Noviny

Top 10 dôvodov, prečo vegetariáni žijú dlhšie

Top 10 dôvodov, prečo vegetariáni žijú dlhšie

Zdravá strava nie je len o chudnutí. Jedná sa o zlepšenie kvality života. Robiť vegetariáni žijú dlhšie? Štúdia vykonaná na strednej dĺžke života vegetariánov a Pojedač mäsa má niektoré zaujímavé objavy. Podľa štúdie, vegetariáni na priemere majú o 12% menšiu šancu podľahol ochorenia než Pojedač mäsa.

Top 10 dôvodov, prečo vegetariáni žijú dlhšie:

Poďme sa pozrieť na top 10 dôvodov, prečo sa vegetariánom môže mať dlhšiu životnosť ako mäso jesť osoby.

1. Znížiť hladinu krvného tlaku:

Štúdie ukazujú, že vegetariáni, keď v porovnaní s ostatnými, majú nižšiu hladinu krvného tlaku. Štúdia dokonca uvádzajú, že vyhýbanie sa mäso a tranzitu do vegetariánska strava by mohla skutočne pomôcť v boji proti hypertenzii a zmierniť život ohrozujúce rizikám spôsobeným vysokým krvným tlakom.

load...

2. Menšie šance kardiovaskulárnych chorôb:

Štúdia vykonaná v roku 2017 dospela k záveru, že vegetariáni majú nižšie riziko vzniku kardiovaskulárnych chorôb, vrátane cievnej mozgovej príhody a srdcovej zástave. A toto riziko je nižšia o priepastných 32%.

3. Menej náchylné k diabetu:

Štúdia vykonaná na jedálničku mnohých ľudí naznačujú, že ľudia, ktorí nasledovali vegetariánsku stravu sú menej vystavení riziku cukrovky. Aj keď sa zistilo, že prechodom od non-vegetariánskej stravy na vegetariánsku stravu nemôže vyliečiť diabetes, ale môže to určite znížiť na zvyšujúce sa hladinu cukru v krvi a zmariť nežiaduce zdravotné problémy.

4. Vegetariáni majú väčšiu šancu štíhlejšie:

Štúdie preukázali, že vegetariáni sú menej podrobené kritickej problematike životného štýlu, tj obezity. Títo ľudia, vo všeobecnosti, sú štíhlejší ako non-vegetariáni. Vegetariáni majú nižšiu hladinu Body Mass Index (BMI) a hladiny cholesterolu. Ešte lepšie je, pohybujúce sa na čisto vegetariánskej stravy môže dokonca pomôcť mäsožravce stratiť mäkká tukové tkanivo a udržať váhový úbytok po dlhšie časové obdobie. Zdravšie ste, tým lepšie vaše dlhovekosť byť.

load...

5. Menšie pravdepodobnosť vzniku rôznych typov nádorov:

Štúdia vykonaná na Loma Linda University v Kalifornii, o vplyve vegetariánskej stravy na rakovinu naznačujú, že ľudia, ktorí nasledujú vegetariánsku stravu sú chránení pred rôznymi druhmi rakoviny. Kým ďalší výskum je potrebný na vytvorenie konečnej slovo Na základe tohto zistenia, štúdie ukazujú, že prechod na vegetariánsku stravu má svoje výhody. Ľudia sú preukázané, že majú lepší boj silu proti rakovine a dokonca zmariť opakovanie strašného zdravotného stavu.

6. Riziko podľahnutie až k život ohrozujúci zdravotný stav je Dolné:

Vegetariáni majú menšie hladiny cholesterolu a nasýtené tuky v ich telách v porovnaní s jedia mäso, čo znamená riziko rozvoja život ohrozujúcim stavom, je pomerne nízka. To na oplátku chráni vegetariánov z rozvojových a podľahol takých podmienok.

7. Menej náchylný k nálady a depresie:

Štúdia vykonaná na vplyv potravín na náladu v roku 2016 sa ukázalo, že ľudia s vegetariánskej strave sú menej náchylné na výkyvy nálady a depresie. Posun z mäsa alebo rýb strave vegetariánskej strave pomáhať ľuďom bojovej nálady hojdačky lepšie. Čím lepšie je vaša hladina nálady sú, tým viac bude vaša priemerná dĺžka života bude.

8. Nižšia úroveň stresu:

Nasledujúce vegetariánsku stravu môžu skutočne udržať hladinu stresu nízka a zlepšiť svoje šťastie kvocient. Strava bohatá na ryby a mäso naplňte telo kyseliny arachidonovej, ktorá je v súčasnej dobe 5 krát viac, než to, čo naši predkovia jedli. Vyššia hladina kyseliny arachidónovej je známe, že meniť funkciu mozgu, dlažby cestu pre zvýšené úrovni namáhania. Čím vyššie úrovne napätia, tým väčšie šance sú tam rozvíjať rôzne zdravotné podmienky, čo by mohlo znížiť svoje dlhovekosti.

9. Zvyšuje odolnosť výkon:

Každý z nás radi byť plná energie a v strehu vždy. Avšak, tam sú časy, kedy máte pocit, nízka. A teraz štúdie identifikovali silný vzťah medzi vaše energetickej hladiny a jedlo. Podľa vedeckých štúdií, konzumácia mäsa môže byť prekážkou vaše energetickej hladiny, ťahanie hladinu odolnosti na historickom minime. Výdrž a odolnosť vegetariánov sú vysoké v porovnaní s jedia mäso. Čím lepšie je vaša imunita sila, tým dlhšie váš život môže byť.

10. Lepší prístup k životu:

Tam je definitívny spojenie medzi svojím postojom k životu a to, čo jete. Ľudia, ktorí sa oddávajú vegetariánskej stravy je známe, že majú vyššiu úroveň pozitívny postoj. Mať pozitívny postoj je známe, že rozšíri svoj život v priemere o 7,5 rokov. Vegetariánska strava je dodávaný s radom zdravotných rizík. Avšak, dobrota vegetariánskych jedál prekonáva negatívne dopady. Diéta, ktorá zahŕňa zeleninu, rastlinné bielkoviny, a ovocie má nižšie úrovne faktorov rizikových spúšťanie, ako je cholesterol a nasýtené tuky. Okrem toho vegetariánskej stravy sú načítané s mnohými zdravotných propagáciu prvky, ako sú napríklad vlákniny, vápnik, draslík, horčík, vitamín B, vitamín C, vitamín E, karotenoidy a flavonoidy. To naozaj robí vegetariánska strava zvodné a lákavé. To nie je nikdy nuda s toľkými permutácií a kombinácií dostupných vegetariánskej stravy. Teraz, nie hop na vegetariánsku stravu len preto, že niekto povedal. Poraďte sa so svojím lekárom, vedieť, čo je pre vás dobré. Jesť zdravé jedlo mierne žiť dlhšie. Aká je vaša strava - vegetariánska, non-vegetariánska, alebo vegan? Máte pocit, že ste po správnej diéty? Čo musíte povedať o tomto článku? Podeľte sa o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...