Noviny

Top 10 írske tetovanie vzory

Top 10 írske tetovanie vzory

Írsko, s jeho bohaté dedičstvo a kultúry, je dôležitou destináciou na svete. Íri, s ich keltské predkami, a hlboko zakorenené náboženskej viery a povier, sa rozšírili po celom západnom svete. Íri mali obrovský vplyv na literatúru a umenie, vrátane umenia tetovania po desaťročia. Veľa šťastia kúzla, ako je ďatelina, keltských kmeňových motívy, náboženské symboly a gaelštine sú všetky hlavné írske príspevky k umeniu tetovanie. Tieto prvej desiatke írskej tetovanie sú vaše šance dopriať dobroty zdobenie tela s inšpirujúcim a estetické pôsobenie.

Najlepší írskej Tetovanie

1. Írsky Clover tetovanie:

Pre Írov je ďatelina alebo ďatelina má veľký význam, pretože znamená kresťanskej Trojice a je štátny znak tejto katolíckej krajine. Íri tiež držať na presvedčenie, že trojlístok so sebou prináša šťastie. Tento sýty tetovanie očividne kladie za cieľ priniesť s ním svoj spravodlivý podiel na šťastie.

2. "Mo Chuisle" írsky tetovanie:

Toto tetovanie jednoducho hovorí "Mo Chuisle", čo je írsky výraz pre bežné z hľadiska náklonnosti, napríklad "Moja láska" alebo "miláčik". Mať toto tetovanie napustené na koži, ktorá vám pripomenie zvláštne, že niekto, koho budete držať v blízkosti svojho srdca.

load...

3. "Fada Gan Iarracht" Irish Tetovanie:

"Fada Gan Iarracht" je írsky výraz, ktorý jednoducho znamená, že nič nemôže byť dosiahnutý bez námahy. Nech je to tetovanie inšpirovať čeliť životných výzvam čelom a tvrdo pracovať na dosiahnutie vašich cieľov. Toto tetovanie je zrejme estetické a inšpirujúce.

4. Tribal Art inšpirovaný Shamrock Tetovanie:

Keď sa dvaja populárne aspekty tetovanie stretnú, je to výbuch lesku, a to tetovanie je práve to. Toto tetovanie ukazuje írsky trojlístok sa zjavnou kmeňových zdobením, ktoré účinne zdôrazňujú tento kus umenia. Tento estetický trojlístok tetovanie je určite prinesie o jeho férový podiel na šťastie taky.

5. Írskej a americkej vlajky Tetovanie:

Toto tetovanie je zrejmá pocta ľuďom írskeho pôvodu, ktorí sa nazývajú Ameriku svoj domov desaťročia. Toto tetovanie dokonale integruje Írmi a americkú vlajku na znamenie solidarity medzi týmito dvoma veľkými krajinami. "Mangán" je Anglicized verzia írskej priezvisko, O Mongain.

load...

6. Celtic Irish motýľ tetovanie:

Motýľ má veľký symbolický význam pre keltské ľudí Írska. Motýľ symbolizuje slobodu, krásu a omladenie. Z toho dôvodu, že je obľúbeným motívom v írskej tetovanie. To Celtic butterfly tetovanie je inšpirujúca, rovnako ako estetický.

7. Multiple ďateliny Tetovanie:

Nikdy nemôžete mať príliš veľa šťastia; preto môžete mať nikdy príliš veľa ďateliny. Toto tetovanie zrejme stojí teóriu - čím viac, tým lepšie. Toto tetovanie, znázorňujúci rozptyl ďateliny na hornej časti tela, je aj estetická a predzvesťou šťastie.

8. Celtic Cross Irish Tetovanie:

Keltský kríž je populárny motív v írskej tetovanie a je symbolom pevné základy kresťanstva v írskej kultúry. Na rozdiel od jeho náboženský význam, keltský kríž je široko používaný v tetovanie pre svoju estetickú hodnotu a ako znamenie írskej identity.

9. Írsky Lebka tetovanie:

Lebky sú populárne tetovanie po celom svete, a to tetovanie je skvelý príklad toho. Táto lebka tetovanie, s írskou zelenú farbu a jeho spravodlivý podiel ďateliny, je vhodnou poctou írskeho ľudu.

10. Írsky vlajka tetovanie:

Toto tetovanie účinne zachytáva trojlístok napustené s žiarivými farbami írskej vlajky. Toto tetovanie je hold veľkému krajine Írsko. The Shamrock je určite prinesie šťastie a pozitivity.

Dúfam, že sa vám páčilo týchto tetovanie. Budeme späť s viac!

Ink svoju vášeň s tetovaním, ktoré nebudú ľutoval. Nájsť zaujímavé tetovanie na tvar vašej predstavu dobre.

load...