Noviny

Top 10 japonských dizajnov Rangoli

Top 10 japonských dizajnov Rangoli

Rangoli pridáva na dôležitosti príležitosti alebo festival, a je vraj privítať bohmi. Ide o formu umenia, kde ľudia robia návrhy a vzory pomocou farieb, soľ, kvetov atď, na podlahe. V južnej Indii, rangoli je známa ako Kolam a je bežne k videniu. Krásne vzory a farebné umelecké dielo prichádzajú v rôznych veľkostiach, a môže byť považovaná za indickej graffiti. Môžu byť buď plná pestrých farieb alebo čisto bielu. Bez ohľadu na to, čo dizajn je to vždy vyzerá krásne a upúta pozornosť.

Pozrime sa na niekoľko známych návrhov South Indian Rangoli, ktoré sú kreatívne, farebné a zábavné.

1. Flower Rangoli:

Kvetinové vzory sú rôzne a občas trochu komplexu. Napriek tomu sú veľmi zaujímavé. Môžete použiť veľa farieb a dokonca aj rôznych kvetov, aby bolo viac umelecké. Môžete získať kreatívne s návrhmi, ako si nemusíte dodržiavať pevnú štruktúru. Tieto návrhy sú pomerne kvetinová, ale aj veľmi romantické. Je to dokonalé spojenie umenia a tradície.

load...

2. Mandapam Kolam:

Mandapan Kolam je svadobný špecialita. To môže vyzerať celkom zložité, ale keď členenie, dizajn je veľmi jednoduché a ľahké. Môžete nájsť tieto návrhy počas svadobnej sezóny, a tradície stále pokračuje.

3. Picture Rangoli:

Južné Indovia sú veľmi umelecké a návrhy v tejto kategórii jednoducho dokázať vyhlásení. Vytvárajú obrázky, ktoré sú veľmi podobné graffiti, ale využívajú skalné prášok miesto maliarskych sprejov. Design alebo umenia označuje snímku alebo dáva správu diváka. Tieto návrhy sú tak, správy orientované.

load...

4. Karthigai Kolam:

Karthigai je veľmi dôležitý festival zdrojov v južnej Indii, populárno známy ako Karthigai Deepam. Tento dizajn je obvykle vyrobená pri príležitosti tohto festivalu. Je zdobená zapálené lampy a Diyas. Je to veľmi jednoduché urobiť. Táto konštrukcia sa vykonáva pomocou kriedou a bielu rangoli farbu. Avšak, môžete pridať svoju obľúbenú farbu na to, ak si budete priať.

5. Dot Rangoli:

Táto jedna z Manu južných indických vzorov rangoli s bodkami možno vidieť u mnohých domov. Je vyrobená s použitím bieleho prášku horniny a pôdy. Tento návrh môže vyzerať veľmi zložité; Avšak, keď sa pozriete pozornejšie, zistili by ste, že návrhový vzor v centre tohto Rangoli bol zopakovaný na svojich 4 rohy. Tieto návrhy sú jednoduché, ako oni počítali bodky a čiary. Z tohto dôvodu nemôžete ísť s takými návrhmi zle. Ak ste začiatočník, jedná sa o najlepšie začať s. Prichádzajú v rôznych veľkostiach a vzory. Môžete si vziať si!

6. Motýľ Kolam:

Tento dizajn Rangoli je tiež vyrobený spojením bodky. Čo sa mi páči najviac o tomto návrhu sú zelená motýľov na hraniciach s modrými kvetmi a abstraktným hviezdou v strede. Vyzerá to krásne a pestré farby len pridať do svojej krásy.

7. Základný Rangoli:

To Rangoli je jedným z najviac základných prevedeniach. Jedná sa o veľmi jednoduchý, ale elegantný dizajn, ktorý je zvyčajne videný v pooja izbách. Obvykle South Indian Rangoli vzory sú tvorené spojovacími bodmi, ale jedná sa o kreslenie od ruky, ktorá vyžaduje vedľa bez námahy.

8. Kalash Rangoli:

Tieto návrhy sú používané pre konkrétne festival a sú považované za sľubný. Sú odrazom radosti a šťastia, ktoré festival symbolizuje. Tie by mali byť veľmi opatrní, keď budete pokračovať s týmito návrhmi, ako sa držať významné miesto, pokiaľ ide o kultúru a tradície.

9. Vtáky a kvety:

Obaja vtáky a kvety symbolizujú krásu a radosť. Tento dizajn Rangoli je radostný, živý a dáva vám pozitívnym Vibe v okamihu, keď sa na to pozrieť. Celý tento Rangoli sa vykonáva pomocou suchých farieb. Nie je to nádhera?

10. Big Single Flower Rangoli:

Posledný na mojom top 10. South Indian Rangoli zoznamu vzorov je to veľký kvetinový dizajn, ktorý používa iba kvetov. Dokonca aj južnej Indi love fúznej konštrukcie. Tento dizajn je veľmi podobný severnej indický kvetinové vzory rangoli. Čo si tento dizajn odlišné sú rohy a krivky. Je to naozaj vyzerá elegantná a krásna.

Sú to rôzne návrhy k rôznym príležitostiam. Vziať si z niektorého z vyššie uvedených návrhov a zvládnuť tento krásny umenia. Prosím vás, podeľte sa o svoje obľúbené dizajn s nami.

load...