Noviny

Top 10 dizajn tetovania Geisha

Top 10 dizajn tetovania Geisha

Gejše sú japonské zabávači, ktorí trávia celý život venuje pestovať tradičnú japonskú kultúru. Geisha to mať zmysel pre štýl a manierizmu, ktoré sú jedinečné a tajomné, ktoré im obľúbenou inšpiráciou pre umenie robí. Geisha umenie je prastaré tradície, ktorá sa rýchlo získava pevnosť v tetovanie. Tieto prvej desiatke gejša tetovanie vám presne ukáže, prečo gejša tetovanie sú druh dávať pozor.

Top Ten Geisha Tetovanie:

1. Geisha Horná Späť Tetovanie:

To gejša dievča tetovanie na hornej časti chrbta je jednoznačne dielom majstra. Poznačte si pravosť tohto tetovanie výstavné, kedy v porovnaní s gejša kultúru Japonska a sledovať, aký je ozdobné tradičného gejša pokrývky hlavy.

2. Farebný Geisha Tetovanie:

Toto tetovanie má určite starý šarm, ktorý je ťažké poraziť. Pozrite sa pozorne na subtílne použitie farebného odtieňa mäkké ružovej, ktorý je takmer sotva tam. Jemná tieňovanie a zdobené kvetinové motívy pridať iba k celkovej odvolania tohto výtvarného diela. Nie je ľahko replikovať, by ste s najväčšou pravdepodobnosťou musieť stráviť nejaký čas nájsť perfektné tetovanie vpísať toto umelecké dielo na koži.

load...

3. Ramená Geisha Tetovanie:

Veľmi málo tetovanie s tematikou gejša diať tak, aby vyhovovali muža a za to, že to tetovanie je skutočne unikátny. Táto horná časť ramena gejša tetovanie stojí za vynikajúce výsledky a jej jemné umenie. Pozrite sa pozorne na subtílne použitie farieb a ste si istí, musí byť očarení.

4. Farebný Ramená Geisha tetovanie:

To gejša tetovanie vyniká živé použitia farieb ako je oranžová, pruská modrá a koralové modré. Poznačte si autentického kimono dizajn, ktorý prispieva k celkovej odvolania tohto hrôza inšpirujúca gejša tetovanie.

5. Geisha zápästia tetovanie:

Tento zápästie tetovanie účinne líči hanblivý gejša a je určite pozornosť všetkých na vás. Držte sa o pravosti tohto kusu. Ak chcete mať to replikované na koži, potom je jeho najlepšie, aby vyhľadal služby znaleckého tetovanie, aby nedošlo k pokaziť túto výnimočnú umelecké dielo.

load...

6. Black And White Geisha Tetovanie:

To gejša tetovanie so svojím odborným tieňovanie a všeobecne umelecké dielo vyniká veľmi unikátne. Pre jeho použitie farby antracitovo šedej farby, ktorá dáva tetovanie kvalitu starú čiernobielu fotografiu, ktorá bola mierne uschnuté tým zubom času. Toto tetovanie má veľkú retro odvolanie pre tých, ktorí s vášňou pre starej školy umenia a collectables.

7. Súčasná Geisha tetovanie:

Tento moderný gejša dievča tetovanie je pre tých, ktorí zrejme chceli dať moderné zvrat k tradičnému umenia a kultúry, aby znovu a dať mu nový význam v dnešnom svete. Nie je ťažké si všimnúť, že tento Geisha so svojimi vysokými podpätkami a bohatou štiepenie má určitú príťažlivosť.

8. Tradičné Geisha Art Tetovanie:

Táto gejša tetovanie je jasne inšpirovaný gejša vyobrazenia v tradičné umenie z Japonska. Nie je ťažké si všimnúť ozdobné a zložitý dizajn, ktorý v krajine Japonska je známa pre.

9. Geisha Doll tetovanie:

To gejša bábika tetovanie je zrejme dobre hodí pre ženskú chuť, s jasným roztomilosť faktor tejto gejša bábika tetovanie je určite apelovať na ženské srdce.

10. Ozdobná Geisha Späť Tetovanie:

Toto tetovanie je ideálny pre tých, ktorí chcú naplniť svoj chrbát tetovanie prácu, ktorá má zjavnú tému. To gejša späť tetovanie vyniká svojou odbornou umenia a pojmov. Poznačte si zložitých motívov a ozdôb používaných v tomto tetovanie. Je zrejmé, že je dielom majstra umelca. Toto tetovanie nemožno ľahko replikovať, ak využiť služby skúseného tetovanie.

Áno, ktorý z týchto top desať gejša tetovanie je vaša najobľúbenejšia? Nezabudnite k poklesu pod vaše komentáre. Ďakujem.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...