Noviny

Top 10 inšpiratívne tetovanie návrhy

Top 10 inšpiratívne tetovanie návrhy

Inšpirujúca tetovanie pomôcť splniť neustálu potrebu osoby sa postarať o dôležitých a dobré veci v živote. Inšpirujúca tetovanie sú estetické umelecké diela. Súčasne, oni podporujú a posilňujú nás cez tento neustále sa meniaci cesty zvanej život. Tieto prvej desiatke inšpirujúca tetovanie sú pokladnicou citácií pre život, lásku, silu a úspech.

Top Ten inšpiratívne Tetovanie:

1. "Verte k dosiahnutiu" Tetovanie:

Toto tetovanie jednoducho hovorí: "Ver, ako dosiahnuť", ktorá je inšpirujúca univerzálna pravda. Pre všetkých, ktorí tvrdo pracujú na dosiahnutí cieľov a naplnenie ambícií, to tetovanie je ideálny pre vás nájsť. Mať toto tetovanie replikované skúsený tetovanie, aby jasnosť tejto správy presvitať estetické tetovanie.

2. Pružné Spirit tetovanie:

Toto tetovanie je jasne umelecké dielo pre pružné ducha. Estetické a inšpirujúce, to tetovanie hovorí: "Take tieto zlomená krídla a naučiť sa lietať. Mať toto tetovanie replikované na svojom tele, kde je viditeľný pre každodenné inšpirácie.

load...

3. "oslobodiť" Tetovanie:

To nie je nezvyčajné, že sme sa často stávajú otrokmi niektorých aspektov nášho života. My jednoducho nechať svojej kariéry alebo iných záväzkov prevziať celý život. Toto tetovanie nám jednoducho pripomenie, že žiť slobodne. Nech je toto tetovanie byť inšpiráciou pre radostné a zdravé život.

4. "Nadýchnite Láska Exhale Hate" Tetovanie:

Nikdy nemôže byť príliš veľa dobrých vecí a láska je možno najlepší zo všetkých dobrých vecí. Toto tetovanie jednoducho radí, aby sme sa milovať toľko prioritu ako vzduch, ktorý dýchame. Nadýchnite lásku a vydychovať nenávisť je posolstvo tejto estetické dielo chce povedať.

5. "Bez boja nie je Progress" Tetovanie:

Toto tetovanie v čiernej ozdobných písmen, nám pripomína, že bez boja nie je žiadny pokrok. Nech je to tetovanie slúžiť ako pripomienka, že zakaždým, keď život hádže na vás výzvou, je to len pre dobro. Každý boj prekonať, je ďalším míľnikom na ceste k úspechu.

load...

6. Motýle a inšpirujúce správy Tetovanie:

Motýle sa nikdy nepodarí inšpirovať ako symbol slobody so svojimi krásnymi a nespočetných farieb. Toto tetovanie je inšpirujúce posolstvo, ktoré nám pripomína, že bolesť ustupuje radosti skôr či neskôr. Motýle v jemných pastelových odtieňoch slúži len na zdôraznenie tohto umeleckého diela.

7. Kotevné tetovanie s inšpirujúcim vyhlásenie:

Toto tetovanie, zobrazujúci kotvu a slová "Odmietam sa potopiť", by mohla veľmi dobre byť ideálny pre vás nájsť. Nech je to tetovanie bolo vyhlásenie a pripomienkou svojho pružného ducha, ktorý bude bojovať ďalej, nech sa stane čokoľvek. Miniatúrne ozdobený Kotva tu pridáva zdanlivé estetickú hodnotu tohto inšpiratívneho umelecké dielo.

8. "Nezabudnite milovať sami seba" Tetovanie:

Jednoduché, ale efektívne, tetovanie proste hovorí: "Nezabúdajte milovať sami seba." Už to tetovanie nafarbený na koži, aby sa stálou pripomienkou toho, aké dôležité je starať o svoje vlastné blaho. Let it inšpirovať vás postarať sa o a nechajte sa rozmaznávať, ako veľmi budete robiť pre svojich blízkych.

9. Lion King Inšpirujúca Tetovanie:

Každý, kto videl populárny Disney filmu "Leví kráľ" bude pamätať tento lev motív z filmu. Táto správa, ktorá prichádza spolu s týmto, Leví kráľ "tetovanie by nikdy nepodarí inšpirovať. "Spomeň si, kto si" je správa si kladie za cieľ toto inšpirujúce tetovanie dodať.

10. Vtáky v lete inšpiratívne Tetovanie:

Toto tetovanie, zachytávajúce celý rad vtákov v lete, prichádza spolu s inšpiratívne posolstvo: "Niekedy musíš pád, než sa naučiť lietať." pozorne pozorovať brilantné vykreslenie tmavých siluety vtákov v lete. Toto tetovanie je estetický, pretože je inšpirujúca.

Dúfam, že sa vám páčilo týchto tetovanie. Ešte nám zanechajte komentár nižšie.

Tetovanie For All je na jednom mieste aplikácie pre všetko, čo súvisí tetovanie. Nechajte sa inšpirovať a inšpirovať na komunitu užívateľov po celom svete.

load...