Noviny

Top 10 dizajnu zednárenského tetovania

Top 10 dizajnu zednárenského tetovania

Free Murivo je prastaré tradície nasleduje tajnej spoločnosti vysoko kvalifikovaných mužov veľkú povesť a slávu. Je čisto na základe zásad dobrej vôle voči ľudstva a pokrok vedy a poznania. Free Murivo bolo tiež príčinou mnohých špekulácií a tajomstvo kvôli mlčanlivej povahe organizácie. Keďže sa jedná o opakujúce sa prípad umenie odrážajúce života Free Murivo tiež mal významný vplyv na tetovanie. Tieto prvej desiatke slobodomurárskej tetovanie sú skvelé príklady práve to.

Top Ten slobodomurárskej Tetovanie:

1. Slobodomurársky Horné rameno tetovanie:

Slobodomurárskej tetovania sú známe pre použitie najrôznejších geometrických vzorov k vytvoreniu umenia. Toto tetovanie môže znamenať len málo alebo vôbec nič, ale to sa držať veľa estetický vzhľad. Mať toto tetovanie replikované skúsený odborník tetovanie len aby sa zabránilo neporiadok up.

load...

2. Symbolický slobodomurársky Upper Arm Tetovanie:

To slobodomurársky tetovanie "G 'začlenená do neho nemá držať veľký význam ako, G' je skratka pre geometriu. To je zásada, že zadarmo Murivo stojí ďalej. Geometria je neoddeliteľnou murárov, pretože je symbolom presného výpočtu a rovnováhu medzi všetkými vecami. Už to tetovanie napísané na vašej koži, aby vás inšpirovať žiť vyrovnaný život.

3. Slobodomurársky Eye Tetovanie:

Toto tetovanie líči slobodomurárskou oko alebo "božie oko", ktorý je symbolom všetkého vidia Boha, ktorý je schopný sa s nami stretnúť v mieste našej potreby. Umožňuje to slobodomurárskej tetovanie byť symbol vášho hlbokej viery a viera v dobrotu a lásku Božiu.

load...

4. Slobodomurársky Virgin Tetovanie:

To slobodomurársky tetovanie líči Panny Márie prihováral za človeka k Bohu. Kresťanstvo je úzko spojená s slobodomurárstvu. Tak to je len prirodzené, že to má vplyv slobodomurárskej umenia, a to slobodomurárskej tetovanie je dobrým príkladom. Poznačte si jemné tieňovanie prácu, ktorá dáva tetovanie realistickú kvalitu, ktorá je takmer fotografická.

5. Slobodomurársky Lebka tetovanie:

Lebky sú tak populárne v tetovanie, že žiadny žáner je ponechané bezo zmeny nimi. To slobodomurársky tetovanie používa lebky motívu v ohnivo oranžovej v kontraste s celkovým umeleckým dielom v jednofarebných odtieňoch čiernej a šedej. Toto tetovanie je určite prilákať pozornosť, nech ste kdekoľvek.

6. Slobodomurársky predlaktia Tetovanie:

To slobodomurársky tetovanie je otvorených viac interpretáciou, takže je najlepšie sa držať na hodnote dizajne tohto umeleckého diela. Toto tetovanie vyniká koncept, ktorý je abstraktná a tajomný. To bude mať ten, kto narazí na to sústredil hlboko nájsť vnútorný skrytý význam tohto umeleckého diela.

7. Zednářští Finger tetovanie:

Ak hľadáte pre prst tetovanie, ktoré sú umelecké a mužský, potom tieto prst tetovanie sú ideálne pre vás nájsť. Každá slobodomurársky prst tetovanie tu znázornené prichádza s vlastným symbolického významu, ktorý môže byť vodítkom a inšpiráciou vo svojom každodennom živote.

8. Slobodomurársky Eye Arm Tetovanie:

Toto rameno tetovanie slobodomurársky Eye vyniká účinné zatienenie práce a jedinečné stvárnenie kvetinovými motívmi. Tento zložitý kus tetovanie by mal byť výzvou pre replikáciu. Tak to je najlepšie využiť služby skúseného tetovanie.

9. Hrudník tetovanie slobodomurársky:

To slobodomurársky hrudníka tetovanie vytvorené pomocou primárnej odtiene oranžovej a čiernej vyniká svojou zložitú konštrukciu a pulzujúca použitia farieb. Opäť štandardné slobodomurársky "G", ktorá je symbolom geometria, čo je zásada, na ktoré zdarma Murivo stoja, je používaný v tomto tetovanie naznačovať slobodomurárskej tému.

10. Alchemy ručné a slobodomurárske očí tetovanie:

Alchýmia ruka alebo "Hand záhad" je symbolom transformácia človeka do Božej av tomto tetovanie je Alchemy ruka vedľa seba s slobodomurárskou okom, ktoré robí tento zložitý abstraktné umelecké dielo otvorené mnohých interpretáciám. Už to replikované na koži by skúsený tetovanie len odborník.

To sú naše top obľúbené slobodomurárskej tetovanie vzory. Ktorý z nich je vaše najobľúbenejšie? Strieľať komentár a dajte nám vedieť!

Tetovanie na celý život, takže si spojená do komunity a tvar vašej tetovanie predstavu o najlepší vplyv.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...