Noviny

Top 10 dizajn tetovanie atrament Miami

Top 10 dizajn tetovanie atrament Miami

Miami atrament tetovanie stalo, že sa tie farebné a módne Body Art vzory v móde v dnešnej dobe. Bezpočet ľudí na svete sú v láske s týmito štýlovými vzormi pre svoje jedinečné a tučným odvolanie. Atramentové tetovanie Miami sú k dispozícii v oboch dočasné a trvalé formátov. Obaja muži a ženy môžu ozdobiť tieto živé tetovanie, ktoré sú dostupné v rôznych prevedeniach. Zistiť odbornej Miami atrament tetovanie návrhárov nie je náročná úloha; Doteraz sú najmódnejších tetovanie vzory práve teraz.

Top 10 Miami Ink Tetovanie:

Hlavným rysom tetovanie Miami je ich živé a bohaté farby. Vzory tetovanie, ktoré pochádzajú z populárnej televíznej show, ktoré schmatol svet s ich galantný prístupom. Ideálne pre všetky vekové kategórie, Miami tetovanie má čo ponúknuť zo svojej širokej palete zbierok. Tu sú niektoré z najlepších zbierok Miami atrament tetovanie, ktoré sa predvádza najviac od nositeľa.

1. Anjel tetovanie:

Anjel tetovanie je ideálny pre ženy, ale muži môžu nosiť ukázať lásku k svojej milovanej. Tento vzor tetovanie premieta predovšetkým obraz anjela uprostred kvetinovú atmosféru. Tetovanie je roztomilý v odvolaní a vyzerá krásne na pažiach a chrbte. Jedná sa predovšetkým o trvalé tetovanie, ale niektorí vedúci tetovanie návrhári prichádzajú s dočasnými vzormi rovnako.

load...

2. Dandelion:

Inovatívny typ tetovanie, púpava je predovšetkým čiernobiely vzor. Obraz je dodávaný s dievčatko alebo chlapčeka skloniť pred kvitnúce rastliny, ktorý je často v porovnaní s púštnym Moonflower. Obraz nastaví bezstarostnú vzhľad a čakanie prístup malé jedného. Vzor je ideálny pre každého, najmä pre mladú hviezdu, ktorá je práve zo školy.

3. Chicano štýl prestriekaný Palivová nádrž:

Tento model je všeobecne stála a vyzerá skvele na kolesách a autá. No, môžete ich čerpať na svojej časti tela rovnako. K tomu, všetko, čo potrebujete, je široká oblasť, kde si môžete dobre kresliť. Zadná časť tela je preto považovaný za najlepšie, ak chcete čerpať tento vzor na tele. Farebný dizajn, vzor je dosť v pohode pre premietanie vzhľad Casanova nositeľa.

load...

4. Diablova krákania:

Chic napriek tomu desivé, Diablova Kejha tetovanie je najlepšie pre toho, kto je v láske s fikciou. Tetovanie je najlepšie pre ľudí spojené s rockovými kapelami. Smejúci sa diabol evokuje chytré osobnosť nositeľa.

5. Cobra tetovanie:

Kobra tetovanie je v móde navždy. Vyzerá to veľmi nádherné, a predstavuje silnú osobnosť nositeľa. Najlepšia časť vzoru je, že je dočasné a môžu byť odstránené kedykoľvek. Najlepším miestom na to kobru sa nachádza na hornej časti paže.

6. Kvety a kríž:

Pekne vyzerajúce tetovanie, kvety a kríž je ideálny pre toho, kto je zamilovaný do svojej náboženstvo. Tetovanie prichádza s obrazom kvety a kríž spolu, zobrazujúci lásku nositeľa k Bohu. Tento typ tetovanie je obvykle natiahnutý na hrudi aplikátora.

7. Vlastné puzdro:

Čo znamená názov tohto tetovanie navrhnúť? Áno, máš to v poriadku. Oni sú menovaní tak, že vyzerajú ako predĺženie vášho oblečenia. Všeobecne možno aplikovať na hornej časti paže, tento kvetinový tetovanie vyzerá rozšírenej časti rukávov.

8. Golden Eagle:

Populárna jeho motív, zlatý orol tetovanie je najviac predvádza muži. Sú veľmi tučné a živé, predstavuje univerzálne osobnosť nositeľa.

9. Najnutnejšie:

Essentials sú najlepšie, keď aplikuje na zadnú časť tela. Všeobecne platí, že tetovanie platí čiernu farbu pre odovzdávanie odvážny vzhľad.

10. Meno vaša noha:

Toto tetovanie, ako už názov napovedá, vyzerá najlepšie na niečí nohy. Jeden môže písať jeho meno v tomto tetovanie štýle. To vyzerá jednoducho a možno vyvodiť aj doma. Pomenovať vaša noha je dočasný druh tetovania.

Dúfam, že sa vám páčilo týchto Miami Ink tetovanie. Ešte nechajte nám svoje pripomienky nižšie.

Nájsť všetky top návrhy v tomto tetovanie galérie spolu s 8000 ďalšími nápadmi.

Zdroj obrázku: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...