Noviny

Top 10 Imunita Zvyšovanie produktov

Top 10 Imunita Zvyšovanie produktov

Náš imunitný systém nás chráni znova a znova z celej rady ochorenie spôsobujúce choroboplodných zárodkov. Vzhľadom na vysoko znečistené a stresujúce doby, v ktorom žijeme, nemôžeme dovoliť, aby naši ostražitosť na okamih, pokiaľ ide o ochranu nášho zdravia. Okrem dobrá strava a cvičením, existujú určité doplnky, ktoré pomáhajú pri zvyšovaní úrovne svojej imunity.

Tu sme predstavovali je zoznam špičkových Ajurvédske a homeopatických prípravkov, ktoré zvýšia hladinu imunity. Tieto produkty pomôže nielen k posilneniu imunitného systému, ale tiež pomôže v boji proti ďalším chorobám. Tieto výrobky sú cenovo dostupné a sú ľahko dostupné online.

A čo viac, objednať teraz a dostať Rs 100 off na všetkých Ajurvédske a homeopatických prípravkov na 1mgayush. Kupon kód Ayush�

1. Baidyanath Chyawan - VIT sugarfree Chyawanprash

Baidyanath Chyawan - VIT sugarfree Chyawanprash je jediným Chyawanprash, ktorý má nulovú cukor a je pripravená z prírodných bylín a rastlinných extraktov. Hlavnou zložkou je amla, ktorá je bohatá na vitamín C, esenciálnych živín a minerálnych látok, ktoré pomáhajú zvýšiť imunitu a metabolizmus. Keďže výrobok neobsahuje cukor, a to aj tých s cukrovkou ho konzumovať. Diabetes postihuje hlavne srdce, obličky, pečeň, mozog, pľúca a kožu. Pravidelná konzumácia tohto Chyawanprash pomáha vyživovať tieto orgány a stimuluje dýchacie, nervové a obehový systém. To tiež pôsobí ako prírodný antioxidant a zvyšuje imunitu.

load...

Cena: Rs. 350

Kúpiť tu: 1mgAyush

2. Maharishi Amrit Kalash

Maharishi Amrit Kalash je starobylá Ajurvédske bylinné doplnok, ktorý poskytuje silu a rovnováhu imunitného systému tým ju chráni pred poškodením voľnými radikálmi. Okrem toho, že silný antioxidant, ale tiež zvyšuje hladinu energie. Pomáha pri zlepšovaní nervový a obehový systém príliš.

load...

Cena: Rs. 1790 Kúpiť tu: 1mgAyush

3. Baidyanath Swarna Makardwaj

Baidyanath Swarna Makardwaj pomáha udržiavať vitalitu a vitalitu medzi mužmi. Fyzická slabosť je častým príznakom u mužov, a vzhľadom k tomu, ich sexuálny schopnosti sú ovplyvnené. Tieto tablety sú skvelý liek na sexuálne slabosti a pomôcť pri liečbe tohto problému posilnenie ich imunitného systému.

Cena: Rs. 1493 Kúpiť tu: 1mgAyush

4. Blooume 20 Immunoforce Kvapky

Pravidelná konzumácia Blooume 20 - Immunoforce Drops je pleťový krém, ktorý pomáha pri budovaní imunity proti chrípke, opakujúce sa prechladnutia, nádcha, chronické prípady angíny, a liečebných zranených nervy. To je užitočné v rekonvalescencii rovnako.

Cena: Rs. 115 Kúpiť tu: 1mgAyush

5. Dabur Ratnaprash

Dabur Ratnaprash je vzorec nadupaný, ktorá pomáha bojovať proti únave a zlepšuje vytrvalosť, silu, energiu, vitalitu a silu tela. Produkt sa začal po rozsiahlom výskume podľa Dabur R & D centrá pomocou odvekú múdrosť Ayurveda. Vzorec pomáha pri znižovaní napätia dodaním energie tela.

Cena: Rs. 550 Kúpiť tu: 1mgAyush

6. Extrammune Tablety

Oslabenú imunitu má obrovský negatívny dopad na produktivitu v profesionálnej i osobný život. Extrammune tablety sú obohatené imunita-vylepšenia bylín. Pomáhajú v boji proti mikrobiálnym infekciám, stimulujú produkciu buniek infekcií bojovať, a pomôže obnoviť rýchlejšie z akéhokoľvek druhu choroby. Sú prírodné zosilňovače imunity, ktorých hlavné zložky sú haldy (Curcuma longa), Guduchi (Tinospora cordifolia), tulsi (Ocimum sanctum), a yastimadhu (Glycyrrhiza glabra).

Cena: Rs. 164 Kúpiť tu: 1mgAyush

7. Kapsule Imunita

Tieto kapsle Imunita z ekologického Indii sú tvorené katuki, Krishna Tulsi a Váňa Tulsi. Tieto kapsle poskytujú úľavu od prechladnutia, chrípky a iných infekcií. Pomáhajú pri budovaní a udržiavaní silného a zdravého imunitného systému.

Cena: Rs. 195 Kúpiť tu: 1mgAyush

8. ProImmu Kapsule

Konzumácia Prolmmu kapsule je prirodzenou cestou k posilneniu imunity organizmu. Oni sú vedecky dokázané bylinné imunitný potenciátor a majú imunitný ochranný účinok.

Cena: Rs. 152 Kúpiť tu: 1mgAyush

9. ADEL 48 - ITIRES kvapky

ADEL 48 kvapiek stimulovať a detoxikáciu celého lymfatického systému, posilniť obranyschopnosť nášho tela, a sú tiež považované za podporná liečba rakoviny.

Cena: 215 Rs Kúpiť tu: 1mgAyush

10. Echinacea angustifolia 1X tablet

Echinacea angustifolia 1X tableta je imunitný stimulant. Liek bol používaný po stáročia k posilneniu imunitného systému organizmu tým, že stimuluje aktivitu makrofágov. Tieto tablety pomáhajú v boji proti bežné príznaky oslabenou imunitou, ako sú lymfatické zápaly, otrava krvi, a infekčných ochorení. Sú tiež užitočné pre liečbu chrípky a prechladnutia.

Cena: Rs. 280 Kúpiť tu: 1mgAyush

Robustný imunitný systém je nesmierne dôležité v boji off mikrobiálnych infekcií. Poraďte sa s lekárom vedieť, ktorý z týchto výrobkov by bolo vhodné pre vás. Do podeliť o svoje názory s nami.

load...