Noviny

Top 10 dizajn tetovania Phoenixu

Top 10 dizajn tetovania Phoenixu

Phoenix, vták z gréckej mytológie je symbolom znovuzrodenia a regeneráciu. Takže, ak máte nikdy nevzdáva a vyzdvihnúť sami zakaždým, keď spadne, je to len apt, že budete čítať ďalej o týchto diel v umení tetovanie, inšpirovaný fénixa. Tieto prvej desiatke Phoenix tetovanie sú si istí, že ste dôkladne inšpirovať.

Top Ten Phoenix Tetovanie:

1. Phoenix Späť Tetovanie:

Ak hľadáte pre brilantné kus umeleckého diela na pokrytie celej hornej časti chrbta, to fénix tetovanie je ideálny pre vás nájsť. Poznačte si, ako zdobené krídla pokrýva rozlohu chrbta a jemné chvostové perá dostať až k pásu. Získať si ostrieľaný tetovanie replikovať to a máte víťaza tetovanie predviesť!

load...

2. Phoenix brucho Tetovanie:

Tento pás tetovanie, zobrazujúci fénixa v lete, je vhodná brucho tetovanie, ktoré dodáva určitú hranu a sex-appeal do svojich pasov. Poznačte zložitých detailov chvost a pozorne sledovať, ako sa dostane okolo chrbta. Zostať verný dizajn a koncepcie, ako je znázornené tu. Využiť služieb odborného tetovanie replikovať to.

3. Silver Phoenix miniatúrne Tetovanie:

Tento miniatúrny strieborný fénix tetovanie dizajn môže byť účinne napísané na zátylku krku, zápästí a členkov alebo za ušami. Avšak, aby to malé a zostať verný k návrhu, ako je znázornené tu.

load...

4. Abstrakt Phoenix Tetovanie:

Tento abstrakt Phoenix tetovanie je pre tých, ktorí s afinitou k abstrakcii. Všimnite si, že tetovanie bolo vytvorené predovšetkým pomocou zakrivené línie. Nenechajte si ujsť krídla a chvost v podobe veľkých singulární páperových motívy. Jemné a atraktívne, to tetovanie je najlepšie replikované skúsený tetovanie.

5. Tribal Phoenix Tetovanie:

To fénix tetovanie, silne inšpirovaná tribal umeleckých foriem, je definitívne pastvou pre oči. Pozrite sa pozorne na to, ako to tetovanie je rad zakrivených čiar, ktoré účinne zachytávajú fénix. Pozrite sa na zložité krídla a chvostové detailov, a ste si istí, že chce tento napísaný na svojej koži. Avšak, to je najlepšie mať to replikované skúsený tetovanie jediného umelca.

6. Fierce Phoenix Tetovanie:

Ak ste bojovník a získali rad tvrdých súbojov uspieť v živote, tento divoký fénix tetovanie je ideálny pre vás nájsť. Všimnite si, ako je fénix chystá zaútočiť a jeho divoký výraz. Toto tetovanie je pre bojovníka vo vás.

7. Phoenix Brucho Tetovanie:

Toto tetovanie bude ťažká úloha zopakovať. Avšak, ak sa to robí správne, môže to byť istí, že kráska s obrovskou sex-appeal. Zostať verný konceptu, ako je znázornené tu. Využiť služby skúseného tetovanie a môžete mať kus brilantnej kresby vpísanej na koži.

8. Farebné Phoenix Tetovanie:

Toto tetovanie, zachytávajúce Phoenix vo svetlom odtieni oranžovej má ohnivý, bezkonkurenčnú kvalitu. Kopírujúci tento tetovanie by mohlo mať za následok hodinách usilovnej umeleckého diela. Za týmto účelom budete potrebovať pomoc skúseného tetovanie s pôsobivým portfóliom nadživotnej umeleckých diel.

9. Orange Phoenix Späť Tetovanie:

Tu je ďalší fénix tetovanie dizajn, ktorý účinne pokrýva rozlohu hornej časti chrbta. To bolo opísanie v odtieni ohnivej oranžovej. Toto tetovanie je umenie čisté geniality a to bude trvať len iný génius, aby replikovať to.

10. Subtle Phoenix Tetovanie:

Ak sa chcete inšpirovať elegantné a subtílne Phoenix tetovanie, to je ideálny pre vás nájsť. Zostať verný konceptu. Avšak, máte možnosť experimentovať s farbou alebo výberom ako na miesto, kde chcete, aby tento kus umenia zapísaný na svojom tele.

Dúfam, že sa vám páčilo týchto fénix tetovanie. Ešte nám zanechajte komentár nižšie.

Tie môžu byť perfektné tetovanie nápady, aby vám inšpiráciu; pozitívne a elegantný.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...