Noviny

Top 10 havajských tetovanie

Top 10 havajských tetovanie

Slnko, pláže a more sú len niektoré z populárnych vlastností na Havaji. Avšak, tento zhluk ostrovov je tiež populárny pre ďalšia vec - ich prosperujúcej prastaré tradície tetovanie. Havajská tetovanie možno vysledovať do polynézskych domorodých a kultúrnych praktík dávnych dobách, ktoré pokladnicou kmeňovými motívy a vzory robia. Tieto prvej desiatke Havajské tetovanie sú nielen esteticky podmanivý, ale tiež do hĺbky pohľad do havajskej kultúry.

Top Ten Havajské Tetovanie:

1. Hawaiian Portrait Tetovanie:

Tento havajský portrét tetovanie hula dievčatá alebo tradičné havajské tanečnice vyniká jemnú tieňovanie prácu, ktorá mu dáva realistický a fotografickú kvalitu. Toto tetovanie je zrejme zrkadlovým obrazom havajskej kultúry a spôsobu života. Poznačte si tradičné havajské pokrývky hlavy a korálky okolo krku. Tieto jemné detaily dať mu pocit autenticity v súlade s havajskú tematikou.

2. "oháňa" Havajská Tetovanie:

Oháňa v havajskej znamená rodinu, a to tetovanie je účinný spôsob, ako vzdať hold svojim blízkym. Je tiež dobrým príkladom toho, ako by ste mohli využiť inšpirujúce a výrazné havajskej slovo pre inšpiratívne a hold tetovanie.

load...

3. Hawaiian Map Tetovanie:

Toto tetovanie proste líči zhluk havajských ostrovov. Ak ste boli na havajskej štátu v USA a chcú mať svoju lásku k tejto obľúbené prázdninové destinácie inked na vašom tele, je to perfektné tetovanie pre vás.

4. Hawaiian Honu tetovanie:

Havajská Honu alebo korytnačka, je obľúbený motív v havajských umení. V havajskej kultúry, to tetovanie je pocta k symbolickému významu korytnačiek. Pre Hawaiians, korytnačky symbolizujú dlhovekosť, bezpečnosť a duchovnú energiu, z ktorých všetky, aby to potenciálnym zdrojom inšpirácie.

load...

5. Hawaiian Žralok Tetovanie:

Väčšina Havajské motívy pre tetovanie sú požičal si od vodného života, ktorý je len prirodzené, s ohľadom na ich blízkosť k moru. Tento žralok tetovanie je dobrým príkladom havajského domorodé umenie začlenená do súčasných tetovanie. Bold a čiernej, je to najlepšie replikované, ako je znázornené tu.

6. Hawaiian Lönö Tiki Tetovanie:

Tiki je termín používaný sa odkazovať na vyobrazení domorodých božstiev v havajskom jazyku, zatiaľ čo Lönö je božstvo spojené s hudbou, plodnosti a pokoja. To Lönö Tiki tetovanie je perfektný vzorka autentického havajského umenia, ktorý stopuje jeho korene späť do polynézskych kmene. To má veľa estetické, kultúrne a dokonca aj inšpirujúca hodnotu.

7. Hawaiian Hibiscus:

Ibištek je kvetina štátu Havaj, takže je len prirodzené, že táto krásna kvetina nájde svoju cestu do havajského umenia. Pre Hawaiians, ibištek symbolizuje jemnú krásu, a na sebe kvet ibišteka za jedným uchom znamená, že osoba je zapojená do manželstva čoskoro. Treba mať na pamäti, aký význam má kvety ibišteka v havajskej tradície, to je len nutné, aby zaraďujeme tento havajský ibištek tetovanie na našom zozname.

8. Hawaiian Gecko:

Gekón alebo jašterice, sú neoddeliteľnou súčasťou havajskej / polynézskej umenia. Pre Hawaiians, gekón sú dobrý talizman, a zabíjať jeden je myšlienka priniesť nešťastie, čo je možno dôvod, prečo gekón motívy boli súčasťou havajského tetovanie od staroveku. To Hawaiian Gecko tetovanie je skvelý príklad havajského domorodé umenie.

9. Hawaiian Hula Girl:

Tento moderný stvárnenie havajskej Hula Girl je vraj vytvorený po vzore súčasných komiksových umeleckých trendov. Tento farebný Havajská tetovanie je skutočne vhodný spôsob, ako vystatuje svoju lásku na slnko a piesok na Havaji.

10. Hawaiian Kmeňová drak:

Draci sú mytologické bytosti, ktoré mali obrovský vplyv na tetovanie po stáročia. Tento drak tetovanie je dobrým príkladom havajského kmeňové odbore za použitia dračie motív. Drakov symbolizujú surovú silu vo väčšine kultúr, vrátane toho Hawaii.

Dúfam, že sa všetky tieto Havajské tetovanie oživil svoju myseľ. Takže, ak sa rozhodnete vpísať niektorý z týchto tetovanie na svojom tele, ktorý z nich si vyberiete. Podeľte sa o svoje názory vo svojich komentároch.

load...