Noviny

Top 10 ekologických masiek na vlasy k dispozícii

Top 10 ekologických masiek na vlasy k dispozícii

Masky pre vlasy sú lacný spôsob, ktorý ponúka salón, ako hýčkanie na tupé, poškodené, suché a znečistenie-hit vlasy. Dobrota vlasového masky dostane násobí, ak sú vlasy maska ​​organické povahy. Organické vlasové masky sú prírodné spôsoby, ako zvrátiť všetky známky poškodenia vlasov, pretože nepredstavujú žiadnu hrozbu pre kvalitu vlasov a vlasovej pokožky zdravie.

Ste veľký fanúšik ekologických produktov pre starostlivosť o vlasy? Je organický najspoľahlivejšie slovo pre vás, pokiaľ ide o kozmetickom priemysle? Potom si to skúsiť týchto 10 najlepších organických Masky pre vlasy!

1. Intensive Hair Repair Mask By Dermorganic:

DermOrganic je vedúcou značkou ekologických produktov. Intenzívna vlasová maska ​​Maska ponúkaná tejto značky je škoda záchranný keratín bohaté riešenie. Chráni vlasy pred zamotania tým, že je silný, hladké a hebké. Ponúka tiež dĺžku a lesk vlasov po aplikácii. To je tiež možnosť klimatizácie pre suché vlasy krásy.

load...

Cena: $ 18 Alebo 250ml

2. Maska Natural Brahmi Powder Hair By radič:

Tento práškový vlasy maska ​​podľa radič ukradne pochod na 2. Mieste v našom zozname 10 najlepších ekologických vlasové masky vďaka svojej jedinečnej bylinné formule. Tento práškový vlasové masky rozmaznáva všetky typy vlasov a opravy všetkého druhu vlasy problémy, ako sú otupenosť lupín a kader. To dodáva silu vlasových folikulov a núti je dlhší, silnejší a silnejší.

load...

Cena: Rs. 300 na 100 g

3. Organic africký Black mydlo Čistenie Masque By Shea Vlhkosť:

Tento úžasný vlasy maska ​​podľa bambuckého vlhkosti je možnosť sulfát-zdarma pre suché ošetrenie vlasov. Naložený s dobroty bambuckého masla, tie vlasy maska ​​ponúka izby s hlbokou výživu pre suché vlasy a vlasovú pokožku. To tiež udržuje suchú pokožku hlavy od lupín, ktoré môžu viesť k vypadávaniu vlasov inak.

Cena: Rs. 2039 na 340 g

4. Po Maska Sun Hair By Aveda:

Táto špeciálna organické vlasy maska ​​je naša exkluzívna hold ženám, ktoré trpia poškodením slnkom. Priame vystavenie slnku má obrovskú daň na vlasy. To robí vlasy suché, krehké a kučeravá. After Sun vlasy maska ​​by Aveda je vaša Slnko ochranu proti poškodeniu vlasov pre istotu. Morikue, aktívny proteín z tohto vlasové masky, dodáva silu slnku zasiahnuť slabé vlasy. Jeho zelené čajové extrakty brzdí tvorbu voľných radikálov, aby ukončili všetky ďalšie poškodenie vlasov.

Cena: Rs. 2456 na 125 ml

5. Organic Olive Oil Hair Mask By Amika:

Tento vlasy maska ​​je zaťažený dobra organického olivového oleja, ktorý hydratuje suchej pokožky hlavy a vlasové folikuly. Jeho unikátne organické zloženie dodáva silu krehké vlasové folikuly a chráni proti vypadávaniu vlasov tiež.

Cena: Rs. 3430 na 16,9 ounce

6. Hlboká Liečba Organic Hair Mask By Ionix:

Tento vlasy maska ​​podľa Ionix je unikátna organická formula formulované zvrátiť extrémne vlasy suchosť a poškodenie. Jemne hydratuje každý prameň vlasov a vyživuje pokožku hlavy.

Cena: 15 $ približne na 500 ml

Maska 7. Siníc Klimatizácia Hair Aubrey Organics:

Tento úžasný organické vlasy maska ​​je hlboko vyživujúci voľba pre poškodené dlhé vlasy. Je možné opraviť rozkoly, krepovateniu a dokonca zvrátiť poškodenia slnkom. To tiež chráni suchú a svrbiacu pokožku hlavy proti lupinám a odlupovaniu.

Cena: Rs.1, 706 4 Oz

8. Regeneračná hydratačná maska ​​na vlasy marockými Organics:

Táto blana zacielenie organické vlasové masky funguje dobre proti škodám spôsobeným vplyvom slnka, tepla a nadmerné styling. To účinne chráni vlasovú kutikulu pred poškodením a zároveň stiera doterajšej známky poškodenia vlasov taky. Jeho organické vzorec ponúka farebné zamykanie výhody.

Cena: 22 $ približne na 118,3 ml

9. Oprava maska ​​Awapuhi Ginger vlasy By Organix:

To je najlepší organické vlasy maska ​​pre suché vlasy. Je to keratín bohaté vlasy masku, ktorá ponúka bezkonkurenčnú lesk a silu pre všetky vlasové folikuly. Je hlboko vyživuje suché vlasy a robí je dlhšia a lesklejšie. To môže riadiť krepovateniu do určitej miery taky.

Cena: Rs. 725 na 236 ml

10. Hair Masque by ORS:

Tento organický vlasy maska ​​je kondicionér na vlasy poškodené v dôsledku farbu a teplo. Zlepšuje textúru zamotaný a lámavé vlasy. To dodáva silu a lesk, a to ako.

Cena: 10 $ približne na 312 gramov

Tieto úžasné organické vlasové masky sú pravdivé spoločníci žien trpiacich poškodenie vlasov. Účinne pracovať na obnove každý prameň vlasov a obnoviť stratený lesk, farbu a silu.

Ktorá organické vlasy maska ​​je vaša najobľúbenejšia? Myslíte si, používať vlasové masky z našej pick top 10 ekologických vlasové masky už? Do podeliť o svoje názory s nami v sekcii komentáre.

load...