Noviny

Top 10 hebrejských tetovanie

Top 10 hebrejských tetovanie

Aký je to pocit, keď starobylá biblie zanecháva svoje stopy na koži? Zaujímavé, že? Áno, tetovanie tiež čerpať inšpiráciu zo skriptov a je veľmi módne a cool, aby sa tetovanie na rôznych skriptov. Hebrejčina je jeden taký staroveký jazyk, ktorý je považovaný za Židov, aby sa ich rodný jazyk.

Niekedy hebrejskej tetovanie môže mať zvláštny spôsob, ako zle... Ach jo, takže človek musí dávať pozor plné tohto starobylého písomne ​​pred dostať to napísané na ich koži.

Ak máte záujem dozvedieť sa viac o hebrejské tetovanie, potom sa pozrite sa na tieto top desať hebrejskej tetovanie, ktoré sú jemné príklady vplyvu hebrejské písanie v súčasných tetovanie.

load...
Top Ten Hebrejské Tetovanie:

1. "Božie dieťa" hebrejské tetovanie:

Tento hebrejský tetovanie je perfektný štart do nášho zoznamu, ako to jednoducho hovorí, že "Božie dieťa" v hebrejčine. Toto tetovanie je vhodný spôsob, ako predvádzať svoju hlbokú vieru v Boha a zvláštne puto zdieľate so svojim tvorcom. Mať toto tetovanie replikované na koži, rovnako ako je tu zobrazené.

2. "Láska" Hebrew Tetovanie:

Tento hebrejský tetovanie jednoducho vysvetľuje na jedno slovo, ktorý robí svet ísť okolo ktorého je láska. Táto jednoduchá, ale atraktívny hebrejský tetovanie je subtílne spôsob, ako sa vyťahovať svoje romantické sklony. Nechaj si to malé, aby to jednoduché a držať sa odtieňa najtmavšiu čiernu pre maximálny dopad.

load...

3. "Shalom" Hebrew Tetovanie:

Shalom je populárny forma pozdravu v hebrejskom jazyku, a to jemné, ale napriek tomu atraktívny tetovanie dá slovo dobre využiť. Shalom je tiež používaný znamenať mier medzi dvoma subjektmi. Majú to napísané na vašej koži a nechať to tetovanie vás nadchne svojou krásou a hlboké posolstvo.

4. Tree a hebrejský Písmo Tattoo:

Toto tetovanie bola vytvorená s určitým cieľom inšpirovať. Hebrejské správa pod estetické stromu tetovanie je verš z Biblie s hlbokou správou. Tieto verše z knihy Žalmov jednoducho povedať "bude ako strom zasadený pri tekutých vodách, ktorý nesie dobré ovocie v pravý čas, ktorého listy nesmie vädnú a všetko, čo sa bude dariť.

5. "Aj to prejde" hebrejské tetovanie:

Táto hlboká Hebrew správa v podobe tetovania je zásadný inšpiráciou pre obvyklých veľkých alebo malých prekážok, ktorým čelíme v živote. Nech je to tetovanie byť zdrojom povzbudenie a stálou pripomienkou, že aj tie najťažšie úlohy v živote môžu byť prekonané.

6. "Ak nie som sám, kto budem pre mňa?" Hebrew Tetovanie:

Táto jednoduchá správa predstavovaný cez umenie tetovanie je skôr konštatovanie než otázka. Táto atraktívna a hlboký hebrejčina správu tetovanie jednoducho hovorí: "Keď nie som sám, kto budem pre mňa?" Keď sa pýši vo svojej originality a jedinečnosti je to tetovanie pre vás.

7. "Yahweh" Hebrew Tetovanie:

V hebrejskom náboženstvo Yahweh je stvoriteľom vesmíru, ktorý je bežne známy ako Jehova. Toto tetovanie je vhodný spôsob, ako chváliť náboženské a duchovné presvedčenie pre niektorých ľudí.

8. "Mlč" Hebrew Tetovanie:

Tento hebrejský tetovanie jednoducho hovorí: "Buď stále". Už to tetovanie replikované na koži, ako je znázornené tu a majú konštantnú pripomenutie, aby bol pokojný a odvážny v ťažkých časoch.

9. "Amazing Grace" Hebrew Tetovanie:

Nech je to hebrejčina tetovanie, že jednoducho hovorí: "Amazing Grace" byť inšpiráciou pre svoj život, ktorý vás udrží uzemnený a vďačný za všetko, čo máte. Replikovať tieto hlboké slová na kožu pomocou skúseného tetovanie jediného umelca.

10. "Spoločne navždy, večne":

Toto tetovanie preslávil Victoria Beckham jednoducho hovorí: "Spoločne večne a navždy" v hebrejčine. Mať toto tetovanie napísané na zápästí vyhlásiť svoju lásku pre svojho manžela či spriaznenú dušu.

Tak si vybrať niektorý z týchto desiatich najlepších hebrejskej tetovanie vzory, ktoré sú istí, že sa budete cítiť hrdí, pretože to patrí k dávnej biblii. Nezabudnite k poklesu pod vaše komentáre. Zostaňte štýlový pobyt nádherný !!

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...