môžu komunikovať rôzne slová. Biela ruža znamená symbol alebo gesto, ktoré prenáša čistotu, nevinnosť, úcta a šťastie. Oni sú najčastejšie svadobné kvety a prichádzajú v širokej palety. Nižšie sú uvedené niektoré najpopulárnejšie biele ruže obrazy a druhy.

Najkrajšie na Bielej ruže

1. Mme. Alfred Carriere Rose:

Mme. Alfred Carriere ruža je nádherná paleta bielych ruží. Tieto takmer tŕň menej ruže nesúci trochu neformálne tvar, sú v plnom kvete v mesiacoch júni a júli. Sú to horolezec ruže, ktoré rastú až dvadsať stôp. Majú sneh biely interiér s odtieňmi oranžovej / ružovej.

2. Winchester Cathedral Rose:

Winchester katedrála ruže patrí k anglickej ruže druhy a je pomenovaný po Katedrála vo Winchesteri vo Veľkej Británii. Tie majú veľmi krásne snehovo bielej farby s občasnými náznakmi ružovej. Tieto ruže ponúkajú veľmi delikátna vôňa tým poskytuje aj estetické a aromatické odvolanie.

load...

3. Mme Plantier Rose:

Sú to v podstate popínavé ruže a môže vyrásť až deväť stôp na výšku. Sú odolné a odolné voči škodcom, ale iba kvetu správne počas zimy. Rastú v trsoch, ale lístky na každom kvete sú prehľadne usporiadané okolo stredu. Môžu byť pestované buď ako ker alebo horolezcov a majú veľmi silný a atraktívny vôňu.

4. Glamis Castle Rose:

Glamis bol Macbeth zámku v Shakespeare legendárnej hre. Duncan opísal hrad tým, že povie to jest príjemné sedadlo ", kde je vzduch,sladce'doporučeného sama na jeho zmysly. Táto ruža má teda veľmi vhodný názov. Kvety sú ohromujúce a majú mimoriadne príjemnú vôňu, ktorá môže urobiť okolitý vzduch sladký a lahodný.

5. Long John Silver Rose:

Tieto ruže rastú vysoký a má striebristo bielu farbu, rovnako ako názov napovedá. Sú to oslňujúci ruže pestovať na záhrade alebo vyzdobiť izbu s.

load...

6. Pani Herbert Stevens Rose:

To patrí k lezenie ruže druhov a môže dorásť až dvadsať stôp. Spolu s výškou, táto odroda ruží má pôvab a eleganciu, ktoré môžu vykonávať žiadne záhrade nádherné. Majú silnú vôňu a musia byť pestovaná na takom mieste, kde môže byť táto vôňa ocenil.

7. Wollerton Old Hall Rose:

Tieto Kalich v tvare ruže majú nádych tajomstva okolo nich. Wollerton Old Hall Rose Garden by poskytol božskú útek do každého, kto hľadá to s ich silnou vôňou a nádherné farby.

8. Albumy Maxima Rose:

Táto ruža druh prežil cez časy a vyhľadať grand keď zasadil, aby sa zmestili starou záhradu tému. Sú odolné a môžu prežiť drsných a ťažkých podmienkach. Tieto ruže sú teda symbolom vytrvalosti a vytrvalosť. Majú krémovú bielu farbu a vyzerať nádherné, keď rastú v trsoch.

9. Yvonne Rabier Roses:

Yvonne Rabier Ruže sú rozkvitnuté ruže, ktoré rastú v trsoch. Majú smotanovo bielej textúru a vôňu veľmi dobré. Vyzerajú očarujúce, keď rastú v trsoch a kríkov. Tieto kvety sú jedinečné a očarujúce, rovnako ako ich mená.

10. Mountain Snow Rose:

Tieto horolezec ruža môže vyrásť až pätnásť stôp. Patrí k druhom, lezecké a Rambler ruže a sú veľmi urastený a pekný. Môžu byť použité ako svadobné dekorácie alebo ako dekoratívny kvetinovú výzdobu pre domácnosti. Milovníci záhradné môžu zasadiť tieto výrazne zlepšiť krajinu.

load...