Noviny

Top 10 Ľahké oleje na vlasy, ktoré nie sú mastné

Top 10 Ľahké oleje na vlasy, ktoré nie sú mastné

Všetci sme sa vyhýbať použitie oleja na naše vlasy, nie? Olej zanecháva naše vlasy mastné a ploché, ale nemôžeme vynechať olejovanie, pretože je dôležitou súčasťou režimu starostlivosti o vlasy. Ak nechcete sledovať správne vlasovej kozmetiky bežné, potom sa vaše vlasy sa stanú nudné, kučeravé a poškodil.

Pravidelné mazanie pomáha pri zlepšovaní štruktúry a stav vašich vlasov. Ale ak nie ste v tradičných ropných vzorkách, ktoré robia vlasy mastné a mastná, potom by ste mali skontrolovať náš zoznam 10 najlepších ľahkých vlasové oleje sú k dispozícii v Indii.

Vyberte si jednu z nášho zoznamu non mastné vlasy olejov a získať krásne vlasy v krátkom!

Oil 1. Dove Elixir vlasov:

Dove nedávno spustila novú radu vlasových olejov. Je k dispozícii v 3 variantoch, ako Dove živená topánok, sucho Control a vypadávanie vlasov riešenie. Vzorec tohto oleja na vlasy je ľahký. To hydratuje vlasy, bez toho by to lepkavé, ťažká alebo mastná. To tiež funguje rovnako ako dokončovacie séra ovládanie strapatenie a vysušenie po umývaní vlasov. Tento olej na vlasy je kvetinová vôňa, ktorá je mierne a príjemné. Tento olej rozsah vlasy predáva v zlatej farebných fliaš čerpacích dávkovačoch.

load...

Cena A Množstvo: Rs.185 90 ml

Oil 2. Padák Advanced Jasmine vlasov:

Nudí vás s rovnakým tradičným vôňou kokosového oleja na vlasy? Potom by ste mali vyskúšať Parachute Advanced Jasmine olej na vlasy pre vaše vlasy. Tento vzorec je ľahký a nelepivé. Je ideálny pre leto aj pre ľudí s mastnou pokožku. Tento vlasy olej hydratuje a zjemňuje vlasy.

load...

Ceny a množstva: Rs. 71 na 200 ml.

3. Loreal Paris 6 Oil Výživa Mimoriadna Oil:

Loreal nedávno spustila Loreal Paris 6 vyživujú mimoriadnej olej. Tento vzorec poskytuje pohľad mastnoty do vašich vlasov. Obsahuje dobrotu mandľový olej, kokosový olej, arganového olej, jojobový olej, ľaničníka olej a olivový olej. To je vaše vlasy jemné a hebké a nezanecháva žiadne lepivé alebo mastný pocit po umytí. Môžete tiež použiť tento olej ako sérum. Trvať 2 až 3 kvapky tohto oleja na vlasy a platia pre vaše vlasy ako okamžitá oprava kontrolovať vysušenie alebo krepovateniu.

Ceny a množstva: Rs. 193 na 100 ml.

4. L'Oreal Professional Hair Spa Oil:

Loreal Professional Hair Spa Oil prichádza s kombináciou prírodných olejov vyživujú vlasy. Tento olej obsahuje dobrotu vitamínu E a olivový olej. Zabraňuje oxidačné poškodenia a vyživuje svoje kadere zanecháva ju mäkkú, hladšie a lesklejšie. Pri použití ako vlasy sérum, poskytuje mäkkosť a ovládacie strapatenie.

Ceny a množstva: Rs. 250 na 100 ml.

Olej 5. Patanjali Coconut vlasov:

Patanjali Kokosový olej na vlasy je ideálny pre hydratáciu vlasov, bez toho by to mastný. Tento olej na vlasy je možnosť rozpočet príjemný. Vzorec tohto oleja na vlasy je 100% prírodný, ľahký, nelepivé a odmastené. Môžete použiť tento olej ako vrchný sérum pre suché a hrubé vlasy.

Ceny a množstva: Rs. 48 na 200 ml.

6. Garnier Fructis Goodbye Damage Hair Oil:

Garnier Fructis Goodbye Škody na vlasy Olej je formulovaný pre suché, kučeravé a poškodené vlasy. Tento nemastný olej na vlasy formule zanecháva vlasy mäkké. To zabraňuje poškodeniu vlasov s pravidelnými aplikáciami.

Ceny a množstva: Rs. 75 na 100 ml.

Olej 7. Vatika obohatený Almond vlasov:

Ďalšou možnosťou, rozpočet-priateľské Vatika obohatený Almond Hair Oil. Tento ľahký olej na vlasy obsahuje dobroty mandle, ibištek, olivami a muskroot. To vám poskytuje živené a nádherné vlasy. Jediná nevýhoda tohto oleja na vlasy je to, že obsahuje minerálny olej, ktorý by mohol poškodiť vlasy v dlhodobom horizonte.

Ceny a množstva: Rs. 70 na 200 ml.

8. Bajaj Almond Kvapky Olej na vlasy:

Bajaj Mandľový olej na vlasy je jedným z populárnych vlasových olejov v Indii. Obsahuje prírodné dobroty mandlí, ktoré vyživuje vlasy. Tento olej na vlasy je hydratačný a nedáva lepivé alebo mastný pocit na vlasy. Vzorec obsahuje 300% vitamín E, na rozdiel od iných pravidelných kokosového oleja na vlasy.

Ceny a množstva: Rs. 100 na 200 ml.

Olej 9. Khadi Ajurvédske vitalizujúce vlasov:

Tento olej na vlasy obsahuje prírodné rastlinné zložky. Je ľahký a bez chemikálií a parabénu.

Ceny a množstva: Rs. 350 na 210 ml.

Oil 10. Parachute Tender Coconut vlasov:

Padák Tender Kokosový olej na vlasy obsahuje prírodné dobroty čerstvého zeleného kokosu. Je bohaté na multivitamíny, ktoré chránia vlasy pred sucha, kader a rozštiepené končeky. Tento olej na vlasy je ľahký a zanecháva vlasy jemné a lesklé!

Ceny a množstva: Rs. 120 na 300 ml.

K dispozícii máte 10 hlavných odľahčené vlasové oleje, ktoré sú k dispozícii v Indii. Nenechajte sa vyhýbať olejovanie vlasy už nie. Ktorý z nich je vaše najobľúbenejšie zo zoznamu? Nezabudnite sa podeliť o svoje názory v sekcii Komentáre nižšie.

load...