Noviny

Top 10 dizajn tetovania väzenia

Top 10 dizajn tetovania väzenia

Väznica v západných krajinách bol pokladnicou unikátny tetovanie na dlhú dobu. V poslednom čase väzenskej tetovanie dostali pod skenerom o bežných tetovanie umelcov a teší veľkej popularite medzi klientmi s afinitou k Bad Boy obrazu. Ak hľadáte pre macho tetovanie, potom tieto prvej desiatke väzenia tetovanie je miesto, kde vaše hľadanie končí.

Top Ten Väzenskej tetovanie:

1. "Gott Mitt Uns" ruská väzenia Tetovanie:

Tieto tetovania sú neoddeliteľnou súčasťou identity ruských zajatcov. "Gott Mitt uns" jednoducho znamená "Boh s nami", zatiaľ čo železný kríž pod Adamove jablká je kontroverzný nacistický symbol. Väzenskej tetovanie v mnohých prípadoch môžete naraziť ako náhodné vzory a motívy v oblasti hrudníka a predlaktia. Avšak, tieto ruskej väzenskej tetovanie majú schopnosť držať osobný význam.

load...

2. Diabolical väzenia Tetovanie:

To nie je nezvyčajné pre väzenskej tetovanie byť diabolský v prírode. To silne tetovaný väzeň v cele smrti, zo Spojených štátov je desivý príklad diabolského tetovanie. Nie príliš ľahko replikovať, to silne tetovaný telo prichádza s jeho spravodlivý podiel na bolesť rovnako.

3. Ruská väzenia Tetovanie:

Táto ruská väzenia tetovanie má náboženské konotácie, ktoré sú veľmi ťažké ignorovať. Poznačte si kríža v pozadí a dýkou sa vrhol do hlavy, čo vyzerá ako Satan. Ironické napriek tomu pravdivé väčšina ruských alebo Mexické zločinci sú tiež katolíci hardcore, čo značne ovplyvňuje tetovanie, ktoré vykazujú na svojich telách.

load...

4. Americká väznice Tetovanie:

Tieto tetovania na tele väzneného amerického zločinca vynikajú svojou morbídne povahy. Poznačte si nacistickej svastiky, tesne pod Adam jablko, ktoré zrejme značí, rasistické ideológie. Tiež bližšom pohľade na predlaktí tetovanie, ktorá sa zdá takmer náhodne, ale vo väčšine prípadov sa držať osobný význam pre osobu, na ktorého koža také tetovanie sú vpísané.

5. Päťbodový Crown väzenia Tetovanie:

Toto väzenie tetovanie predstavovať päťbodové korunu si nie je len obyčajné tetovanie, ale namiesto toho označuje gang Latin Kings od Columbia. Ako vždy v prípade väzenských tetovanie, každý tetovanie má svoj príbeh za ním. Väčšina väzenskej tetovanie sú vpísané v samotnej väzení len s ihlami a zlé farby.

6. Väzenskej zápästia Tetovanie:

To je dokonalý príklad toho, ako väzenia tetovanie sa môže zdať náhodné alebo dokonca non-sensical pre neskúsených oko. Pozrite sa bližšie na to, čo sa javí ako náhodné farebnými doplnkami a uvidíte spoločné motívy, ako hviezdy alebo palec hore znamenie.

7. "Mi Vida Loca" Väzenie Tetovanie:

Tieto tri bodky bežne vyskytujú na rukách alebo v blízkosti očí jednoducho nie je nejaký náhodný tetovanie zjazvenie ale znamená "Mi Vida Loca" v španielčine alebo "Moje šialené Life" v angličtine. Tieto tri bodky líči príbeh deprivácie, beznádeje a život naplnený násilia a trestných činov.

8. Humorné Russian Tetovanie:

Nie všetky väzenskej tetovanie sú neradostné alebo diabolský v prírode, a to tetovanie je dokonalým príkladom. Toto tetovanie predstavuje kamarátstvo medzi väzňami, ktoré je zložité, no zásadné vzhľadom sú nútení žiť spoločne dohromady pre veľkú časť svojho života vo väčšine prípadov.

9. Slza väzenia tetovanie:

Bežným väzenia tetovanie by slzy zapísané v kútiku očí. Slza tetovanie predsa majú rôzny význam, v niektorých miestach mohli slza tetovanie znamenať dlhý trest odňatia slobody a na iných miestach by to mohlo znamenať, že človek spáchal vraždu.

10. Mexické väznice Tetovanie:

Mexická väzeň je známe, že je hlboko veriaci a so silnou vierou v okultné a to tetovanie odráža. Toto tetovanie je zrejme inšpirovaný aztéckej umenia, ktoré sa majú silný vplyv na moderné denné mexickej kultúry.

Dúfame, že tento článok na Top 10 väzenských tetovanie bolo zaujímavé. Vyberte si svoj obľúbený model a definovať svoju identitu s týmto zaujímavým body art. Uistite sa, že pošlite nám svoje cenné názory.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...