Noviny

Top 10 domácich opravných prostriedkov pre Chigger Bites

Top 10 domácich opravných prostriedkov pre Chigger Bites

Rovnako ako roztoče, roztočce sú malé a chlpaté členmi čeľade pavúkov. Jedná sa o červenú farbu a sú paraziti, ktorí sajú krv oboch zvierat a ľudí. Roztočca zostať v lesnatých oblastiach, burinu záplat a dlhé trávy. Inými slovami, môžete si nájsť Chigger tam, kde je hustá vegetácia!

Zvyčajne sa zameriavajú chlpaté zvieratá a ľudí. Medzi cieľové oblasti zahŕňajú podpazušie, triesla, členky, pod kolenami a pása. Chigger uhryznutie môže spôsobiť pocit svrbenia a podráždenie. Ale ako zaobchádzať Chigger uhryznutie? Nebojte sa, tieto uhryznutie sú zvyčajne neškodné a môže byť ľahko liečiť pomocou jednoduchých domáce opravné prostriedky.

Dráždi? Áno! Život ohrozujúce? Rozhodne nie! Chigger uhryznutie sú neškodné, ale môže spôsobiť vážne svrbenie a podráždenie.

Tu sú niektoré domáce opravné prostriedky pre Chigger Bites, ktoré môžete vyskúšať:

1. Take horúcim vodným kúpeľom:

Vo chvíli, kedy ste uhryznutý týmto roztoče, sa horúcom vodnom kúpeli. Tým sa zníži intenzitu uhryznutie. Umyť telo s teplou vodou a mydlom. Ovláda nástupu symptómov, ako je červená vyrážka, svrbenie a hrbole alebo pľuzgiere.

load...

2. Pomocou Ice balenia:

Jedným z najlepších spôsobov, ako získať rýchlu úľavu od uhryznutie Chigger používa ľadový obklad. Môžete použiť špeciálne vrecúško s ľadom, ktorý sa používa na tento účel. Prípadne stačí dať nejaké kocky ľadu v bavlnenou handričkou a zabaliť s plastovou fóliou. Teraz, aby tento balík na skus.

To poskytne okamžitú úľavu od pocitu svrbenia. Krémy môžu byť tiež použité, ale to je najlepšie sa poradiť so svojím opatrovateľa, pretože niektoré krémy by mohli spôsobovať alergie a iné nežiaduce účinky.

3. Využívať Soda:

Jedlá sóda je k dispozícii takmer vo všetkých kuchyniach. Môžete ju použiť, aby účinne liečiť Chigger uhryznutie. Zmiešajte s vodou a jedlú sódu, aby sa jemné pasty. Použiť túto pastu na postihnuté miesta pre rýchlu úľavu.

load...

4. Use Your fénu:

Mnoho ľudí používa tento tradičný domáci liek na Chigger uhryznutie. Aby sa vaše sušič vlasov a držte ho 5 cm od Chigger uhryznutie. Blow sušičky s výhľadom na sústo pre asi 2 minúty. Je prekvapivé, že to pomôže pri znižovaní svrbenie značne ktorá je spôsobená v dôsledku Chigger uhryznutie.

5. Lak na nechty Použitie:

Chigger uhryznutie spôsobiť veľa svrbenie a podráždenie. Ak budete pokračovať v jeho poškriabaniu, uhryznutie stáva červené a boľavé a svrbenie zvyšuje ďalej. Povlak postihnutú oblasť s lakom na nechty zabraňuje poškrabaniu. Ďalším spôsobom, ako zabrániť poškriabaniu žiada Elmera lepidlo na postihnutú oblasť.

6. Zníženie svrbenie S Ace Bandage:

Nadmerné svrbenie môže byť tiež znížená tým, že balí eso obväz na postihnutú oblasť. Tým sa preruší prívod vzduchu, čo znižuje svrbenie v poradí.

7. Upokojujúce Vplyv Calamine:

Upokojujúce CALAMINE mlieko poskytuje okamžitú úľavu od zápalu a svrbenia. Uplatnenie CALAMINE krém znižuje svrbenie spôsobené Chigger uhryznutie. Takisto mäkne červenú vyrážku.

8. Ústna voda ako dezinfekčný:

Môžete použiť dobrý ústnu vodu Listerine ako získať úľavu od zápalu a svrbenie spôsobené Chigger uhryznutie. Prvý umyte mydlom a teplou vodou. Namočte jeden vatový tampón v Listerine ústna voda a priamo aplikovať na postihnuté miesta.

9. Ricínový olej pre lepšiu úľavu:

Ricínový olej má zvláštne vlastnosti, ktoré znižujú svrbenie a lieči zápal a podráždenie spôsobené hmyzom vrátane Chigger uhryznutie.

10. Soľ a Vicks Mix:

Zmes Vicks VapoRub a soli pri aplikácii počas postihnutých oblastí, dáva okamžitú úľavu od svrbením a zápalu. Naneste ju na pohryznutí miestach počas noci pred spaním a ráno k zníženiu vyrážky, opuch a svrbenie.

Chigger uhryznutie môže spôsobiť vážne podráždenie, pokiaľ nie sú ošetrené rýchlo. Môžete použiť niektorý z vyššie uvedených nápravných opatrení, aby účinne liečiť príznaky spôsobené Chigger uhryznutie a ísť na vašej ceste, bez toho, aby pocit svrbenia alebo bolesti!

Čo používate na liečbu svrbivé Chigger uhryznutie? Poznáte nejaké ďalšie domáce opravné prostriedky pre Chigger uhryznutie? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...